LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Dec 20, 2011 9:54 pm

i nakon odlaska u pravcu GI Joe, sada idemo jos dalje, go go Power Rangers!

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Mon Dec 26, 2011 11:07 pm

napokon, lego nuncake

na privesku kako se cini, ali dobro

Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Dec 27, 2011 12:32 am

Nunčake, to!!! affraid

Sa' će nindže budu golemi tepači!!! Twisted Evil
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Dec 27, 2011 1:47 am

gledam sad kod babe na tavanu (bricklik radnja sa linka:)), beli nindza mi je toliko lepsi od narandfzastog, a upola jeftiniji Smile

i daaaaaaaa, onaj torzo kao da ima cetiri ruke:)
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Dec 27, 2011 2:06 am

ma skroz sam video, imaju novi torzo koji ima 4 ruke, oklop preko, ali ima 4 ruke Smile

uskoro cu mozda uzeti od babe nesto, tako da...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sat Feb 04, 2012 3:57 pm

celo drustvo tu je, i mogu reci da su nove smije jos bolje, ova ljubicasta j.kebe...samo da nije gumena, a jeste garant

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sun Feb 05, 2012 1:16 am

Ove zimjetine mi se nešto ne sviđaju baš. Ali bi mogle da se uklope odlično za atlantis, pirate, castle, svuda gde ti trebaju čudovišta.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sun Feb 05, 2012 2:08 am

pa da, super su za svaki tematiku kao ljubimci i cudovista, sem ako neko zeli da im zmije budu glavne, ali to je jednostavno nemoguce Smile niko ne voli zmije kao glavne likove, vidite film anakondu Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sun Feb 05, 2012 5:10 am

U moju džunglu bi se dobro uklopilo Very Happy

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sun Feb 05, 2012 5:24 am

ma meni bi i na kameni plocnik dobro dosle, kamenjarke prave Very Happy
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Fri Feb 10, 2012 3:09 am

Ljubičasti baja je mnogo opak Smile
A dopadaju mi se i oni zeleni, kao i oni mali gušter-ljudi.
U svakom slučaju, mnogo bolje zmije u drugom talasu cheers
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Fri Feb 10, 2012 9:43 am

aha, bas je cool nijansa zelene boje Smile
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Fri Feb 10, 2012 5:53 pm

Neke zmije imaju noge u pistaći zelenoj-mojoj omiljenoj,a jedna je cela u toj boji!!! juhu

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Fri Feb 10, 2012 9:22 pm

tek sada vidim da ova grbava pored ljubicaste (duguljaste) je jako cool... svidja mi se glava...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Fri Feb 10, 2012 9:48 pm

Ali ako ćemo o čudovištima, onaj iz Atlantisa je vrh. Onaj crveni humanoidni oktopod. Po njemu je i rađen onaj glavni ,,šef na vanzemaljci Very Happy " u Alien conquest.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Mon Feb 13, 2012 12:02 am

Meni ovi Ninjago sve više liče na Moćne rendžere Joker Devil
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Mon Feb 13, 2012 2:02 am

Bogdanst wrote:
i nakon odlaska u pravcu GI Joe, sada idemo jos dalje, go go Power Rangers!

My thought exactly Smile ali neke ove zmije su cool
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Mon Feb 13, 2012 11:42 pm

Ma daj bre, uopšte mi se ne sviđaju ove nove nindže sa ovim nabudženim maskama i šarenim kimonima i štitovima. Zna se kako izgleda nindža.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Feb 14, 2012 12:13 am

sto bre? bas su fora za klince... kad vec imaju crvenog nindzu, ajd da imaju srvenog nindzu sa sljokicama Smile

lice malo na sekaca iz nindza kornjaca, tako da to nije novo otkrice

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Feb 14, 2012 12:48 am

Pa nije novo otkriće. I Sub Zero iz Mortal Kombata liči na sekača.
Ali to liči vizuelno, dok se Legova kreacija mnogo razlikuje, jer da bi Lego postigao efekat tog šlema, on je morao da proširi ionako veliku kapu, i Nindža liči kao neki glavonja.
jer kada su kreirane mini figure, i njihova veličina u prošlosti, gledalo se da to bude malo a srazmerno, nije predviđeno za te dodatke. Sada ne menjaju veličinu mini figure, ali je zato budže i stavljaju razne dodatke, što u mnogim slučajevima izgleda odvratno. I ti meni objasni šta je dobro kada šlem izgleda skoro duplo veći od glave, a ove epulete, šta već, su toliko raširene, da kada bi mini figura bila živa, nebi mogla glavu da uhvati sa strane od njih.
A evo, gledaj sekača na toj slici kako je srazmeran, što se nebi moglo reći za mini figuru.
Gledaj njegova maska i kaciga, i epulete, a pogledaj mini figuru.
Opet, to je diskutabilna stvar, i stvar ukusa, ali meni se lično takva vrsta budženja ne sviđa.
Kao što si i sam rekao, to možda prolazi kod klinaca, ali kod mene ne prolazi.
Za mene je to ,,spolja mazan, unutra prazan", ništa originalno što nisam video, dok su ostale teme već donegde urađene.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Feb 14, 2012 1:24 am

