LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Sun Nov 07, 2010 8:16 pm

Evo prave poslastice za sledecu godinu!

pre je bilo avanturista, ali sada imamo opet mumije, ali super odradjene Smile

mada nema jos slika "zvanicnijih" i ne pokazuju uglavnom cele setove, evo preliminarnih, da vidimo kako ce da izgleda

moj favorit je set sa motorom i 2 mumije Smile a omiljeni delovi su stit u obliku bube i glava anibisa maska ali i mac iz tog doba je super Smile to se vidi u 4. slici (set i stitovi i macevi) i 5. slici (maska i stit i mac)

nazalost, izgleda da ta cool maska se dobija samo u najvecem setu piramida, ali dobro, bar ce svima biti dostupan manji set 7306 Cuvari zlatnog stapa Smile

inace, moram ovo da podelim, gledao sam sa curom figure iz druge serije, i komentarisali smo, to je bilo tek kad su treba da se pojavi 2.serija, i kazem: cool je faraon iz 2. serije, ali ne mozes da pravis vojsu od njega, kao od npr spartanaca, jer ima onaj stap u obliku zmije, a nema maceve iz doba Egipta, bez tih maceva, nemas pravu egipatsku vojsku, i onda mesec dana kasnije krene glasina o ovoj tematici i macevima koji se pojavljuju u njoj - po ugledu na parve egipatske maceve Smile ispunili su mi zelju... mada nisam sakupio armiju faraona iz druge serije figura, vise volim mumije i horor elemente, ipak lepo od njih Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Mon Nov 15, 2010 12:38 pm

Poslastica, da se lepo vide nove mumije iz seta koji je vec pomenuto moj favorit! 7306 u kome se dobijaju 2 mumije, presto i motorista na motoru

ali novo oruzje i stitovi su super!

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Thu Nov 18, 2010 2:13 pm

Lele brate ovo je extra! Samo opet vidi se da Lego štedi. U svakom setu, po jedva mini figura iz ljudi, i jedva dve iz ovih mumija, izuzev u onom velikom. To se sad sve svelo na jedan na jedan, i na tip borbe atlantis: čovek na neko stvorenje. Ali to i nije loše.
Nego, oružija su im extra, a štitovi su najbolji! Mumije mi se dopadaju, pogotovo onaj glavni.
leteće mumije su dobre.
E sad, kao dodatak za tu temu se može uzeti mumija u novim kolekcijskim mini figurama, ako je izašla ta serija.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Thu Nov 18, 2010 10:28 pm

ma izasle su, uzas, smrdljivi ameri, samo kod njih, i ljudi otisli i kupili odmah preko 10 kutija figura... ah a mi?

pogledajte ga...

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Fri Nov 19, 2010 4:57 am

Ko je to, Amerikanac li u usta ga j***em?
A sve najbolje kod njih... Pa onda u Evropu, pa ostalo, pa zadnje kod nas i u Africi.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Thu Dec 02, 2010 12:34 pm

pocela online prodaja setova u americi, na lego sajtu, a naravno ima ih i na bricklinku

http://shop.lego.com/Product/Default.aspx?p=7306

da bi videli sve setove, izaberite zemlju USA, jer su tamo dostupni

inace ovaj set sa morotistom i mumijama kosta 10$ sto mu dodje oko 800din, malo jace, a kod nas ce biti oko 2000 din... tuga
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Fri Dec 03, 2010 7:18 am

Hej već ga ima? Oćemo li moći naručitit uskoro?

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Fri Dec 03, 2010 11:11 am

moze preko bricklinka, ima prodavnica koje prodaju
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Sat Dec 04, 2010 5:07 am

Bogdane, heheheheheh
Već se mislim........ mogli bi uskoro da se modernizujemo i mi Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)   Today at 1:31 pm

Back to top Go down

LEGO Pharaoh's Quest 2011 (novi avanturisti)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AMRA NSW Show on this weekend (Oct 1-3, 2011) Lego on Display
» Lego Trains in Canberra
» 2010/2011 Harry Potter Rumour Topic
» Canberra Brick Expo 2011 - EOI Wanted!
» 2011 is going to hurt!