LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share

Moja verzija X winga

Go down 
AuthorMessage
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

Moja verzija X winga Empty
PostSubject: Moja verzija X winga   Moja verzija X winga Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 10:49 pm

Iskoristio sam sve kocke koje sam mogao kako bih sklepao X wing ili nešto što liči na njega XD. Nisam mogao bolje da uklopim boje (to jest nisam mogao da ga uradim sa manjim brojem boja) zbog nedostatka kocaka.

Moja verzija X winga Dscn7016

Moja verzija X winga Dscn7017

Moja verzija X winga Dscn7018

Moja verzija X winga Dscn7019

Moja verzija X winga Dscn7020

Kako sam ga danas rasklopio jer se odričem Naboo fightera čije delove X wing ima, ostaje uspomena u vidu slika.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Moja verzija X winga   Moja verzija X winga Icon_minitimeWed Sep 28, 2011 11:32 pm

extra je x wing, svaka cast na rekreiranju modela sa slicnim delovima, to je po meni i sustina lega

samo bih izbacio ovaj zuti kljun i bio bi vrh model

i naravno, ali to je do dizajna x wing letilice uopsteno Smile mislim da mu zadnji motori nisu lepo razvijeni, te bih ja roknuo jace motore na zadnji deo cockpit-a

greota sto penzionises model, ali naboo starfighter leti u misiju koja je plemenita, te moze samo da ti ostane kao cilj da napravis u buducnosti novi i bolji x wing

kad smo kod x winga, postoji set koji sam ja zeleo odavno, a to je 4502 x wing fighter
Moja verzija X winga 4502-110

cela scena u filmu mi je dobra, a cini mi se da kao set je ideja fenomenalna
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Moja verzija X winga   Moja verzija X winga Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 12:42 am

Hvala!

Kljun mi ne smeta naročito, a zadnji motori bi mogli biti veći kao što kažeš.

Bolji X wing ne mogu napraviti jer je maltene oko 50% delova bilo od NAboo fightera, ali nema veze XD

Baš sam nedavno gledao film ponovo pa sećam te scene u močvari sa X wingom. Smile
Back to top Go down
peca

peca

PostSubject: Re: Moja verzija X winga   Moja verzija X winga Icon_minitimeSun Jan 08, 2012 12:34 am

Extra brate
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Moja verzija X winga   Moja verzija X winga Icon_minitimeFri Mar 02, 2012 9:55 am

Blagodarim XD
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Moja verzija X winga   Moja verzija X winga Icon_minitime

Back to top Go down

Moja verzija X winga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Srecan ti rodjendan Moj Hobi Grafika!