LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sat Feb 23, 2013 5:17 am

Video sam to već negde na netu.
Ne volim nešto nove nindže, ali mi e monstrumi sviđaju, nindže ko nindže su mi prepucane, nabudžene, maska deblja od torzoa. Stariji su mi bolje izgledali.
Ali ovi što imaju četiri ruke su zakon Very Happy

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sat Feb 23, 2013 12:15 pm

pa da, na nnjih i mislim uvek, koga briga za ninje, to je tako umrlo sa Brus Lijem Smile
Back to top Go down
Majki

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sat Feb 23, 2013 12:42 pm

[img][/img]

Zbog cudovista se i isplati uzeti Smile

Guest

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sat Feb 23, 2013 12:53 pm

zavisi kolika je cena... ali ima jako cool stvari, pa na kraju krajeva i oruzja ninji su cool, ako nista drugo Smile
Back to top Go down
Nidžo

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Sat Feb 23, 2013 1:16 pm

Ovo je meni Must Have zbog belog nindže i ovih...kamenih Smile .
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)    Today at 5:42 pm

Back to top Go down

Lego Ninjago 2012 (nastavak tematike ninji)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» A look at the new 2012 SW Sets coming....
» Moving forward for BLTG
» LEGO SUPER HERO DC 2012-2013-2014-2015-2016
» Latest Sightings
» MOC's Custom lego items