LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

LEGO Dino

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Tue Dec 27, 2011 2:13 am

bas to, sem sto mali dino ima stud na sebi za razliku od tvog drow izvidjaca Very Happy

tako da ce jos bolje da ih nosi (mada cena im je vec sada 5e, oni su ludi...)
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Fri Jan 06, 2012 9:09 pm

Prvi Lego Dino set stigao u Srbiju, u Kocka.rs!

5886 T-Rex Hunter 7500 dinara.

Image hosted by servimg.com

p.s. Da ne kucam i na ostalim temama, pojedini novi setovi iz ostalih tema su se pojavili na sajtu po stvarno niskim cenama za Srbiju.
Cene kao na sajtu Lego.com ili par stotina dinara veće juhu
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Fri Jan 06, 2012 9:48 pm

Bogdanst wrote:

moram zameriti sto ovi dinosaursi izgledaju bas zlo, mislim da to nije dobro za decu.
Ma čini ti se! Pa koj Lego danas ima nešto smireno da ne stvara agresiju kod dece?
Fantazi Era: Armija zlih kostura i Orkova
Atlantis: Zla morska čudovišta
Pharao's quest: Armija mumija
Ninjago: Opet neka zla armija kostura
Pa pre nekoliko godina isto neki dinosaursi ovako slični.
Sad ovi. Pa ovaj Lego zadnjih par godina baš nešto izaziva stopu rasta agresije kod omladine zajedno sa ovim novim idiotskim crtanim filmovima i raznoraznim glupim igračkama.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Fri Jan 06, 2012 10:29 pm

Profa21 wrote:
Prvi Lego Dino set stigao u Srbiju, u Kocka.rs!

5886 T-Rex Hunter 7500 dinara.

pu bre sto nije dobio one male dino setove, te ja hocu

ali super brzo dobija setove, za pohvalu, i cene se extra. ajmo sada, seriju minifigova, pa da narucimo nasumcno i otvaramo redom Smile
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 12:18 am

Bogdane poseti odmah sajt Kocka.rs, čovek upravo upisuje ostale setove.

Evo i malih setova za tebe Wink

I naravno, hvala mi na informacijama Viking
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 12:23 am

hvala profo za dojavu, ali treba nas vise da bismo narucili to, samo jedan set da uzmem...

stedimo na shippingu ako svi uzmemo po nesto Smile
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 12:27 am

Nema na čemu.

Aaaa, ja nemam para, a voleo bih najmanji set Smile

Moraćeš da se dogovaraš sa ostalima, ako ga želiš odmah.

Takođe mi je mnogo gotivan đubretarac 4432 iz City kolekcije. A cena mu je 2000, što je za sajt Lega od 20e zapravo i manja cena Very Happy

Ko zna šta će čovek do jutra sve da okači na sajt, možda bude još novih stvari.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 12:31 am

Koje naručivanje, šta, gde? Smile

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 5:16 pm

preko kocka rs, kad je dobio nove setove, da mu i narucimo te novitete jer su cene super
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 6:40 pm

Ako nešto imate u planu, kontaktirajte i mene. Čisto da vidim, možda budem zainteresovan, ili nešto za ovog malog da mu uzmem nešto.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 6:48 pm

pa pogledaj www.kocka.rs sajt i vidi sta bi uzimao - eto mi vec pregovaramo sta cemo, tj ovo je taj pregovor
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 6:55 pm

Ovaj moj ortak bi možda tripod invader, a ja se razmišljam da li bih išta, pošto štedim za onu veliku piramidu koja je na akciji na amazonu... Možda bih uzeo par kesica 4. serije minifigura...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 7:00 pm

lepo, lepo, polako sakupljamo kriticnu masu Smile

jos samo ovoliko nam treba, jer smo vec na 3000
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 7:08 pm

Ma pazi, meni se mnooooogo sviđa onaj džip sa raptorom, em zbog raptora, em zbog samog vozila, a gledao sam sad, na amazonu je isto oko 30 evra + poštarina, te je poprilično isplativ... A bukvalno 15 godina nisam pravio neko masivno zemaljsko vozilo. Čak i ono sa triceratopsom bi moglo da dođe u obzir, to je 55 evra, a duplo manja kraljevska kočija 58!
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 7:20 pm

ma i meni se svidja raptor, vozilo mi bas i nije neki prioritet, mada je jako dobro, moram priznati, ipak pare su progovorile

e za kociju ne znam sta se zbiva, sto je ona toliko skupa??? mislim da je ono sto si rekao za kingdoms koji je trenutno out of stock... mada srecom, kocija me i ne privlaci, ali mi zao za mali escape from dragon prison sto nema Sad i sto mu je cena onakva kakva jeste...
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 7:34 pm

