LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

LEGO games - drustvene igre

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: LEGO games - drustvene igre   Thu Dec 23, 2010 5:15 pm

Sad tek vidim da nemamo temu za lego drustvene igre koje ce izaci, a zanimljive su to stvari...

pre smo pokrivali u okviru tematike pod kojom izlaze, ali sada cemo da ih drzimo u zasebnoj temi

elem, sledece igrice ce da izadju u 2011:

3852 Sunblock

3853 Banana balance

3854 Frog rush

Simpaticne su ideje, mada ne znam koja su pravila...

takodje, pominje se svojevrsna karticna igra u lego svetu, ne znam jos sta je to (mozda je u okviru ninja go sto se dobijaju one karte... ko zna) a i sam ninja go ima one setove koji su kao cigre, ali o njima vise u okviru ninja go teme

3855 Ramses return

3856 Ninja Go temple

Last edited by Bogdanst on Sun Jan 08, 2012 7:17 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO games - drustvene igre   Mon Feb 07, 2011 9:59 am

a evo i novih fantazijskih igara u lego svetu

ovde vidimo i novitete koji se dobijaju u setovima - nova oruzja i slem, neka oruzja dobijamo u novim kingdoms setovima, a luk i slem se dobijaju samo ovde. luk je specifican, jer nije kao standardni, ali nije ni kao modifikovani luk koji se dobija uz elfa iz serije3, i ima zadebljanja na krajevima da moze da stane u ruku, ne znam koja je korist od toga ali eto...

a meni su cool i ove mikrofigure orkova, bas su cakane Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO games - drustvene igre   Sun Jan 08, 2012 7:21 pm

promenio sam ime teme, jer smo zasli u novu godinu

sa ludnicom koju su napravile igre Heroica, kao i sa ociglednim ludilom izbacivanja setova u kesici, kao sto smo videli kod friends setova, pojavio se prvi put setic u kesici vezan za drustvenu igru - naravno pogadjate da je u pitanju Heroica

ovi mikro orci kostaju po 50centi na netu, tako da dobiti 2 orkica, sa sve ovim pejzazom za 5 dolara je preskupo ako mene pitate.

al ajd, ako je dodatak igri, tj ako moze da se uklopi u postojece Heroica setove, kao jedan deo tamnice, onda i pomoz boze ok je, ali je opet skupo
Back to top Go down
peca

PostSubject: Re: LEGO games - drustvene igre   Wed Jan 11, 2012 1:30 am

Sto mocno napravili.Ovaj Heroic bate mnogo dobar
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO games - drustvene igre   Wed Feb 08, 2012 9:34 pm

Ove godine dolazi i Kokoriko City alarm,igra Finias i Ferb(kod nas Fića i Feđa),nešto sa ovcama,STAR WARS,mini taur...

Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO games - drustvene igre   Thu Feb 09, 2012 12:04 am

Ne volim te društvene igre. Jedino mi se sviđa jer ima mnogo oružija, životinja, zeleniša i korisnih delova koji mogu da se upotrebe.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: LEGO games - drustvene igre   Today at 2:53 am

Back to top Go down

LEGO games - drustvene igre
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lego Board Games
» mum from Wellington starting with Lego