LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Magovski toranj

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Re: Magovski toranj   Thu Jan 05, 2012 12:05 pm

nek bude epik rusenje! btw jos uvek cekamo da se unisti beli magovski toranj, nadam se da ga nisi samo reciklirao, nego da si ga dokumentovano opsedao silama mraka i bezumlja Smile

ako nemas brickshelf nalog, obavezno otvori, napravi folder Moorlight, pa onda za sledeci i tako dalje, bilo bi grehota da se izgube ove slike

pa onda mozes da napravis mapu svojih prostranstava za nocturnus gildu, people are gonna flip!
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Thu Jan 05, 2012 4:11 pm

Hexx, sve što rušiš, slikaj!

A što se tiče tvoga društva, znači ima tu još Lego potencijala (čitaj, ludaka) Laughing
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Thu Jan 05, 2012 9:34 pm

Hexx, haha Lego komedija! Nisam to video odavno, ajde napravi priču neku i za to rušenje, i slike pa da se još smejemo Very Happy

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Hexx

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Jan 06, 2012 8:21 am

Biće slike za rušenje ovog, ne brinite, čak sam i smislio ko će da ga sruši, ali neću da spoilujem Smile

Bogdane, u pravu si, mogao bih da otvorim brickshelf nalog, pa lepo da turam tu sve slike. Nažalost, beli toranj je srušen, ali ću napraviti neku novu građevinu za dobrice isto Smile
Biće sličan fazon, ali ću sad graditi na većoj površini i malo planiranije...

Međutim sada imam novi veliki projekat u glavi - da napravim jednu tvrđavu gde ću da kombinujem crno sa žutim - da vidim kako izgleda. Sastojaće se naravno od zidina, jedne kule iznad kapije (mi nemamo izraz, ali se to zove gatehouse - tamo gde se spušta most Smile ), 2 stražarske kule i tamnica i probaću da uradim još 2 femsi kule, jedna nešto u fazonu opservatorije, druga da bude ukleta ili polu-srušena (ako mi nestane kockica)... gre'ota da mi ova 48x48 ploča stoji prazna, a ovo će biti čisto test gradnja te se neću mnogo zezati sa okolišom, zanima me koliko ja efektivno mogu graditi sa kockama koje posedujem, te da li crno-žuto izgleda lepo na zamku i da vidim šta mi eventualno treba od delova.

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Jan 06, 2012 11:47 am

Hexxxxxx, Very Happy
Ali pazi, taj neko neka ga ,,sruši" a ne ,,iskrši" Very Happy

Brate sve što imaš na um to na drum, pravi samo i slikaj

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Jan 06, 2012 12:10 pm

Hexx wrote:
Nažalost, beli toranj je srušen

Sad tuzan

ipak, nadam se da ce i ta kula dobiti svoj folder u brickshelf arhivi...

slava joj
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Jan 06, 2012 12:15 pm

Hexx, prvi sam ti rekao, a bogami i na vreme, da ovekovečiš rušenje belog tornja, na šta si ti rekao da hoćeš.

Svi smo u žalosti što to nisi uradio Sad
Back to top Go down
peca

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Jan 06, 2012 11:19 pm

Extra Hexx!

Ova prva slika najbolja.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Jan 06, 2012 11:47 pm

Hexxxxxxxxxx
Postade ti popularan sa ovim tvojim kulama, kreacjama i rušenjem Very Happy
Kako ja volim da kažem DEMOLIRANJEM haha

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Jan 06, 2012 11:58 pm

@peca, misliš na belu kulu?
Ovde se ne vidi toliko, ali moram sve svoje bele delove oprati nekom varikinom ili vanish-om, pošto je sve žuto, ali definitivno radim nešto u plavo beloj kombinaciji u budućnosti...

Inače, spremite se večeras za jednu sliku u lošoj rezoluciji Very Happy ...sanke Deda-Orka prego brda jezde troll
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Sat Jan 07, 2012 12:00 am

Hexx, budi oprezan ako pereš kocke sa našim deterdžentima. ja ot nebi preporučivao ni za tkaninu a kamoli plastiku, može da razjede od svakakvih kiselina Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Magovski toranj   Sat Jan 07, 2012 12:18 am

ma svaka kreacija je osvezenje u lego svetu Smile

bas smo profa i ja pricali za pranje kocaka, ako ti treba hidrogen, dacu ti ja Wink

jedva cekam orko-mraza Smile

troll rendeer rendeer
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Sat Jan 07, 2012 12:30 am

Ej, oću i ja da vidimo to.
Ali obavezno da mu daš onaj buzdovan, od onog pećinskog čoveka na primer Very Happy
Prvo buzdovan po glavu pa onda pokloni. Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
peca

PostSubject: Re: Magovski toranj   Mon Jan 16, 2012 2:04 am

Svidja mi se ovaj zamak, interesantni mi ti razni carobnjaci, mnogo su dobri
Back to top Go down
CikaZombi

PostSubject: Re: Magovski toranj   Wed Jan 25, 2012 12:54 pm

Hexx wrote:
Moram da smislim ime za glavnog orka, nešto na nivou Gruuk Punkhead Very Happy

elem, evo manje-više konačne verzije orkovske divizije, voleli ste punk poglavicu, provalite mu nove lone Very Happy

Jedino ne znam da li da mu ostavim crvene rukavice ili je over the top...

Sledeća je ekipa dread-knight-ova i warlock-a Star wars

Ali spyrius lone koje su kompletan WIN na (orc) pankeru xD i to ne bilo koje nego one robotske noge Very Happy

Inače, čak i ovaj drugi set fotki ne daje zamku dovoljno raw sex appeal-a koliko ga poseduje uživo. Količina ingenioznog zla i ponekad čiste besmislenosti koja je prisutna u ovom delu...

Mene je kupila halucinogena mocvara dole xD

I da, pisam ti se u supu sto si krio tvoje "petljanje" sa legom svo ovo vreme! DIE A THOUSAND DEATHS!!!1

Ali neka, kada budem prikupio malo kockica ima da... A super secret ime avatara ces saznati danas pri predaji harača.

Last edited by CikaZombi on Wed Jan 25, 2012 1:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Wed Jan 25, 2012 1:10 pm

Evo i zombije imamo ovde! Very Happy (Bogdane, da se nadgleda to, nema informacije, nema avatar, ništa)

Hexx, ej brate ali ova roze kosa je zakon, to ti je ekstra što si postavio! Very Happy
Znaš šta mi palo napamet, pa ove kose od Islandera sa koskama i rogovima (što se stavljaju na kosu) mogu da posluže vrlo dobro. Na primer postave se na kosture, i budu kao mumije u džungli, ili mrtvi domoroci.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
CikaZombi

PostSubject: Re: Magovski toranj   Wed Jan 25, 2012 1:31 pm

MasterHaosis wrote:
Evo i zombije imamo ovde! Very Happy (Bogdane, da se nadgleda to, nema informacije, nema avatar, ništa)

Hexx, ej brate ali ova roze kosa je zakon, to ti je ekstra što si postavio! Very Happy
Znaš šta mi palo napamet, pa ove kose od Islandera sa koskama i rogovima (što se stavljaju na kosu) mogu da posluže vrlo dobro. Na primer postave se na kosture, i budu kao mumije u džungli, ili mrtvi domoroci.

c c c a tek sto sam usao u kucu! Evo odmah je pao neki update Cool
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Wed Jan 25, 2012 2:28 pm

Odlično, ako si! I treba! Samo updatuj!
Ne zaboravi da otvoriš temu u predstavljanja, da te ljudi bolje upoznaju.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
CikaZombi

PostSubject: Re: Magovski toranj   Wed Jan 25, 2012 2:36 pm

MasterHaosis wrote:
Odlično, ako si! I treba! Samo updatuj!
Ne zaboravi da otvoriš temu u predstavljanja, da te ljudi bolje upoznaju.

No što, no što. Nego kradem minute manijakalno prelazeći po topicima a trebao bi da se bacim na štreb >.<

Ali bio bi red da se predstavim čim smognem vremena. Nešto mi se upalio spark za LEGOm od kada je gazda vuja "izašao iz ormana" sa ovim Viking
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Wed Jan 25, 2012 2:47 pm

Opa pazi ti njega! Vidi šta zna. Spark, štreb, gazda vuja, ovo, ono Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Magovski toranj   Mon Jan 30, 2012 11:15 am

I došao je konačno i taj dan... troll

Vorloci su napuštali svoj toranj, deo je išao da prisustvuje lično gladijatorskim igrama u dalekim zemljama Tamnih Vilenjaka, dok se veća grupa zaputila ka zalivu da nadgleda izgradnju velike luke i Citadele, njihovog budućeg uporišta. Moorlight je ostao prepušten lokalnim orcima... Međutim neko je sve to posmatrao iz prikrajka.

Skaut je bio snalažljiv momak po imenu Bili Blant, štitonoša Lorda Dredža od Zelenih Zmajeva
koji je već neko vreme promatrao Vorloke i orkove. Ove vesti će interesovati njegovog gospodara.

"Dobre vesti!" - svojim zagrobnim glasom progovori Lord Dredž - "Kažeš da je ostalo samo par njih?"

