LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 praznici nam stizu

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeThu Dec 09, 2010 11:34 pm



Last edited by Bogdanst on Wed Dec 07, 2011 11:10 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta
gusar


Posts : 67
Join date : 2010-11-13
Age : 83
Location : Beograd

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 11:47 pm

Mislim-sta reci?! Vrh vrh vrh cheers
Uvek se odusevim kada u ovo doba godine cujem tu recenicu/pesmicu: ''Praznici nam stizu....'' (nama malo kasnije Suspect)
...podseti te uvek na sneg, santa, toplinu, igranje, pokloneee, rendeer, sankanje.... Chuck Norris lol! ne njega hehe .
Ali najstrasnije od svega je sto je to reklama za je*enu kokakolu! Izvinjavam se ljubiteljima iste Laughing
P.s. Mogao si brate malo da je povecas, u protivnom cu morati da nabavim 1o-ak kompova(poredjanih u
nastavku) da bih video kucu; ili jedan flat monitor od 100'' Laughing
P.p.s. Ako je zbog detalja - oprosteno ti je! Smile
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeTue Dec 14, 2010 12:25 pm

da, zbog detalja, tako sam jedino siguran da ce ljudi koji pogledaju sliku mozda i obratiti
paznju na detalje, a ne samo da vide da je to neka kuca, jer je rad fenomenalan

p.s. koka kola je i bila inspiracija Smile ni ja je ne volim santa
p.p.s. kako sad veje sneg, mislim se da obrisem ovaj post, sad kad se zaglavim u guzvi u saobracaju
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 6:21 pm

Eto volim ja u ovo doba godine da piskaram o praznicnim stvarima, a ovo je jedna od njih.

Posto sam se sa vecinom upoznao licno Smile

praznici nam stizu Image610

nema ni sta da krijem identitet. a sa ostalima planiram da se upoznam sledece nedelje... ovo je slikano u uscu kod dexyco radnje, cene su im jos uvek boli glava, ali je darth vader vrh
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 7:46 pm

Vau! Strava.

Malo sam bolestan, al čim prezdravim, eto mene u Ušću, da vidim Dartha!

A cene su im nenormalne, čim ih više i ne pokazuju na sajtu Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 8:42 pm

pa sramota ih Very Happy

ajd, dosta vitamina c, nema sad odmora i leskarenja po krevetu Smile dodji na tamnu stranu, tamo ima kolacica Smile

Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 10:33 pm

Vidim da Vaderu nedostaje svetlosni mač.

Bogdane, priznaj da si mu ti maznuo! Star wars
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 10:37 pm

Bogdanst wrote:

dodji na tamnu stranu, tamo ima kolacica Smile


Nikad se vise nasmejao nisam, nego kada sam prvi put cuo tu "izreku" i ono "the force is in cookies,they boost up your midichlorian level" -OMG

WoW ,taj Vader je strava,ne znam kako sam ga zaobisao jer sam pre nekih nedelju dana bio u Uscu da kupim starke

EDIT: Predlazem da se slika malo smanji jer je ogromna.....da ne "opterecujemo" post
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 10:47 pm

Hehehe, nice, moram i ja obići kockastog Dartha.


Inače, mislim da bi mogli da napravimo malo forumsko takmičenje za praznični moc, ono, nije bitno koliko je veliki niti koje je tematike, samo da uhvati tu atmosferu, sneg, kolačići, mračna strana i pokloni Very Happy

Evo u to ime ja ću donirati po koji lepo očuvani stari katalog ('95-'96.) za nagradni fond LOTR
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 11:11 pm

slazem se za takmicenje, ja doniram gladijatora

veceras objavljujem uslove takmicenja
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeWed Dec 07, 2011 11:14 pm

Bogdane, zar ne čuvaš gladijatora za mene ? Sad
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 12:02 am

cuvam Smile a sto mislis da nisam kupio jos jedan cif Smile

cuvao sam gladijatora za Angelija da mi uradi nesto, ali nije, ja sam pukao pare i fair game, gladijator je free
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeThu Dec 08, 2011 12:20 am

Ahaha, super, Bogdan kupuje Cif i Domestos i izvlači gladijatore ko od šale.

Izgleda da su najbolje figure u Idei u Immo centu!
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 3:32 pm

Bogdanst wrote:
Eto volim ja u ovo doba godine da piskaram o praznicnim stvarima, a ovo je jedna od njih.

Posto sam se sa vecinom upoznao licno Smile

praznici nam stizu Image610

nema ni sta da krijem identitet. a sa ostalima planiram da se upoznam sledece nedelje... ovo je slikano u uscu kod dexyco radnje, cene su im jos uvek boli glava, ali je darth vader vrh

nije zezanje ovaj vader, hvale se njime i na sajtu Smile

praznici nam stizu Legoda10
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 9:41 pm

Bio sam u Ušću juče. Pošto je Bogdan vratio svetlosni mač, mogu da kažem da Vader sada izgleda impresivno! Star wars
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:26 pm

ma zamolili me da vratim da bi slikali za sajt, ja reko ajd... i zaboravih da ga uzmem nazad

bre, niti blizem mesta, niti je tebi trebalo duze da odes Razz
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:30 pm

A šta ću, kad mi je nešto blizu i lako, uvek ostavljam za kasnije. U fazonu, lako ću, to mio je blizu Smaranje
Back to top Go down
Guest
Guest




praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitimeFri Dec 23, 2011 10:32 pm

lol!
Back to top Go down
Sponsored content





praznici nam stizu Empty
PostSubject: Re: praznici nam stizu   praznici nam stizu Icon_minitime

Back to top Go down
 
praznici nam stizu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego opšta diskusija-
Jump to: