LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Zajedničko naručivanje od Kocke

Go down 
+4
JaBaDaBaDu
rokijana
Profa21
Hexx
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 1:54 am

Ok, mogu ja da naručim, ovoga puta. Jedino što mi treba su pare i naručujem Smile

Dakle ljudi koji poručuju, Bogdanst, Profa21, Srkizoom.

Ako još neko želi, neka mi se javi za vikend, da se nađemo zbog para, i što se mene tiče u ponedeljak naručujem!
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 6:00 am

Ja se možda pridružim sa nečim sitnim, sve zavisi od toga šta mi je sve stiglo sa bricklinka, tj. koliko za to treba da izdvojim.

Elem, baš mi je drago što uzimate Leteće mumije, nećete se razočarati Very Happy
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: KoCkA   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 12:26 pm

Vidjao sam razne domace sajtove za prodaju Lega, ali ovaj ima previse dobre cene da bi bile istinite?

Da li neko ima iskustva sa kupovinom od KOCKA.RS i kakva je isporuka?

hvala unapred,
Stanko
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 12:36 pm

Stanko, nema šta da brineš, roba se plaća pouzećem. Čovek koji je vlasnik sajta poznat je i pouzdan prodavac na Kupindu, samo što su cena na sajtu još niže (u proseku 100-200 dinara za manje setove). Takođe je i član ovog foruma Smile


Upravo se spremamo da poručimo (tačnije ja poručujem) sa sajta, a treba nam čovek od 1000 ili više dinara, da bi smo prešli cenu od 6000 dinara i time izbegli plaćanje isporuke. Imaš vremena danas i sutra da se odlučiš, pošto ja planiram u ponedeljak da naručim. Ako si za, naći ćemo se da mi daš pare. Ja sam iz NBG-a.

p.s. Molim Bogdana da ovu temu premesti u "Lego opšta diskusija", nije joj ovde mesto Smile


Last edited by Profa21 on Sat Dec 03, 2011 9:13 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 12:53 pm

Hvala na informaciji

Nazalost ne planiram jos nista da kupujem ,ali cu mozda oko nove godine uzeti onaj UCS Obi Wans Starfighter.

Bio sam malo sumnjicav oko onog placanja unapred ,zato sam ipak morao da se informisem .

jos jednom Hvala.
Stanko
Back to top Go down
Guest
Guest




Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 8:43 pm

pazi, malo je drugacija prica za te skupe setove, gde normalno i on covek zeli da se osigura da li je kupac ozbiljan pa trazi deo para unapred (pricam o setovima 15000 i sl) ali koliko provaljujem, to je samo dok te ne upozna, posle nece da ti trazi nego samo pouzecem. za ove male nase porudzbine, ne placa se unapred, nego po uzimanju paketa Smile kako je rekao Profa

znam ljude koji su kupili preko kupinda od njega, prva liga prodavac, paketi super zapakovani, ja sam u komunikaciji sa njim, uzimam nesto za clana (da ne imenujem koga i sta) i prodavac se maksimalno iscimava da izadje u susret i nasim zahtevima

cene su mu postene, a ne nenormalne, ostale radnje imaju nenormalne cene, njegove su malo skuplje od cena EU, sto bi za nas standard u zemlji trebalo da bude pravilo, a ne izuzetak
Back to top Go down
Guest
Guest




Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSat Dec 03, 2011 9:05 pm

spojeno da bude 1 tema

elem, imamo jos jednu figuru kolekcionarsku, tako da smo jos blisi targetu Smile
Back to top Go down
Stanko

Stanko


Posts : 162
Join date : 2011-12-03
Location : Zemun

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 12:53 am

Hvala Bogdane

sve mi je to bilo malo sunmjivo kada se uzme u obzir razlika cene izmedju njega i npr Hippopotamusa, razlika je vise od 4000din sto je neverovatno.

Back to top Go down
Guest
Guest




Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 1:08 am

Pa da se ponadamo da ce i Hippo da prati ovaj trend Wink
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 7:11 am

Ja bih vam se rado pridružio, ali to moj tok misli ide ovako:
"hmm, pa ajde jednu figuricu da uzmem... a šta ako dobijem pogrešnu?... ne, bolje da uzmem jedno 2-3... pa čekaj... ajde bolje da uzmem onaj mali set Pharaoh's quest, skereb je kul, a ovog baju nemam...ma... da uzmem ja onaj splav, 1100 din, dobijem oktopoda i pirate i gomilu braon i peščanih kockica... ali za 1300 imam kovačevu radnju...FUCK!!"

Tako da, ovog puta bivam karakter i ne naručujem ništa LOTR
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 9:41 am

Hexx, kovačeve radnje trenutno nema (uz'o bih je ja), tako da su ti pirati najbolja opcija Wink
Back to top Go down
Guest
Guest




Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeSun Dec 04, 2011 11:46 am

lol!

mudro razmisljas, sivi carobnjace, zato je nama lak zadatak i uzimamo letece mumije, nemamo ih, na akciji su i dobija se gomila cool stvari - nema dileme

no lako cemo mi kad dodje mine defender doneti novu odluku za narucivanje, a? Very Happy
Back to top Go down
kocka.rs
Uvaženi Član
Uvaženi Član



Posts : 3
Join date : 2011-11-05
Age : 44
Location : Subotica

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 14, 2011 10:52 am

Ko prvi njemu devojka! Smile 6918 kovaceva radnja (Blacksmith Attack) na stanju samo dva seta spremni za slanje! Arrow
http://www.kocka.rs/index.php?route=product/product&filter_name=6918&product_id=340
kocka.rs
Back to top Go down
http://www.kocka.rs
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 14, 2011 1:31 pm

U ponedeljak ste mi poslali dva seta 7307 Letećih mumija (Flying Mummy Attack). Šteta što me niste tada obavestili za ovaj set.

A vidim i da mu je cena porasla sa 1300 na 1500 dinara.

Inače, odličan set, samo trenutno nemam toliko para Sad
Back to top Go down
kocka.rs
Uvaženi Član
Uvaženi Član



Posts : 3
Join date : 2011-11-05
Age : 44
Location : Subotica

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 14, 2011 2:01 pm

Juce nam je stigao po vecoj ceni.. Sad I to na zive muke samo dva komada..
Back to top Go down
http://www.kocka.rs
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: after all that   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitimeTue Mar 13, 2012 12:23 am

Na kocki ima ekskluzivnih privezaka i magneta!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Zajedničko naručivanje od Kocke   Zajedničko naručivanje od Kocke - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Zajedničko naručivanje od Kocke
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Narucivanje preko kocka.rs
» Humanitarna pomoć Kocke.rs

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Lego Trgovina :: Diskusija-
Jump to: