LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

LEGO pirates of the caribbean

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: LEGO pirates of the caribbean   Fri Dec 10, 2010 11:59 am

Evo male najave za dugo ocekivanu tematiku Smile

svi se secamo jos davno one jedne slike koja je stojala uz Price of Persia, pa su samo kruzile price

e pa sada mislim da je gotovo tome da li su glasine istinite, sada je potvrdjeno da ce doci
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Fri Dec 10, 2010 12:09 pm

a na eurobricks forumu otisli su odavno daleko na ovoj temi, pa imaju i spisak setova, pa sam kopirao od njih, sa sve linkovima sajta gde su ih nasli

Whitecap Bay
At White Cap Bay, Captain Jack Sparrow and the other pirates must capture a mermaid. Spot them using the searchlight and shoot the net from the boathouse cannon. But beware! If the whale oil tips over the whole lighthouse is sure to go up in flames!
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3506/2773/-/17751896/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-Whitecap-Bay/Product.html

Fountain of Youth
Barbossa, Blackbeard and Jack Sparrow are battling it out for the fabled spring that gives the gift of eternal life. As they clash cutlasses, can Captain Jack tiptoe past them and make it to the fountain first?
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3501/2768/-/17751894/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-Fountain-of-Youth/Product.html

Queen Anne's Revenge
From the captain's quarters perched high on his magnificent ship, Blackbeard secretly looks on as Captain Jack Sparrow and the motley crew attempt mutiny against Angelica and the zombies. Will our heroes be able to take control of the ship before Blackbeard reveals himself?
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3501/2768/-/17751897/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-Queen-Anne-revenge/Product.html

The Captain's Cabin
In the dead of night, Captain Jack Sparrow sneaks into the captain's cabin to steal a coveted ship-in-a-bottle. As he turns to leave, two pirates jump out of the shadows. With nowhere to run, will he be able to fend them off and escape with the loot?
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3501/2768/-/17751893/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-The-Captain-Cabin/Product.html

The Cannibal Escape
Ruuuun! Captain Jack Sparrow and Will Turner have escaped from the cannibal village and are being chased by their hungry foes. Can they reach the safety of the Black Pearl before their guests really do have them for dinner? Set includes roasting spit, bone cage, chief's chair and cannibal hut.
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3506/2773/-/17751890/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-The-Cannibal-Escape/Product.html

The London Escape
Captain Jack Sparrow and Joshamee Gibbs escape the hangman's noose only to be captured again by King George's soldiers. Can Jack escape through the busy streets of London and find refuge at the Captain's Daughter?
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3501/2768/-/17751895/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-The-London-Escape/Product.html

Isla De la Muerta
Pirate Lord Hector Barbossa needs to capture the descendent of Bootstrap Bill to rid himself of the curse of the Black Pearl , and he believes it to be the beautiful Elizabeth Swann. As Barbossa turns into a skeleton, can Captain Jack Sparrow defeat the Pirate Lord and gain control of the Black Pearl?
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3501/2768/-/17751889/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-Isla-De-la-Muerta/Product.html

The Mill
At the mill, Captain Jack Sparrow, Will Turner and Admiral Norrington duel it out for the key to the Dead Man's Chest. Suddenly the mill wheel shakes loose with them inside! Can they manage to stay upright and still stop Flying Dutchman Pirate Hadras from scuttling away with the prize?
http://www.play.com/Toys/Toys/-/3501/2768/-/17751891/LEGO-Pirates-of-the-Caribbean-The-Mill/Product.html

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Sun Dec 26, 2010 5:18 am

prve slike iz kataloga Smile

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Wed Dec 29, 2010 10:17 am

evo uvelicana slika sa prethodnog prikaza

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Thu Dec 30, 2010 1:26 am

Lele ovi divljaci mora da se uzmu!

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Mon Jan 03, 2011 1:25 am

bogme za mene mora da se uzme ovaj mali set - super je, blago, gusarka, verovatno cool kostur (nije onaj obican) i jos 2 nove figure

a evo slike jos jednog novog seta, primetite da ima novog monstruma u ovom setu (vidite tu siljatu glavu)

i drago mi je da vidim da na kutiji pise da se dobija i poster unutra, ne znam o cemu se radi ali nadam se da je u pitanju lego poster a ne filmski poster i nadam se da ce lego da se vrati na davanje postera uz neke setove, makar to bili samo veci setovi
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Tue Jan 04, 2011 2:37 am

Ej ovo je sve bolje i bolje, a ima li slike tog kostura negde?

