LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Warhammer 40k

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Thu Jun 30, 2011 2:57 am

Ej a kad smo pominjali War Craft, koja vam je rasa najomiljenija?

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Thu Jun 30, 2011 8:13 am

ja volim patuljke gde dog da ih nadjem Smile znaci human i warcraftu, recimo, a warhammer je imao svoju rasu patuljaka zasebno. 40k mislim da nema patuljke kao takve
Back to top Go down
mrmot

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Thu Jun 30, 2011 4:06 pm

Prvo-mislim da su Chaos uklopili jer je nakako uradjeno borba dobra i zla.Klasicna tematika.Orkovi nisu zli,oni su blesavi idioti-veoma zanimljivi.Tako da bi njih vise nazvao zelena napast u WH40k svetu.Oni idu,skupljaju djubre i ostatke pusaka,tenkova itd. i sklapaju svoja vozila.Ja sam uzeo Orkovsku 40k armiju jer bas mozes da dodjes do izrazaja modelujuci raznorazne stvari unikatnog izgleda a mozes na tabli da koristis.Kazes samo-to su Orkovi! Smile

Drugo-Warcraft rasa.Pa meni su dobri Ljudi,Undeadovi i Orci (Orc-fantasy Ork-buducnost da spomenem razliku izmedju Orc i Ork).Svako na svoj nacin.Mada favorizovao bih Orke.

Trece-Warhammer rasa.Fantasy WH:ne znam sta bih tu stvio kao favorita. 40k rasa:Space Marines i Orks.

Cetvrto-Patuljaka jedino za Fantasy WH.Bila je davno prica o Space Dwarfs (Svemirski Patuljci) ali od figura i armije nista.Postoje i Chaos Dwarfs za Fantasy WH.Ali ne kao rasa vec kao deo price.Slozicu se,ljubitelji Patuljaka slabo imaju sta da izaberu sem glavne Dwarf armije za Fantasy.

Eto odgovorio sam na 4 tacke dnevnog reda! Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Thu Jun 30, 2011 9:06 pm

imam jednog druga koji je kupio patuljacku armiju, mislim da je kutija 4000din. mada kako ti kazes, nije toliko skuplje od lega, mada tada kada sam samo gledao, bilo mi je mnogo

naravno, dok oboji sve, ko zna kako ce izgledati i da li ce vredeti ista Smile

mada, gledao sam kako neki ljudi boje, zinuo sam

e za orke, razumem sta pricas, nasao sam jedog lika koji je stedeo pare tako sto je kupovao lego motore i stavljao svoje orke na njega, samo malo ih je modifikovao

ne mogu da nadjem tu konkretnu sliku, ali vidi o cemu pricam:
ovaj motor

moze da se odradi preko lego motora

a mislim da je ovaj lik bas to uradio, mada jadno (mada kako pricaju, jedan pravi 40k motor kosta 2000, a lego motor 150din...)

jer ipak mozes celu ork vojsku da napravis od lega Smile

Back to top Go down
mrmot

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Mon Jul 04, 2011 2:25 am

To sa Lego bajkovima i biciklima sam vec video.Slaze se sa Orkovima skroz.

Pa vidi.Warhammer ima svoju draz,a Lego svoju.Oba su mocna sistema za kreativnost.

Recimo za 300 evra stvarno imas dobru armiju.A WH40k i WH se skuplja po sistemu,kupis danas kutiju od 10 marinaca za 2600 din.Ofarbas lepo,odradis postolja.Prodje nedelju-dve bez zurbe.Zatim kupis sledecu stvar i tako to ide.Nema poente kupiti za sve pare i kao imam 30 kutija-super,a nista ofarbano.
Ako se opredelis za WH40k nekad,rado bih izasao u susret oko nekih uputstava za farbanje i sklapanje.

Evo za neku armiju od 750 poena (neka osnova igre) bi ti 100 evra bilo dovoljno.
2x2600 (20 marinaca)
1x3500 (1 dreadnought)
1x1500 max (1 karakter da vodi partiju)
To je oko 10000-10200 din.

A mozes i za 125 evra da uzmes Black Templar polovnu marinacku armiju.Ima jedan forum na kome ima svasta za prodaju.