"Da moj gospodaru, a i dobar deo orkova je otposlat da pomogne u izgradnji Citadele, nešto njih lovi po močvarama, u kuli i okolini ih možda ima par desetina... Doduše njhov poglavica je tu..."
"To je najmanja od naših briga." - prekide ga Lord Dredž - "Sviraj zbor! Moramo brzo delati".
I dok je rog odjekivao kampom, Lord Dredž dade voljno Biliju i ostade samo u društvu dvoje svojih najbližih savetnika - Kapetana Stiiga, njegovog drugokomandujućeg i Dame Silie, koja je bila neko vreme i sama infiltrirana među Vorloke - posmatrajući izbliza njihove metode.

Nešto kasnije kada su se trupe skupile, njihov gospodar im se lično obrati:

"Svi znate koji ulog imamo u ovome! Vorloci su suviše zauzeti da bi nam se suprotstavljali, a jednom kada im uništimo bazu orci će se razbežati i neće predstavljati pretnju. Ukoliko se sada dokažemo, kao nagradu dobićemo dovoljno trupa da vratimo našem imenu slavu starih dana! Zato napred i neka se ova močvara crni od krvi orkova!"

Nešto kasnije kod Moorlight-a:

Nakon što su se pobrinuli za stražu

bilo je lako neopaženo dovući katapult dovoljno blizu za jedan ubitačan hitac.

"He, jel' unutra ono što je Vešti...ovaj..Dama Silia smućkala?"
"Mhm, ima da gori sve u šesnajs! Dok god je drveta - vatra se neće gasiti"

"PALI!"

!BADABOOM!

"JURIŠ!!!"
I dok su iznenađeni orkovi istrčavali u panici, našli su se uklješteni između dva krila Zmaja:

Jedan od orkovskih rendžera uspeo je da se presabere i probije sebi put...

međutim, našao se zatečen drugom eksplozijom,

i na njegovu žalost - tren koji je bio potreban da se presabere - bio mu je poslednji

"KAKVE SU OVO GLUPOSTI?!?" - razleže se dreka preko bojnog polja, nadglasavajući vriske ranjenih i zveku oružja.

"KO SE DRZNUO DA NAPADNE MENE, BRUGLOKA OGROSEKIRU, I MOJE PLEME?!?"
Odgovori mu mirni zagrobni glas - "Ti i tvoje pleme noćas ste hrana za Zmajeve"

"NE ZNAM KO SI TI ČOVEČE, ALI DOBIĆEŠ GROZNU SMRT! BRAAAAAAAAWH!!!"

Dredžu pod silinom napada orkovskog poglavice ispade štit

Međutim ubrzo uspostavi ravnotežu

I dok je vatra divlala u pozadini, kopilanski mač i dvosekla sekira igrali su u rukama svojih gospodara, tek ostavljajući ponegde zaseke u njihovim čvrstim oklopima

U nekom trenutku Dredž predvide Bruglokov pokušaj finte i uhvati u vazduhu njegovu sekiru
silovito zamahnu

i preseče dršku velikog oružja

Bruglok pokuša da zakorači nazad

ali munjeviti probod dugačkog mača stavi tačku na ovu borbu.

I dok je močvara sijala crveno, a ovo magično zdanje gorelo, Lord Dredž je znao da je ispunio svoj zadatak. Kakvo će biti to pojačanje koje mu je obećano i hoće li zapravo vratiti Zmajevima staru slavu...? Bilo je vreme da ponovo poseti Čarobnjaka...

Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Magovski toranj   Mon Jan 30, 2012 11:36 am

Hexx, maestralno! vitez

Najbolja priča i najbolje fotke do sada, odlični detalji. Svaka čast Smaranje
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Mon Jan 30, 2012 5:34 pm

Odlično brate! Sviđa mi se borbe kako si opisao! Sve na svom mestu. Ovog glavnog Orka si dobro uradio.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Magovski toranj   Tue Jan 31, 2012 12:57 am

hahahha, efekti su super, ova mutna slika prilikom udara katapulta, trese se kamera, i onda svetla slika jer je bljesnuo projektil pri udaru, super je Smile mada uvodis novu frakciju? opasan potez... bice cupavo... doduse ja navijam za orke Sad jadni mali glupanderi, kad ih je tupce zeznuo...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Magovski toranj   Fri Feb 03, 2012 1:52 pm

Ja navijam za višu silu odozgo! Very Happy
Hexx, daj napravi idući put invaziju vanzemaljaca na Ameriku Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Magovski toranj   Today at 5:17 am

Back to top Go down

Magovski toranj
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next