LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

yanakin se uclanio!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
yanakin

PostSubject: yanakin se uclanio!   Sat Oct 15, 2011 1:46 pm

Dobar dan svima, 32 godine, inzenjer arhitekture na beskonacnom privremenom radu u Rusiji i ne znam kako bih preziveo zime bez lega... Kockam se od 1985e a dark ages mi se naravno poklapaju sa balkanskim dark ages a konacno sam ih zavrsio odlaskom. omiljene teme/MOC aktivnosti: SW, ExoForce, steampunk, minifigure customizing.

kolekcija: (hm, nisam autorizovan da postavim link - ok, za 7 dana Smile)
a kad postignem, okacicu i neke MOC slike, nazalost nemam bash puno vremena.

p.s. ako nekog bole vrat/ledja/rame/radna ruka od lega i kompjutera i ima neke oreginalne ideje za ergonomiju sedeceg polozaja neka otvori temu...
p.p.s. lego je u Srbiji najskuplji na svetu, iskreno saucesce, ako treba neka pomoc pri nabavci...

pozdrav svima!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Sat Oct 15, 2011 3:26 pm

Zdravo druze, dobrodosao na cyber prostor za lego u Srbiji, jos samo tu mozemo da se igramo u ovoj zemlji Smile

za kolekciju, nazalost nisi 7 dana u mogucnosti, ali ako mi kazes nick na bricksetu, ja cu ti okaciti na profil Wink

jedva cekamo da vidimo MOC steampunk (bar ja, a prosledicu i nekim drugarima)

a kako nam se sprema vesela 2012, mozemo i da pregovaramo da nam grupno posaljes nesto iz bratske Rusije Smile jos mislim da nema carine na uvoz odatle, tako da jeee

pored toga sto smo najskuplji, mi smo i crna rupa po mnogo cemu, pa eto i paypalu, pa i ako bi nekako pokusali da prodjemo bolje, gimnastika je prevelika te nas vrat boli od takvog rada sa legom Very Happy
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Sat Oct 15, 2011 8:06 pm

Pozdrav i dobrodošao!

Radujemo se svi steampunk-u. cheers

A pazi, ako budeš dolazio na odmor... mogli bismo te opteretiti da doneseš po koju tričariju Very Happy
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Sun Oct 16, 2011 1:23 pm

Pozdrav Yanakine!

Biti arhitekta i imati LEGO kao hobi je veoma povezano, tako da ocekujem da ce tvoje kreacije biti super.

Back to top Go down
yanakin

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Wed Oct 19, 2011 4:07 pm

hvala svima na dobrodoslici!

nick na b.setu je jankoxscreem mada ja samog sebe nisam uspeo da nadjem bez da se ulogujem, hm... silent
inace ja trenutno pravim neki MOC za konkurs na FBTB-u, paralelno sa time cu da ozivim Flickr account pa cu da okacim to i jos ponesto. btw, mozda neko od vas ucestvuje? deadline je za 10 dana, tema je SW - "new bounty hunter" , tako nekako.
Back to top Go down
yanakin

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Wed Oct 19, 2011 4:18 pm

aha, da, da ne bude da sam isqlirao Very Happy - kazite ako nesto treba. glavni sajt detmir.ru/catalog/index/name/lego/ , ovde nekad imaju mega popusti . a glavni forum je doublebrick.ru, znate cirilicu, snaci cete se mada su na tom forumu sve neka alava ruska deca i sa njima nerado ulazim u biznis.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Thu Oct 20, 2011 12:03 am

ubacena ti je kolekcija, moram pohvaliti nekoliko starih city setova, mada ti je impresivna space kolekcija iako nisam ljubitelj

alava ruska deca, vrh Very Happy

bacicemo pogled na taj sajt Wink hvala
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Thu Oct 20, 2011 9:06 am

uh, bre kakav je ovo sajt? neke stvari su skupe neke su dzab dzaba

http://www.detmir.ru/product/index/id/878/

za 60eura? neverovatno!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: yanakin se uclanio!   Today at 5:19 am