LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Mon Dec 05, 2011 10:27 pm

mislim da ces uskoro u Srbiji da postanes popularan

ebay koji salje samo amerim ima zaista zaista dzaba stvari, tako da se ta postarina isplati Smile
Back to top Go down
legolan

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Thu Jan 26, 2012 9:43 pm

Uskoro ce kod nas biti uveden pay pal,samo malo da se strpimo.Ipak,knjige mozemo uzimati i bez toga,tako da za sada smo ipak na pravom putu.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Thu Jan 26, 2012 11:34 pm

Da, čuo sam da će da ga uvedu u skoro, samo to mnogo puta su pomenuli, a ništa od toga još. Nekad moraju da ga uvedu hehe

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Fri Jan 27, 2012 1:22 am

Viking
Back to top Go down
thesaint

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Sat Mar 17, 2012 12:04 am

Bogdanst wrote:
poslao sam ti malo siru pricu na poruku Smile

Bogdane moze i meni ta prica na pm?
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Sat Mar 17, 2012 2:19 am

poslao Smile
Back to top Go down
thesaint

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Sat Mar 17, 2012 4:41 pm

hvala!
Back to top Go down
Soundwave

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Mon Jul 23, 2012 11:11 pm

I hoce li biti nekog narucivanja skorije? Very Happy

Zanima me par stvari pa ako neko hoce da porucuje nesto da delimo troskove slanja i tako to Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Mon Jul 23, 2012 11:16 pm

druze nema frke, ali npr sve mozes i sam da pogledas i uzmes, preko bricklinka, treba ti samo kartica banka intesa i par prodavnica koje ce da prihvate (vecina salje, mali broj prima pare) ako si zainteresovan, moze na privatnu poruku da ti pustim sta i kako
Back to top Go down
Soundwave

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Mon Jul 23, 2012 11:16 pm

Bogdanst wrote:
druze nema frke, ali npr sve mozes i sam da pogledas i uzmes, preko bricklinka, treba ti samo kartica banka intesa i par prodavnica koje ce da prihvate (vecina salje, mali broj prima pare) ako si zainteresovan, moze na privatnu poruku da ti pustim sta i kako

Pustaj Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a    Today at 9:46 am

Back to top Go down

lego kupovina iz inostranstva preko bricklink-a
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cleaning Lego bricks
» 3D Rendered LEGO Poster
» MOC's Custom lego items
» Lego Shield
» Finding other AFOL's