Eto ukratko od mene

BTW Lego Orkovi su EXTRA!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Tue Jul 05, 2011 9:05 pm

ja sam vise fantasy srednji vek, tako da ako bih igrao wh, bio bi taj sa elfovima, patuljcima, vitezovima i orcima, pa od terena kolibe, tvrdjave/zamkovi, crkve...

mada ja mislim da bi pre uzivao u pravljenju terena, nego vojske... ne bih ja mogao da pravim mnogo figura, pre bih imao unikatne, mada znam da u sistemu ne mozes da igras sa po 1 jedinicom (ili ti treba jako mnogo para Very Happy )

a koji forum mislis, klubzmaj?
Back to top Go down
mrmot

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Wed Jul 06, 2011 3:30 am

Jeste klub zmaj! Smile

BTW prodajem ja moju fantasy orc armiju za 70 evra...pa ako te zanima.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Thu Jul 07, 2011 11:01 pm

bre brate zar se tako prodaje? Smile

prvo krenes sa jednom slikom najbolje ofarbanog orka, pa onda jos jednog, pa onda tek cele armije, pa onda kazes cenu...

daj slike da vidim, mada ne znam koliko sam u fazonu, mada ako je zaista cool...
Back to top Go down
mrmot

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Fri Jul 08, 2011 5:44 am

1xWurrzag on War Boar-Stanje:Figura lepo ociscena u razredjivacu.Vepar ofarban.
10xBlack Orc metalni modeli-Stanje:8 figura prilepljeno na postolja bez lepljenja glava.2 lepo oprane u razredjivacu.Naoruzani sa po 2 oruzija u rukama-macevi i sekire.
1xGoblin Doom Diver-Stanje:Od kako je izvadjen iz kutije tako stoji-nista nije farbano ili lepljeno.
1xOrc Boar Chariot-Stanje:Sve na okviru sem jednog vepra koj je sklopljen.
1xOrc Boar Chariot-Stanje:Kocija zafarbana u braon kao i veprovi.Posada nije farbana.
6xSavage Orc Boar Boyz-Stanje:1 figura lepo oprana u razredjivacu,ostalo ne farabano.Jedan vepar sklopljen.Naoruzani:4 ruke sa kopljima,1 sa trubom,1 sa bannerom,1 sa sekirom (kamenim pijukom)
12xGoblin Wolf Rider-Stanje:7 vukova undercoatovano i drybrushovano sa Shadow Gray.4 undercoatovana.1 ofarban sa jahacem.Ostatak goblina je u delovima-skinuti samo sa okvira.Ima nozica za jahanje i za footed gobline,kao i ruku sa kopljima,lukovima sviraljkama,bannerima.Nista farbano od delova.
30xOrc Arrer Boyz (figure iz 2 komada)-Stanje:12 figura zalepljeno na postolja,3 undercoatovana,15 ne farbanih-sklapanih,2 figure imaju odsecene ruke sa lukom radi promene polozaja-ne farbano.1 figura ofarbana.
32xOrc Boyz (figure iz 2 komada sa po 2 oruzija u ruci)-Stanje:13 figura sklopljeno i undercoatovano,1 ne undercoatovana sklopljena,16 ne farbanih-sklapanih,2 ofarbana.

-Sve sto je undercoatovano-undercoatovano je sa GW sprejom Chaos Black
-Sve sto je prano stvarno je lepo oprano od boje u nitro razredjivacu

SVE ide u paketu bez razlaganja na cinioce.Cena 70 evra!Za te pare nikada nece moci da kupite ovoliko figura! Wink

Znaci 70 evra,ni evro/dinar manje.

P.S.ko zeli slike moze ih dobiti na mail!
Back to top Go down
mrmot

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Fri Jul 08, 2011 5:47 am

Evo ispisao sam spisak gore...dosta figura.Za slike daj neki mail da ti sibnem.

Sto se ove armije tice-ODLICNA za ufur u WH Fantasy svet.Armija veoma dobra! Smile Ne sto je moja nego sto jeste! Razz BTW na zmaju je niko nece jer Orcovska vojska se ne ogra previse.A ko ima orkove nece ih jos ili bi samo te Boyze i Strelce.A ja ne bih da rasparcavam.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Warhammer 40k   Today at 5:40 pm

Back to top Go down

Warhammer 40k
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» For the Warhammer Fans:)
» Black Library book review (Warhammer Fantasy)
» Karottenkrieg - A German Warhammer/Mordheim-Story
» Warhammer RPG
» Bits and Pieces of my Warhammer army