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Sun Jan 16, 2011 12:27 pm

bogme, piratski brodovi se vracaju u velikom svetlu Smile a pored ova 2 ima i malih slika ostalih setova

ako neko izbeci oci Very Happy , moze videti da u setu

ima novi deo koji sluzi za globus Smile

a po meni 2 najlepsa seta su:

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Wed Jan 19, 2011 2:40 am

Ovo je extra! One divljake najviše volim

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Thu Feb 03, 2011 2:26 am

ja sam odusevljen

ja ne znam sta je lepse: nove sirene, nova sablja kod kapetana, nove brade, novi sesiri, cudovist sa skoljkom na glavi, globus i brodic u boci!!! nove zenske kose!!!! nova zenska kosa koja nosi sesir!!!!!

stvarno bih pozeleo svaki ovaj set da posedujem, to mi se nije dogodilo pre...a ja cak ni ne volim piratsku tematiku...
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Sat Feb 05, 2011 8:24 pm

A sta tek da kaze morski vuk, tj. pirat hehe
Moram da kazem da i nisam bas odusevljen, najvise zato sto ne volim 'pirate sa Kariba' i ceo taj 'pokret'; boje su mi ovde ultra drecave, a priznajem da ima fantasticnih ideja (brod je inace ekstra) i zato mi je najvise krivo; takodje mislim da ima previse detalja-lepo je kad se detaljise, ali konkretno 'Dzoni Dep' je ovde ko neki peder, napravili su od njega isfeminiziranog tipa, a sirene su ko sa stajge! Mozda ja gresim jer sam 'tradicionalista' i mozda sam previse dosadan sa jednostavnoscu-al' to je moje misljenje...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Sun Feb 06, 2011 2:16 am

sta znam za sirene, sada su prakticnije, jer mogu da stoje u ravni minifigure, ove prethodne samo sa pravim repom ne mogu, ako se ne simulira da plivaju u vodi, na povrsini nikako nisu mogle da se smeste Sad

za dzoni depa, sta znam, nije mi on fokus ovde, ja im ne gledam face jer i da nabavim nesto, sve u boji koze glave bih menjao Smile indijance i crnce bi ostavio, da ne bude da sam rasista, jednostavno volim zute glave

ja inace pre nisam bio primetio da svi sto imaju nesto preko torzoa, pre sam mislio torba, imaju drzac za mac! Smile juhu pogledajte sliku gde 2 divljaka teraju ovog gusara da se preda dok dzoni dep sedi na prestolu, tu se vidi sta i kako, ili na slici sa globusom, tu gornji divljak ispod ruke ima prorez Smile
Back to top Go down
gusar
Tvorac 1000-tog posta
Tvorac 1000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Sun Feb 06, 2011 10:02 pm

Bogdanst wrote:
...indijance i crnce bi ostavio, da ne bude da sam rasista, jednostavno volim zute glave
lol!

Bogdanst wrote:
..ili na slici sa globusom, tu gornji divljak ispod ruke ima prorez Smile

Koje proreze Question
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Mon Apr 11, 2011 11:59 pm

u ovoj ediciji, tematici ili kako god da zovemo, ima jako dosta novih delova, kose, flase, i slicne sitnice, pa evo i par slika novih zanimljivih delova

nove zlatne poluge Smile

globus je dvodelna polulopta, koja se spaja i onda stoji... nisam tako ocekivao ali dobro...

sirene su dobile nove repove, super stvar, sada su u ravni pesaka minifigura Smile

ovde mozemo videti i novu kosu i novi drzac za mac, oba moja favorita, ovi drzaci za maceve su davno prizeljkivana stvar, a kosa je uvek dobrodosla Smile

i najbolja stvar, nove lego flase, napokon moja krcma nece da bude mesto gde se okupljaju leceni alkoholicari, nego moze postati prava birtija Very Happy

moj najveci sok, nova vesla???

i ono sto mi je apsolutni hit, u svakoj kutiji koliko sam video se dobija poster, kakav takav, ali u svakoj je poster, nekad ogroman, nekad manji, no drago mi je da su se vratili tom praksi

slike su sa ruskog foruma, vredi pogledati i ostatak http://www.phantoms.su/index.php?showtopic=26703
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Wed Apr 20, 2011 12:44 am

malko sam zabunjen, mada su pirati stigli u Beograd izuzetno su skupi tako da trenutno samo gledam slike po netu drugih koji su kupili setove po normalnim cenama u svetu, pa zapazam valutni problem koji je ocigledno prisutan u svetu kariba Smile

elem, prvo sto sam primetio jos dok su glasine kruzile o setovima da napokon ima novcica (lego zlatnika) koji imaju manju brojku od 10, vidi se na slici ispod iz prethodnog posta da na kutiji je ostala ta ideja, mada kako se vidi na slikama iz samog seta kasnije, to nije zazivelo (na kutiji seta je 5 na zlatniku - cak se vidi da u sanduku ima i zlatnik sa 1, a ispred kutije su izvadili standardni set zlatnika 10,20,30,40)

