LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 LEGO promocija

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




LEGO promocija Empty
PostSubject: LEGO promocija   LEGO promocija Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 9:13 pm

odusevio sam se na brzinu Smile
LEGO promocija Untitl19
genijalan potez obe kompanije, a cena je jako povoljna kad se uzme u obzi da samo figura kosta 300din (za profu21 260 Wink ali on to iskusno obavlja)

kako da povezes dve nepovezive stvari? stavi ih zajedno u crvenu kutiju

e sad ne znam da li je ovo ponuda samo za Lilly, koji je kao sto se prica najskuplja stvar na svetu, ili moze i u Rodicu npr da se nadje, jer ako moze u ROdicu, ovo ce im biti najprodavaniji artikal ikad Smile


napokon da je kozmeticka kompanija uvidela znacaj nase zajednice... uskoro ce i neki mercedes da pravi slicnu promociju Very Happy


Last edited by Bogdanst on Mon Oct 31, 2011 10:45 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

LEGO promocija Empty
PostSubject: Re: LEGO promocija   LEGO promocija Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 10:32 pm

Ahaha, video sam ovo i uslikao u TV Blicu još u petak, ali nisam mogao da postavim sliku, jer sam tada bio novi član.

Odličan marketinški potez!

p.s. Zamisli nas (Lego frikove) koji u Lilly-ju otvaramo ova pakovanja i prepipavamo koja je figura Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




LEGO promocija Empty
PostSubject: Re: LEGO promocija   LEGO promocija Icon_minitimeMon Oct 31, 2011 10:45 pm

e to bi privuklo poteze, zamisli otvorimo i vratimo, ma ovo je aerobicarka, ta mi ne treba, trazim patuljka Very Happy
Back to top Go down
Legoman98




Posts : 13
Join date : 2012-01-15
Age : 25
Location : Nis

LEGO promocija Empty
PostSubject: Re: LEGO promocija   LEGO promocija Icon_minitimeSun Jan 15, 2012 3:51 pm

kakvi 300 dinara kosta 400 stvarno dobar pofit i jos se dobro okupas dok pevas o sole mio
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

LEGO promocija Empty
PostSubject: Re: LEGO promocija   LEGO promocija Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:04 am

I ja ću da pevam ,,o sole mio" kada budeš imao tačke, zareze i velika slova u postovima Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





LEGO promocija Empty
PostSubject: Re: LEGO promocija   LEGO promocija Icon_minitime

Back to top Go down
 
LEGO promocija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» LEGO Avatar
» LEGO friends - novi lego belville
» LEGO duh
» LEGO Cenovnik
» IGRICE LEGO

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego opšta diskusija-
Jump to: