LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Vaskrsije

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Vaskrsije

PostSubject: Vaskrsije   Thu Aug 04, 2011 12:12 pm

Pozdrav svim clanovima foruma i ljubiteljima LEGO kockica.
ja sam Leonardo, "umetnicko" ime mi je Vaskrsije, imam 32 godine, rodjen sam i ziveo u NS do pre 2 godine jer me je zivot naneo da se preselim u Bec u Austriju.
Sa Legom sam poceo da se bavim sa 8 godina ali kako je moje detinjstvo zapalo u najgore pocetke 90 ih nikako nisam uspeo da dobijem velike setove koje sam zeleo i da napravim veliki grad. kasnije sam se preorjentisao na sakupljanje modela automobila u razmeri 1:18 koje i dan danas sakupljam, a evo ponovo sam se aktivirao i u Legu jer imam klinca od godinu i po i pripremamm mu jedan ogroman Lego grad.
Obzirom da imam 3 hobija i da iskreno ne znam koji je skupljni od kog, onda balansiram, malo Modeli automobila, pa malo pravi automobil 1:1, pa malo Lego i tako u krug.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Vaskrsije   Sat Aug 06, 2011 10:29 am

dobrodosao Leonardo

dobrodosao i nazad u svet LEGO kocaka, mozda ces primetiti da se malko promenilo od kada si ti poslednji put sklapao setove, ali kreativnost ostaje kljucna kod LEGO kocaka, a sada su one dostupnije nego ikad (pogotovo nekom iz EU Wink )

mozes slobodno podeliti sa nama i kolekciju automobila (malih i velikih Very Happy ) u delu foruma razno, a mozes i predstaviti LEGO kolekciju i/ili kreacije u LEGO delu foruma za to.

jos jednom dobrodosao i nadam se da cemo se lepo druziti (jos lepse kad prodje sezona odmora Smile )
Back to top Go down

Vaskrsije
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1