Ne znam, mislim da su neki setovi mnogo nepovoljno kupljeni, te su im cene previsoke, prvi primer je kraljevska kočija, koja je na amazonu koštala između 30 i 35 evra, a kod nas je kod kocke najjeftinija za 5800, dok je drugi primer Alien Mothership koji je između 35 i 45 evra koštao napolju, a kod kocke je 7000! A taj mothership bi' na keca uzeo.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 07, 2012 7:49 pm

slazem se, mozda je to neki nepovoljni dil bio, ali ja nikad uzivo nisam video taj set povoljno, cak ni na limundu drugi da nisu nudili ispod 5000. no ja taj ne bih uzeo Smile

mother ship ne znam, ali mumije nase (letece) su jeftinije nego bilo gde, plus ih je imao kasnije ponovo na zalihama po toj ceni, znaci nije bio jednokratni popust

pazi, ima u Madjarskoj fabrika lega, mozda su jednostavno neki setovi tu jeftiniji nego drugi, tj mozda se u toj sklapaju bas bi setovi, pa ih i prodaju jeftinije

kao pivo pored pivare, kad je odmah tu, prodaje se za 20din, vec dok stigne do BG, kosta regularno, isto i za neke setove
Back to top Go down
Legoman98

PostSubject: Re: LEGO Dino   Fri Jan 20, 2012 5:13 pm

Dino je dosao i u nase prodavnice i bas sam sezacudio da ovi novi ninjaga i nisu tolko skupi
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Fri Jan 20, 2012 6:28 pm

I Bogdan i ja sad opet trebamo da ga pitamo šta to podrazumeva pod ,,naše prodavnice", to može da bude širok pojam, naše može da bude Srbija, a može da bude Niš, pošto mi piše da je on iz Niša. A opet, u Nišu bar ima deset mesta gde se Lego prodaje, ja znam pet najmanje.
Takođe ,,da ovi nindžaga i nisu tolko skupi" je širok pojam. Treba neka cena na primer da se navede, ljudi da znaju. Ti ako imaš primanja mesečno od preko pedeset hiljada (tvoji zapravo pošto ti imaš trinest godina, a ljudi sumnjaju da imaš manje, počinjem i ja da sumnjam na osnovu tvojih postova) onda ni setovi od dvadeset hiljada za tebe nisu ništa. A za nekog su mnogo.
Ali džaba i da te pitamo kad nećeš da odgovoriš, ne zato što nećeš, nego zato što ne čitaš postove gde si ti pisao, ne proveravaš dal je neko nešto napisao vezano za tvoj post, ili se nadovezao na tebe, ili te pitao nešto.
Ti pišeš postove samo kolko da ih napišeš, kolko da stoji da si napisao nešto. Tvoji postovi su u stvari ,,mogu da znače NEŠTO, a ne znače NIŠTA"

Zamisli ti mene sada da napišem:
,,Ej ljudi, ovde su stigli Pirati sa Kariba! Čudi me da nisu tolko skupi"
Odmah se postavljaju pitanja: ,,Gde to ovde?" ,,Ako je u Nišu, u kojim prodavnicama si bio?" ,,A kolko koštaju?" ,,Na osnovu čega si zaključio da nisu skupi, sa čime si ih upoređivao?"
I ja onda se više ne pojavim u toj temi, pa mogu oni da me pitaju ko kolko hoće i šta hoće. I onda opet sledeći put dođem za koj dan i napišem opet isto, samo za drugu temu.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Dino   Fri Jan 20, 2012 11:00 pm

pa navlakusa, znas da mi pomislio da je dosao... inace, kocka.rs ima dino, tako da de facto je dino dosao u Srbiju... ako cemo geografski da gledamo...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Jan 21, 2012 12:30 am

Ja neznam, nisam obraćao pažnju. Nego, sad ću ja to da rešim, ali ne javno.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Fri Feb 24, 2012 4:17 pm

Dino je sad u većini lego prodavnica.

Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Feb 25, 2012 12:22 am

A kakav je cenovnik, jel skupo?
Gde si ti to video u kojim prodavnicama?

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Feb 25, 2012 12:30 pm

U Merkatorv.Cene su užas.Najmanji set je oko 4000!

PostSubject: Re: LEGO Dino   Sat Feb 25, 2012 1:08 pm

affraid

kako najmanji? najmanji dino koji postoji, ili najmanji set koji imaju u prodavnici?
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: LEGO Dino   Today at 11:01 am

Back to top Go down

LEGO Dino
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» new DINO theme
» The Unofficial LEGO Minifigure Catalog
» Cleaning Lego bricks