ovo je set 4181

ali u setu 4193 vidi se da imaju potpuno novi tip novcica, nisu standardni lego zlatnici, nisu ni zlatnici, nego zute plocice, po meni jako los potez kompanije

tako da vidimo da u setovima kruze 2 vrste novca, a cak vidimo da su imali u vidu da imaju potpuno trecu vrstu, ali nije zazivelo... opsti haos, koji mi se ni malo ne svidja Sad
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Wed Apr 20, 2011 11:15 pm

bogme odusevio sam se setom 4193 london escape jer napokon imamo zastavice koje su stampane, a nisu viteske Smile nego opet znak za krcmu kao u guarded inn setu iz davnih godina

ah ovo mora da se nadje na bricklinku pod obavezno
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Fri May 27, 2011 12:00 am

Bogdanst wrote:
malko sam zabunjen, mada su pirati stigli u Beograd izuzetno su skupi tako da trenutno samo gledam slike po netu drugih koji su kupili setove po normalnim cenama u svetu, pa zapazam valutni problem koji je ocigledno prisutan u svetu kariba Smile

elem, prvo sto sam primetio jos dok su glasine kruzile o setovima da napokon ima novcica (lego zlatnika) koji imaju manju brojku od 10, vidi se na slici ispod iz prethodnog posta da na kutiji je ostala ta ideja, mada kako se vidi na slikama iz samog seta kasnije, to nije zazivelo (na kutiji seta je 5 na zlatniku - cak se vidi da u sanduku ima i zlatnik sa 1, a ispred kutije su izvadili standardni set zlatnika 10,20,30,40)

ovo je set 4181

ali u setu 4193 vidi se da imaju potpuno novi tip novcica, nisu standardni lego zlatnici, nisu ni zlatnici, nego zute plocice, po meni jako los potez kompanije

tako da vidimo da u setovima kruze 2 vrste novca, a cak vidimo da su imali u vidu da imaju potpuno trecu vrstu, ali nije zazivelo... opsti haos, koji mi se ni malo ne svidja Sad

da se nadovezem na prethodnu pricu, ocigledno je ovaj valutni problem dopreo do lego kompanije i poceli su da prave pozlacene novcice i polugem kao sto su obecavali na kutiji. e sad naravno jos ima setova koji su sa starim polugama, tako da kupovina postaje loto, igra za sire narodne mase. i verujem da se zna da su setovi kod nas sigurno sa starim polugama.

a evo i slika novih novcica i poluga, cisto da se vidi kako izgleda nesto sto mi necemo dobiti u skorije vreme

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Mon Jul 18, 2011 1:01 am

napokon, lego black pearl

mada ovaj dejvi dzons mi izgleda da ima patuljacku bradu Sad no nova vrsta ruke i ima onog monster saborca...odusevljenje je vece time sto se pojavio od toga sta se pojavilo...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Fri Jul 22, 2011 5:52 am

Lele esktra! O ova neka devojka u crnom, šteta, nisu joj facu prikazali.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Thu Jul 28, 2011 1:45 pm

ma verovatno je obicna crna glava, bez bilo kakve face

mogli su lepezu u ruku da joj stave Sad kao konkubina iz kolekcionarskih figura
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Wed Sep 07, 2011 11:54 pm

I naravno, kako bi to moglo da prodje da neka tematika nema svoj battle pack? kao da kvalitet setova nije bio razocarao Sad

elem, dobijaju se bas uobicajene figure,

tako da ne vidim neku prednost uzimanja ovog set na prema ovom setu:

jedino zbog vojnika, ali sta znam koliko je to bitno i kolika je sansa da mu torzo ne bude roze umesto crveno belog...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Sun Sep 11, 2011 11:50 am

evo ako nekogs zanima kako su odradili novu figuru dejvi dzonsa, sa novog seta broda black pearl

nova brada, nova vrsta ruke...super, jedva cekam, mada cu verovatno da mu skinem gusarska obelezja i staviti nesto srednjevekovno za zamak cudovista Smile

da podsetim, dobija se u ovom setu

mastere, ovde se jasno vidi da crna devojka na brodu ima samo crnu facu Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Tue Oct 11, 2011 11:44 pm

evo za ljubitelje minifigova, cela druzina Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Wed Oct 12, 2011 11:47 am

Kako je dobar ovaj crni brod!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Wed Oct 12, 2011 11:39 pm

i crni i onaj drugi su prelepi, samo kostaju boga oca

ako neko hoce, mozemo da kupimo brod, pa da podelimo: meni brod, tom drugom figure, po ceni sa bricklinka Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: LEGO pirates of the caribbean   Today at 5:15 am

Back to top Go down

LEGO pirates of the caribbean
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» What is your favourite Ship?
» Lego.com no more pirates page listed
» (MOC) HM Schooner pickle.