LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Williams F1 Team Racer

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Red Wing

PostSubject: Williams F1 Team Racer   Fri Oct 07, 2011 8:11 pm

Zainteresovan sam za kupovinu ovog seta Very Happy

Planiram da ga kupim od nekog tipa, preko bricklink-a iz Belgije.

Opcije koje nudi za placanje su Bank Transfer, IBAN i Pay Pal... Zanima me za koju od prve dve opcije da se opredelim, koje bi bilo bolje resenje i ako mozete da me uputite oko detalja - tj. kako to sve ide u banci i slicno. Nije mi prvi put da kupujem iz inostranstva preko interneta, samo sto sam to prosli put radio preko internet kreditne kartice ili sta li je vec...

Citao sam na nekim nasim forumima da ima cak nekih petljancija oko IBANA, pa reko da cujem od vas sto imate iskustva oko toga svega, predloge i savete cheers

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Williams F1 Team Racer   Sat Oct 08, 2011 11:23 am

Zdravo,

lep set Smile

moj ti je savet sledeci:

kod ovog prodavca narucis, i platis moneybookersom, to ti je kao paypal, samo sto podrzavaju i Srbiju kao zemlju, i sve sto ti treba je kartica Visa internet banka intese

druge opcije koji si pominjao:

Paypal, Srbija ga nema zvanicno, treba da nadjes nekog drugara koji ga ima... ako nemas takvog, ne znam kako drugacije da platis

IBAN, samo u Evropi, placanje preko banke, ali provizija zna da bude ogromna

Western Union takodje ti je dostupan da bi kupio taj set, ali opet provizija zna biti ogromna

Bank transfer ne znam sta se pod tim smatra, kad mislim da izmedju zemalja moze samo IBAN placanje
Back to top Go down
Red Wing

PostSubject: Re: Williams F1 Team Racer   Thu Oct 13, 2011 9:26 pm

Hvala na savetu i preporuci Very Happy

Pravo da ti kazem, planirao sam da kupim ceo set i sa kutijom. Meni je cak i kutija vazna da se ima Razz

Jedino sto nisam jos siguran da li to mozda moze biti mali problem oko placanja postarine i eventualno carine... Zbog povecanje mase i gabarita paketa. Mislim da bih zbog kutije morao dati jos jedno 20-30ak evra vise...

Kako god, set mi nece izmaci, sad je jos jedino pitanje vremena kada cu to sve realizovati i nabaviti cheers
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Williams F1 Team Racer   Today at 1:34 pm

Back to top Go down

Williams F1 Team Racer
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Team Tomoe [DIE NATSUKI! DIE! GO SHIZURU-ONEESAMA!]
» Team Nao (You're in my territory. Get out.)
» John Williams 'Superman The Movie" Theme With LYRICS
» Design Team Call at Jeans Art Dolls
» Imaginisce design team try-outs 2011