LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Kupujem Lego Bionicle

Go down 
2 posters
AuthorMessage
mrmot

mrmot


Posts : 24
Join date : 2011-06-14
Age : 34
Location : Beograd

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeTue Jun 14, 2011 3:07 am

Kao sto naslov teme kaze.Kupujem Bionicle robote.Stanje delova bi mi znacilo da je lepo ocuvano.Cene po dogovoru sa vama.Naravno sa svim delovima.
Kontakt:
0638909876 Stefan

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeTue Jun 14, 2011 9:09 am

Prvo, pozdrav.
Drugo, neznam na koj Bionicle robot konkretno misliš, ali imam jedan set za tebe. Mislim da imam, samo da ga nađem.
Ovaj imam, samo bi trebalo da ga nađem
Kupujem Lego Bionicle 8932-1
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
mrmot

mrmot


Posts : 24
Join date : 2011-06-14
Age : 34
Location : Beograd

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeTue Jun 14, 2011 8:52 pm

Pa ja generalno volim ogromne robote.Koji masivno izgledaju. Smile

A generalno se ne razumem u te Bionicle setove,vec jednostavno volim i sklapam lego od malih nogu.A nekako sam prerastao obicne setove i vise mi se svidjaju te warrior robot tematike.Nekako izgledaju ozbiljnije,sta znam-licni ukus! Smile

E posle kratkog uvoda,odgovor na tvoje pitanje!Koje je velicine taj glodar sa slike?I koja bi bila cena?
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeThu Jun 16, 2011 9:18 pm

Kupujem Lego Bionicle Fotogr10

Izvinjavam se zbog šugavog kvaliteta slike, sjebao sam telefon od 8 megapiksela koji je savršen za slikanje. Ali ovo je samo da vidiš kolki je upoređenju sa hemijskom, tako da nije loše veličine.
Dve prednosti: Onaj plavi oklop svetli u mraku. Fluorescent.
Druga, ovaj top što ima gore ispaljuje loptice koristeći pritisak, i to baš daleko i dobro ispaljuje, može na kraj sobe da se dobaci i da poobara sve kocke.

Cena, nemam pojma, dogovor...
Cene se uglavnom formiraju tako što pogledaš najnižu i najvišu na bricklinku i nađeš sredinu s tim što ja nikad ne gledam tačno najvišu jer neretko se desi da neko opiči cenu mnogo veću od sledeće najviše, pa ja to ignorišem. Na primer imaš cenu za set 580, 590, 600, 700 zadnje nekoliko, tako nešto, prema tome ovu opičenu od 700 nebi ja uzimao u obzir, jer je to van svake pameti, a ne realno.
Samo ja moram da pogledam da li imam kutiju, uputstvo i rezervne delove.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
mrmot

mrmot


Posts : 24
Join date : 2011-06-14
Age : 34
Location : Beograd

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeFri Jun 17, 2011 2:21 pm

Pa znas kako....moram da razmislim jer je ovaj bas malen.Meni se vise svidja kad je gromada! Smile

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeSat Jun 18, 2011 1:00 am

mrmot, Very Happy
Ma kako kažeš brate! ja sma to onako pomenuo da mi ne pravi prašinčinu.
Nego, jedan savet: Oni koji imaju manjak centimetara negde dole kažu: ,,nije bitna veličina, bitno je da je tehničar!" Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
mrmot

mrmot


Posts : 24
Join date : 2011-06-14
Age : 34
Location : Beograd

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeMon Jun 20, 2011 11:54 pm

Lepo receno prijatelju! Very Happy

Back to top Go down
Guest
Guest




Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 12:18 am

sitno ali dinamitno, no znas kako kazu jos, dzaba sto je kao 3 tone dinamita kada je fitilj kratak Very Happy
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 3:47 pm

pa brzo eksplodira! Very Happy
Ali mali može svugde da se protne, a veliki ne može! Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
mrmot

mrmot


Posts : 24
Join date : 2011-06-14
Age : 34
Location : Beograd

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 4:07 pm

Hahahahah koji ste vi ludaci! Very Happy

Moram da skocim do babe i dede,tamo mi je kutija sa legom (kanta sa nekih sigurno 5kg a mozda i jace kockica) da iskopam bionicle seriju sa maskama kao sto je MasterHaosis postovao malu bubicu.Oni sto lice na bube.Moj brat je dobio jedne godine 4-5 komada...pa moram to da iskopam,samo steta sto nema delova za svih 4-5,i nemam uputstvo...mada snacicu se....Very Happy
Back to top Go down
mrmot

mrmot


Posts : 24
Join date : 2011-06-14
Age : 34
Location : Beograd

Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitimeTue Jun 21, 2011 4:08 pm

Btw Haose,nisam odustao od te tvoje bube...ali nisam jos spreman da je uzmem Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Kupujem Lego Bionicle Empty
PostSubject: Re: Kupujem Lego Bionicle   Kupujem Lego Bionicle Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kupujem Lego Bionicle
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» kupujem lego bionicle
» Kupujem LEGO CMF
» kupujem LEGO arhitekturu
» kupujem lego ninjago 9450.
» Kupujem Lego Dracula figuricu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Lego Trgovina :: Potražnja-
Jump to: