LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Poznate licnosti u LEGO fazonu!

Go down 
+2
MasterHaosis
gusar
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeSun Nov 21, 2010 11:54 pm

STEPHEN HAWKING

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Stephenhawking1 Poznate licnosti u LEGO fazonu! Hawking

Dobro je skinuto moram priznati Smile A sad malo da vidimo i iz drugog ugla, kolica, poredjenje sa regularnim minifigovima i sl:

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Stephenhawking2

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Hawkchair

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Hawkboth

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Stephenhawking4

Idemo na Mars, idemo na Mars! Idemo na Mars, idemo na Mars! Laughing

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Stephenhawking5
Mi letimo u nebo, mi znamo svoj put, mi odlazimo tamo... sunny
Back to top Go down
Guest
Guest




Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Nov 22, 2010 12:24 am

pa dobro, i treba najpametniji covek na svetu da ima svoju kreaciju od lego kocaka
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Nov 22, 2010 12:48 am

Bogdanst wrote:
pa dobro, i treba najpametniji covek na svetu da ima svoju kreaciju od lego kocaka

Pa ne bih se slozio sa tobom da je SH najpametniji-ja smatram Nikolu Teslu za najpametnijeg Cool Nije sto je nas Very Happy Jednostavno da nije bilo Nikole ne bi bilo ni nas ovde na forumu lol! Da ne filozofiram mnogo, mislim na ovaj 'da(v)nasnji' svet-sa super mega giga ultra haj tek stvarima cheers - ma generalno strujom sunny
P.s. Da ne bude zabune, moja poslednja 2 posta (tekst - ne slike) nisu stavljene da bi ismejale SH ili nesto slicno (iako su u pitanju reci pesme naravno), vec su u skladu sa slikama, odnosno 'pozadinama'. I sam SH je '' alien ''
Back to top Go down
Guest
Guest




Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Nov 22, 2010 1:01 am

najpametniji zivi covek Smile pardon, nisam se lepo izrazio

a Tesla je najgenijalniji ikad, slazem se u potpunosti, no nazalost kako nije sa nama vise, ne moze biti najpametniji covek na svetu trenutno
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Nov 22, 2010 1:06 am

ZIDANE vs MATERAZZI

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Zidanei Poznate licnosti u LEGO fazonu! Zidanwe
Opet ta jednostavnost dolazi do izrazaja! Genijalno! (ko o cemu-baba/ u mom slucaju Smaranje o ustipcima-jednostavnosti Laughing )

Da se podsetimo: Finale svetskog prvenstva u Nemackoj 2006. Zabari se provukli do finala (kao po obicaju)- ne volim ni Francuze tek da naglasim Exclamation . U regularnom delu bilo 1:1. Zabari dobili na penale 5:3. Ono sto je ostavilo senku na ceo dogadjaj jeste sraman potez (a kasnije ce se ispostaviti i oprostaj od fudbala/reprezentacije) Zinedina Zidana u 110. min. kada je glavom brutalno udario defanzivca Italije Marka Materacija i dobio automatski crveni karton! I tako se, praćen zvižducima većine navijača na stadionu u Berlinu, oprostio od aktivnog igranja fudbala.
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Nov 22, 2010 1:08 am

Bogdanst wrote:
najpametniji zivi covek Smile pardon, nisam se lepo izrazio

a Tesla je najgenijalniji ikad, slazem se u potpunosti, no nazalost kako nije sa nama vise, ne moze biti najpametniji covek na svetu trenutno

E da Smile I ja pozurio ko zdrebe pred rudu lol! Bitno je da se kapiramo Cool
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Nov 22, 2010 1:17 am

gusar wrote:
ZIDANE vs MATERAZZI

Za one koji imaju 'prljave misli i pokvarenu mastu' ova poza moze da podseti na fellacio lol! Samo da je umesto Zidana neka dobra zenska-jer nismo 'ona' vrsta bolesnika.
P.s. Unapred se ogradjujem od optuzbi da ovo mogu da citaju/gledaju i maloletna lica Laughing
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeSat Dec 11, 2010 10:54 pm

Evo jopet genijalnih ideja...Posebno sa 'Davidom' i Hudinijem Very Happy

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Celeblego12

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Celeblego18

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Celeblego31

Ovde vec dolazi cuvena jednostavnost, koja se posebno iskazuje ovde:

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Celeblego47

Lenon cak nema ni gitaru, a lik se fantasticno uklopio! (Bez obzira sto ima zensku kosu hahahah)




Back to top Go down
Guest
Guest




Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeSat Dec 11, 2010 11:18 pm

stvarno hudini izgleda besno Very Happy facu su mu uboli kao sa slike, iako je glava nekog lego manijaka iz srednjeg veka...
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 3:28 pm

Bogdanst wrote:
stvarno hudini izgleda besno Very Happy ...

