LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!

Go down 
AuthorMessage
yanakin




Posts : 5
Join date : 2011-10-15

kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Empty
PostSubject: kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!   kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Icon_minitimeWed Nov 02, 2011 3:32 pm

Postovani,predstavljam vam svoju kreaciju star wars bounty huntera za potrebe poslednjeg u nizu konkursa FBTB:

http://www.flickr.com/photos/svi_psi_idu_u_raj/sets/72157627878596119/

molim vas ako vam se dopada i imate nalog na FBTB-u da mi date svoj glas na
sledeceoj adresi:

http://www.fbtb.net/forums/viewtopic.php?f=14&t=6640

puno hvala,
pozdrav svima, Janko
Back to top Go down
Guest
Guest




kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Empty
PostSubject: Re: kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!   kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 10:06 am

SUPER JE. vidim da i ti pravis kreativne figure (plast od diplomca je super sa oklopima tipa orkovi ili insektoidi

nazalost ja ne mogu da glasam kao novoregistrovani clan tamo Sad

puno srece zelim
Back to top Go down
Guest
Guest




kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Empty
PostSubject: Re: kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!   kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 10:09 am

druze, koje telo si koristio za Somocto figuru? da li je to pravi lego ili neka druga marka?
Back to top Go down
yanakin




Posts : 5
Join date : 2011-10-15

kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Empty
PostSubject: Re: kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!   kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 10:19 am

sta je to sto zoves Somocto figura? sve je lego, nema kineza Smile mislim da mozes da glasas kad ti odobre prvi comment bilo gde na forumu ili kad prodje dan dva... tako nesto.. mada citajuci komentare prestajem da se nadam nekom uspehu, posle kazu da je kod nas nepotizam Smile) e plast je stvarno koristan, vidim da je to jos neko uradio posle mene, mada moras malo da se pomucis da "nataknes" nesto preko njega
Back to top Go down
Guest
Guest




kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Empty
PostSubject: Re: kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!   kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Icon_minitimeThu Nov 03, 2011 12:19 pm

sorry, pogresio sam, nije tvoja kreacija, nego necija tudja, mada sam pogledao sliku kada sam kliknuo na tvoju hunter-ku

http://www.flickr.com/photos/35027351@N02/6292332588/
Back to top Go down
Sponsored content





kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Empty
PostSubject: Re: kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!   kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska! Icon_minitime

Back to top Go down
 
kreacija za FBTB konkurs - potrebna podrska!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» potrebna pomoc u glasanju na eurobricksu

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: