LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Lego Atlantis 2011

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Lukar

PostSubject: Lego Atlantis 2011   Sun Oct 31, 2010 2:15 pm

Evo slika nekih setova iz Atlantis teme za 2011. godinu lol!

To je to za sada :geek:
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Mon Nov 01, 2010 1:11 am

Dobra su im stvorenja nema šta.
Nego brate, možeš dorektno slike da postavljaš ne moraš samo link to jest url adresu.
Evo ti imaš

tu postaviš adresu slike, img url i to je to

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Lukar

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Tue Nov 02, 2010 5:19 pm

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Wed Nov 03, 2010 2:13 am

To kralju! Sad vidim i to odlično!

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Lukar

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Thu Nov 04, 2010 9:52 pm

Hvala!Jedva čekam da izadju!
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Fri Nov 05, 2010 8:10 pm

Pa dobro, ja više čekam da izađu Avanturisti.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Sun Nov 07, 2010 7:20 pm

meni je super ovaj najveci set sa belim stubovima, ako ga nadjem i kupim, ima da ga prepravim (ne mnogo prepravim, koliko samo povadim podmorske elemente) i stavim spartance Smile dusu dalo za njih

inace, ia jedva cekam mumije i avanturiste, super su edicija
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Sun Nov 07, 2010 8:43 pm

cisto jos par slika da ubacim:

svidja mi se ovaj ribic mladji sto cuva ovaj belih hram i na slici iznad je, ona cekicara ajkula ne toliko (monster na prvoj slici)
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Mon Nov 29, 2010 12:51 am

i kako to obicno biva, ima nekih promena od ovih preliminarnih slika do finalnog izdanja, ali ne strasnih

mozemo videti da ima novi stit umesto najavljenog stita iz fantasy castle sa lobanjom, ovaj ima simbol atlantide

i meni zanimljiva slika sa ovim malim zelenim monster-minifigom, kog razmisljam da nabavim jer mi je cool

s obzirom da se taj slem krece par dolara na bricklinku, ovaj setic ce biti zanimljiv - ako ikad dodje kod nas u prodaju...

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Fri Dec 03, 2010 7:22 am

Ej dobro je ovo zeleno buljavo stvorenje!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Mon Dec 06, 2010 12:38 am

i napokon ljudske slike najveceg atlantis seta Smile

svasta lepo sada vidimo: pored buljavog ribica mladjeg vidimo i novog crvenog monstruma sa necim sto se cini kao ili modifikovane ruke (kad keba kraba nije dobio dok sundjer boba, sada je dobio ovaj) ili posebne rukavice koje drzi sa obicnim rukama ali efekat je isti - velika crvena kljesta na rukama Smile

a na ovim slikama vidimo da ima i mnogo zamki u tom hramu atlantisa, pored monstera, tu je zamka padajuci stub

i zamka na ulazu sa sekirom, mada kako je hram supalj, lako se moze zaobici, i kako se nalazi na dnu mora, lakse je da se ne prolazi kroz sam ulaz nego da se spusti direktno sa visine na zeljenu tacku

ono sto me je smorilo je sto zlatni kip ima slem spartanca iz serije 2 minifigura a ne zlatni slem koji se moze videti u prethodnom postu, kod buljavog ribica... kakav je i bio u setu "portal atlantisa" ili kako vec, set 8078

nema ovog slema, ali je valjda oklop isti

ima i onaj novi simbol sto nalazimo samo u atlantis setovima, ko ih skuplja i zna cemu sluze, verovatno mu je ovo dobra vest

iza hrama vidimo da u ovoj tajnoj sobi spava vekila kraba sastavljena od kocaka... ako je vec neko znatizeljan da otvara vrata verovatno da vidi da li skripe, jer je opet sve od stubova, pa se lepo vidi sta je unutra... a sama kraba ne moze da izadje ako je neko ne pusti Smile salim se kad kritikujem ovaj set toliko, zaprvo ga mnogo volim i zeleo bih da ga imam... mada bih ga preuredio u anticki hram sa spartancima iz serije 2 minifigura, znaci ne bi bio pod morem Smile

dobijaju se 2 snorkija, 2 monstera i jedan kip kao minifigure, a ima i jedno vozilo i jedno cudoviste napravljeno od kocaka pored toga, i naravno velika zgrada...

e ono sto mi je simpaticno su ove nove morske trave, bas su visoke, i mada ne volim bionikl, a lici mi kao nesto njihovo, nisam video ovaj deo pre (mislim da se prvi put pojavljuje u ovom setu)

i na kraju nek svi znaju zbog cega se upustaju u istrazivanje ovog hrama, ni zbog ceg drugog nego zbog hranljive ribe Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Wed Dec 15, 2010 11:30 pm

definitivno ovaj keba ima neke rukavice da se tako izrazim za klesta, sto je super Smile

a i ovaj kip je extra odradjen, oklop je boli glava

evo kako je figurica ribica mladjeg sastavljena
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Fri Dec 17, 2010 12:48 am

Haha ali ogromne su im glavurdže! pa tvrdoglavi u svakom slučaju hahahaha!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Lego Atlantis 2011   Today at 5:42 pm

Back to top Go down

Lego Atlantis 2011
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hobart Brick Expo - Expression Of Interest!!!
» AMRA NSW Show on this weekend (Oct 1-3, 2011) Lego on Display
» Canberra Brick Expo 2011 - EOI Wanted!
» 2011 is going to hurt!
» Lego Trains in Canberra