ok, ali oduvek je minifig bio neskladan, takoda to i nije poredjenje... i svakako ciljna grupa za sve teme sem ekskluzivnih setova su deca, tako da... mi zalazimo u njihovu teritoriju, i treba da vidimo da iskoristimo sve sto mozemo najbolje sto mozemo, tako da i od ninjagoa, meni se svidjaju neke zmije, i to je to... zato mi stariji idemo na bricklink da kupujemo, selektivne stvari, a deca ce kupovati u radnji pa treba ceo svet da ih privuce da bi smorila roditelje kukanjem ne bi li im kupili set Smile

uostalom, moraju stalno nesto da menjaju, gube se poslovi ako stalno vrte jedno te isto, jer se postavlja pitanje "cemu drzati nekoga na radnom mestu ako se stvar prodaje sama od sebe". sa jedne strane imamo dobre stvari, sa druge lose... kako kad Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Tue Feb 14, 2012 8:10 am

Pa to ti u pravu. To i jeste predviđeno za decu, ali ne zaboravi, deca ne biraju UVEK. U marketu, roditelji im kupe obično ono što se njima zasviđa. kada deca nisu tu, naravno, čak i kada su tu, kada roditelji nemaju pare, oni opet daju deci izbor od nekoliko seta, pa deca da izaberu šta hoće, ali od ponuđenih setova.
Drugo, sve te silne fan grupe, zbog kojih se nekad i nastave neke teme i jesu odrasli. Znaš, oni Lego fanovi i fanatici širom sveta, pa imaju svoje ambasadore i predstavnike Lego zajednica i tako to. Pa ja mislim da je dobrih 50%-50% ciljna grupa o odnosu deca-odrasli.

,,uostalom, moraju stalno nesto da menjaju,"
E to je problem, pošto to i jeste bio njihov cilj da nas sve navedu da mislimo da nešto MORA da se menja. I mi mislimo, i jedva čekamo da izađe nešto novo, i često dolazi do onoga ,,kvantitet nad kvalitetom". I sada, svi mi znamo na primer kako nindža izgleda, i nema alternative. I onda razmišljam, razmišljam, i dosetim se, da bi napravio novog, ja ću postojaćeg da nadogradim sa raznim stvarima, ofarbaću mu torzo raznim elementima, i napraviću ,,novog" nindžu.
,,gube se poslovi ako stalno vrte jedno te isto"
Ali u tome i jeste problem, što oni ne moraju da vrte jedno isto, nego da prave jedno, jedno vreme, i onda da naprave pauzu, pa neka prave drugo.
Evo na primer, mogli su samuraje da prave po ugledu na kolekcionarske mini figure.
Evo na primer, ovo je nešto novo

I novo, i originalno, mogli su da nastave sa tom temom i bez tih novih nadograđenih nindži.
I ovaj na slici ima veliku masku i štit. Ali tako i treba da bude, to mu je u okviru opreme, i to služi da ga zaštiti, a ne ona maska nindže skoro duplo veća od glave, i bodljikave epulete.
Pa i ovi velemajstori su im dobro urađeni

pa i zmije nisu loše.
Znači, kao što vidiš ima dosta elemenata i novosti, pa po meni, te sub-zero/sekač nindže i nisu baš bile potrebne.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sun Mar 04, 2012 12:17 pm

evo jos zavrzlama za ninjago, koje nisu kocke:

album za kartice

kutija za spinere za figurama

Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sun Mar 04, 2012 1:13 pm

Ova kutija za spinere ko da je bombonjera Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Thu Mar 15, 2012 10:18 am

evo jos setova u kesici

bogme, sve su losiji i losiji... ova kolca su dno dna
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Today at 1:33 pm

Back to top Go down

Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» A look at the new 2012 SW Sets coming....
» Moving forward for BLTG
» LEGO SUPER HERO DC 2012-2013-2014-2015-2016
» Latest Sightings
» MOC's Custom lego items