LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

LEGO city 2011

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: LEGO city 2011   Sun Nov 07, 2010 7:54 pm

evo i prvih slika setova iz tematike gradske policije (kao da ih je dosada bilo malo) ali ovde sada zaista ima noviteta

kao sto rekosmo, vec je svake godine bila tematika policije, policijska stanica vec vidjeno,mobilni komadni centar (kamion) vec vidjen u setu 7743: Police Command Centre, pa je cak ove godine i losiji od tog starijeg seta, cija slikase nalazi ispod

ono sto je dobro, a master i ja bar uvek podrzavamo takve setove, je sto u malom setu, velicine kao battle pack kod SW i slicno, dobijamo 4 figure i novitete ove serije pajser, ranac u koji staje novcanicai novog lego vucjaka! moram reci, izgleda lepo policijska stanica, ali je ovaj mali set pravi pogodak, sve bolje i bolje prave male setove, prvo impuls dvorske lude iz 2010, army man battle pack, a sad i ovo, nisam ocekivao da ce toliko lepih stvari dati u tako malim setovima, ali iz godine iz godine su sve velikodusniji Smile a bogme i novi avanturisti imaju slicno izdanje velikodusnog battle packa sa mumijama i motorom Smile

nije lose, cak iako ne volite mnogo gradske teme, imacete gde da ga uklopite

mada, mozda bude impuls koji ima samo policajca i vucjaka, kao stari impuls

onda drugi impuls moze da bude samo zatvorenik sa pajserom i rancem na ledjima Smile
Back to top Go down
Lukar

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Mon Nov 08, 2010 11:41 am

Dobra ti je ta ideja!Može i da nosi dragulj ili pare
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Thu Nov 11, 2010 11:33 pm

Ej dobro je ono kuče! Very Happy

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Sat Nov 27, 2010 1:10 am

evo krupne slike novog ranca i pajsera

a evo i krupna slika novog kuceta

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Fri Dec 03, 2010 7:24 am

Vidim da ni ovde nema novih faca

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Sun Dec 12, 2010 7:52 pm

a vec se sprema i setovi koji dolaze u martu, sto se tice policije, to su 2 nova seta koji se mogu videti na donjoj slici

vidi nova zgrada u gradu koja nije policijska stanica ili vatrogasna stanica Smile napredak, imamo banku Smile ne racunam creator koji ima i kuce i svasta nesto, jer su zasebna tematika usmerena samo na to... ovo je city tema i city set i kao takav je retkost da imamo neku komercijalnu zgradu
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Sun Dec 12, 2010 11:36 pm

Ej ova nova policija mi se sviđa. Ove plave uniforme, tako i treba da bude, a ne sve da se radi u šugavom američkom stilu.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Thu Dec 23, 2010 5:05 pm

__________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

ne master haosisu, samo sef policije ima plavu uniformu, ostali su jos uvek u crnim uniformama
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Wed Feb 09, 2011 8:37 pm

Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Mon Feb 14, 2011 8:39 pm

juhu
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Tue Apr 05, 2011 10:45 pm

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Wed Jun 22, 2011 12:15 am

simpatican vozic, bas podseca na stare setove

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Tue Jul 05, 2011 9:10 pm

jos jedan u nizu zimskih setova, ekskluzivci svi, mada je ovaj jedan bio cak u prodavnicama u Beogradu, verovatno nelegalno. elem, zimska posta, moram reci izgleda jako lepo

a tu je i novi autic, mislim da je ovo vece od minfig nivoa, mozda cak 3 puta veci, mada iako je lep, ne bih ga uzimao

mislim da ce ovo uskoro zavrsiti temu city 2011, nema sta vise da se kaze kada se pokaze zimski ekskluzivni set Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Fri Jul 08, 2011 5:46 am

Dobri setovi.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Sat Jul 09, 2011 3:09 pm

ma da, moraju te ekskluzivne setove da prave lepim, ko bi se inace cimao da ih nabavi ako nisu lepi? Smile

a nece ih biti u regularnoj prodaji
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Sat Aug 06, 2011 10:31 am

i evo slike lepe poste (iskreno mislim da i inije preterano skupa, kao sto znaju da budu)
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Wed Aug 10, 2011 3:18 am

A lepo je to urađeno.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Uros

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Fri Oct 14, 2011 10:10 pm

Svidja mi se sistem 4644.Dali znate gde se moze kupiti u Novom Sadu
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: LEGO city 2011   Today at 10:52 pm

Back to top Go down

LEGO city 2011
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1