Sto bi se reklo: ''Ala su ga opravili-svaka im cast!'' Laughing

Inace, moram da se pohvalim: 'Hudini i kompanija' je bio 1000-ti post! cheers (kada bih ja dogurao barem do pola pa da zalijemo Sreca hehe)
Back to top Go down
Guest
Guest




Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 3:32 pm

oooo, pa mora nekako da se to obelezi Smile


:party:



svaka cast za probijanje magicne granice od 1000 Smile


:jas)
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 11:34 pm

gusar, to brate! Samo ti piši!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 10:58 pm

Bogdanst wrote:
... svaka cast za probijanje magicne granice od 1000 Smile

Hvala 2x i za moju novu 'titulu' (samo ce neko da pomisli da sam toliko postova napisao, bolje izbrisi onu pravu cifru lol! )
Back to top Go down
Guest
Guest




Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 12:29 pm

pa sad smo te obavezali da napises toliko postova Smile jer sliku ne mogu da uklonim iz tvog statusa Smile
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 4:49 pm

Malo sam zadocnio sa objavljivanjem ove americke propagande:

Neil Armstrong (not the first man on the Moon)

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Legomoon

Slika nije zvanicno 'napravljena' za ovu temu-nego je jednostavno nazvana legomoon , pa autor nije rekao da je u pitanju Nil Armstrong. Zaboravih sajt gde sam video ovu sliku; a ovu 'pravu sliku' koja je ispod docarava 'autenticnost' 'prvog coveka na Mesecu'. Iako svi znamo da to nije bio Nil Laughing
Licno, ideja nije losa (ako izuzmemo ovu ljigavu zastavu Evil or Very Mad )-svetlost/kontrast/blago zamucenje itd. + jednostavnost. Ali gde je 'Helmet Visor' nasem junaku?? Ili je autor namerno ostavio da se vidi Nilova faca (kako bi se stvarno utvrdilo da je on). Ovako, svako moze da se krije iza 'crne maske' (npr.) Ok, mozda je autor zaboravio ili nije imao, ali mislim da bi sa tim nekim sitnim detaljima (kao npr: da se napravio neki mali modul/'robot' i sl.) kreacija bila mnogo, mnogo bolja-lepsa.

Poznate licnosti u LEGO fazonu! 1neilarmstrongaufdemmon


P.s. Bas sam malopre gledao neke 'argumente' koji dokazuju da jesu Nil & kompanija bili na Mesecu, mada meni kao laiku moze sve da se poturi haha. Ako ima nekih astrofizicara ili sl. koji bi mogli lepo da objasne/pojasne neke stvari, predlazem da se diskusija na ovu temu nastavi u: razno...

Back to top Go down
Guest
Guest




Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeThu Dec 16, 2010 11:32 am

Poznate licnosti u LEGO fazonu! 5160720121_9c5d5c1474_b

svi znamo ko je ovo, necu da ga predstavljam Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 12:42 am

haha mnogo vrište nešto!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 1:48 pm

Hehe nemoj-moze da te napadne! Jedino mi nije jasan pantomimicar...odnosno njegova faca Shocked Ili ga mozda podjebava, pa je CN elegantno okrenuo glavu i ...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeFri Dec 17, 2010 3:23 pm

E moguće da je to!
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Red Wing

Red Wing


Posts : 25
Join date : 2010-12-12
Age : 33

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 7:21 pm

Lego Schumi i Rubihno iz vremena dok su jos harali i dominirali F1 Very Happy

Poznate licnosti u LEGO fazonu! 8389-1
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeWed Dec 22, 2010 9:48 pm

Šumaher i sad hara F1! Eno ga na onoj trci je bio kažnjen i diskvalifikovan za ono sranje.
Ljudi, jeste da je on Legenda i sve, ali ako se penzionisao, trebao je i da ostane tamo u penziji, a ne da se vraća da pravi budalu od sebe.
Ali nebitno, na Lego faci je dobro ispao haha
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeMon Dec 27, 2010 4:05 pm

Mislim da nije potrebno objasnjenje ko je doticna dama queen

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Monalizax

A evo kako stvarno izgleda kad se napravi od lego kockica...

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Legomonalisa

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeThu Dec 30, 2010 12:40 am

lele ovaj lik je lud! Shocked
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeWed Jan 05, 2011 3:17 pm

MasterHaosis wrote:
lele ovaj lik je lud! Shocked

Znas kako kazu: Ko je lud ne budi mu drug Wink Ali cisto sumnjam da bi mu neko odbio drugarstvo hehe
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitimeSat Jan 08, 2011 9:51 pm

Ja bi... Ja nebi mogao ovo da sklapam pa neznam šta da je.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





Poznate licnosti u LEGO fazonu! Empty
PostSubject: Re: Poznate licnosti u LEGO fazonu!   Poznate licnosti u LEGO fazonu! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Poznate licnosti u LEGO fazonu!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Novi forumi na sajtu: Lego priče i Lego takmičenja
» Lego životinje
» lego igrica
» Lego čudovišta
» Pro Lego radionica

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego opšta diskusija-
Jump to: