LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Noć Veštica!

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Noć Veštica!   Mon Oct 31, 2011 7:21 am

Eto momci, danas je 31. Oktobar, dan kada se slavi Noć Veštica.
U Americi, Evropi i širom sveta gde su tako nastrojeni (uglavnom katoličke zemlje) danas obeležavaju taj praznik, pa zavisno od države i grada organizuju se razne proslave, manifestacije, karnivali, žurke i to sa maskembalima.
Odrasli i deca se maskiraju, uglavnom u neke horor varijante. A deca se maskiraju, udruže se pa idu u komšiluk od vrata do vrata, zvone ljudima na vrata sa čakom u rukama, i ljudi im tu spuste neke čokoladice, kolačiće i slično.
Česta je pojava bundeva izbušenih koje predstavljaju nešto kao strapilo. Kao za Božič i za Novu Godinu, porodice provode vremena zajedno da uređuju kuće u horor stilu, praveći uklete kuće. Kupuju razne dekoracije, ili ih sami prave, i onda u porodičnom ambijentu se provodi praznik. Gledaju horor filmove, pričaju jedni drugima horor priče itd...
U našim krajevima Noć Veštica je minimalno zastupljena, što se svodi na neke privatne kućne varijante, maskembale i žurke po klubovima i kafićima.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Hexx

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Mon Oct 31, 2011 8:03 pm

Ja slavim svaki Samhain i Beltaine, čak, pre jedno 4 godine proglasio sam Beltaine mojom oficijalnom slavom Very Happy

Večeras se ide na maskembal Vestica

Srećno svima :party:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Mon Oct 31, 2011 9:09 pm

ja je danas trebalo da idem na noc vestica zurku, ali vraga tek sam stigao sa posla Sad glupo sto pada danas, bolje da je juce Very Happy ili da je kao drzavni praznik setajuci prema neradnom danu, za razliku od dana ustavnosti koji seta ka radnom danu Smile

lepo se provedite svi koji izlazite veceras Smile

Zombi
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Sat Nov 05, 2011 9:36 pm

Lele momci! Bogdan je video slike veorvatno na fejsu, ali evo i ovde da vam pokažem nešto.
Bili smo u garaži kod mene, napravili smo dobar ambijent Very Happy
I gricke, sokovi i naravno alkohol kao što se može primetiti sa zadnjih fotografija!

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Sat Nov 05, 2011 9:52 pm

hahahhahaha Smile pa kako kostur pije sa svojom supljom vilicom Very Happy

brate, nadam se da je svaki pio svoje pice, a ne da ste mesali svu onu zestinu sto se vidi na slikama...

a gde su cice ovde?
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Sat Nov 05, 2011 9:57 pm

Pa, lepo ste vi to obeležili u kućnoj atmosferi, nego... jesu bile neke žemske? Very Happy
Quote :

a gde su cice ovde?

lol! i ti si primetio

Ja izbegavam maske preko face... da mogu da pijem neometano Very Happy
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Tue Nov 08, 2011 6:31 pm

ahahaha dobre slike
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Fri Dec 30, 2011 5:00 pm

Momci, trebale su neke devojke da budu tu, ali bolje je samo muška organizacija za Noć Veštica Very Happy
Bogdane, ja sam se ubio ko stoka. Pola flaše one rakije sam popio, i to je bila mešana rakije, kao Jakobs 2 u 1! Very Happy

Sad bismo trebali isto po koju sliku sa maskom sa Novu Godinu hahaha! Ako bude bilo objaviću

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Fri Dec 30, 2011 5:02 pm

moze, cica pod maskom, i ni sa cim sem maske Very Happy e takvu sliku mozes i na fejs da bacis, ne mora ovde Very Happy Very Happy
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Fri Dec 30, 2011 5:13 pm

Samo ti ždrakaj moj profil ej Very Happy

Ovako nešto e?

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Fri Dec 30, 2011 5:16 pm

ih bre, kao da si ti uplasen nje, a ne ona tebe, sto stojis 1000km daleko od nje? lol!

salim se, znao sam ja da je bilo i cica, ali nisi hteo da delis

sad moramo da stavimo da je ovo samo za starije od 18 god Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Fri Dec 30, 2011 6:33 pm

18+ ma daj bre. Pa deca su više aktivna nego mi. To je opšte poznato.
Ma te slike nisu sa Noć Veštica nego još ranije. Ali ipak povezano je sve to! Demon hara svetom haha

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Noć Veštica!   Today at 2:49 am

Back to top Go down

Noć Veštica!
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» HÉROES y ERÓTICA
» Estrambótica Anastasia