LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

LEGO Kingdoms

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Fri May 14, 2010 2:59 pm

pa tek u junu se zvanicno lansira
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Thu May 20, 2010 11:39 pm

Dobro, skoro će

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Astefan

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Tue Jun 08, 2010 12:01 pm

Jedva cekam ove setice. Stvarno su prelepi!
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Tue Jun 08, 2010 12:28 pm

Bogdan i ja ćemo ih uskoro dobiti.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Astefan

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Tue Jun 08, 2010 12:51 pm

Pa ustvari, ja cu ih isto uskoro kupiti. Uskoro cu napisati review o kolekcionarskim minifiguricama, seticu sa svinjom (onim malim) i ovim seticima.
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Tue Jun 08, 2010 3:23 pm

E odlično! Ako ako brate, ako imaš vremena, pa napiši jedan po jedan, polako.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Tue Jun 08, 2010 7:54 pm

i mi cemo dobiti po male setice iz kingdomsa i setic farmera Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Tue Jun 08, 2010 8:33 pm

E da!
Bogdane, Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Ignation

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Wed Jun 09, 2010 5:20 am

Meni se onaj set sa dvorskom ludom najvise dopada
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Wed Jun 09, 2010 2:54 pm

Meni sa čarobnjakom, samo definitivno ne mogu da kažem, dok ga ne dobijem.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Wed Jun 09, 2010 7:25 pm

ovaj sa dvorskom ludom je ipak malo posebniji jer:

pa jos ako dodas i

koja je slicna, kao antiteza carobnjaku prvom, smorili su i boga i narod, kao sa vatrograscima i policijom u city temi (dok npr nema bolnice)

a ovo je druga ikada dvorska luda (treca ako racunate licencirani specijal, ali da ne zalazim u to) i to se dobija u impulsu, to je fenomenalno
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Wed Jun 09, 2010 9:19 pm

Da! Samo što je to impuls set sa dvorskom ludom, to ti nije takozvani Army builder, znači ne možeš da ih kupiš nekolko da bi napravio armiju ili da popuniš nedostatke u vojsci. nekoliko dvorskih luda neće Bog zna čemu doprineti, osim cirkusu ili tako nešto. Moraš da kupuješ velike setove radi vojske, a ovako dobiješ dvorsku ludu što je extra i jedinstvena stvar, ali nemaš opremu, nemaš oružije, nemaš ništa što je najvažnije. I kod čarobnjaka je slična stvar, samo što kod njih bar dobiješ kovčege, neku opremu, štapove, životinje...
Ali sa druge strane ta dvorska luda je fenomenalan izbor jer ne samo što je jedinstveno, nego možda ne želiš da gradiš armiju, možda ti treba nešto za mir, nešto za selo, cirkus tako nešto, pa nisi prinuđen da kupuješ velike setvoe radi šarene fogure. Plus što je jaka stvar, dvorska luda može da se koristi u bilo kojoj temi, od srednjeg veka, pa do savremenog doba, kao klovan ili tako nešto. I čarobnjaci i veštice takođe, ali srednjevekovna vosjka baš ne može, osim glave i nekih elemennata tipa hrana, voće, povrće i slično... Sve u svemu, svaka vrsta impuls setova ima svoje vrline a i mane.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Mon Dec 13, 2010 12:54 am

pokrenula se glasina da ce novi kingdoms setovi imati civilne zgrade, napokon!!!!

glasina je da ce jedan od setova biti srednjevekovna vetrenjaca!i imace lego prasice koji ce biti drugacije boje, kao i sive konje!

ako zaista bude bio taj set, ja cu da se spakujem i licno da odem u inostranstvo da kupim taj set, mozda cak i 2 (ne znam zasto, ali ako vec idem i nadjem lego duplo jeftinije nego ovde, logika je da kupim 2 da se osecam kao da su me odrali u Srbiji Smile salim se naravno...

ali kako bi extra bilo...

elem glasina je krenula od lika koji je bacio pogled u novi katalog za prodavce za 2011... nema slika od tog lika, samo opisa Smile

Last edited by Bogdanst on Mon Dec 13, 2010 2:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Mon Dec 13, 2010 1:55 am

Odlično! Dobre vesti nema šta!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Thu Dec 23, 2010 8:44 pm

napokon i slike vetrenjace!!!! Smile sreca sreca radost!

a izacice i jos 3 seta izgleda iz kingdoms serijala

ovde vidimo da je datum jul 2011, a vidimo da ima jos "civilnih" setova, npr cini mi se da je ova kocija u donjem levom uglu vise kocija kraljeve pratnje ili princeze nego vojna kocija... mada mi se cini da onaj gore levo set nije toliko civilni Sad

ali tu je vetrenjaca Smile i lepa kucica... ko zna koliko ce da kosta

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Sun Dec 26, 2010 5:25 am

tehnologija moze svasta, uvecali ljude slike i tacno vidimo sta se sve lepo dobija Smile

zaljubio sam se Smile nove lego koze i pilici, kao i lego kofe!

nova sekira, ako neko primecuje, dvostruka Smile vodenica kao u MMV

napokon, kocija sa 2 konja

zeleni konjanik Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Thu Dec 30, 2010 1:19 am

BRATE KOZE I KOKOŠKE !!!
Ovo mi se jabno sviđa! Postoji razlika kada mi se nešto sviđa i jebano sviđa!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Mon Feb 07, 2011 3:50 am

napokon!!!!

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Mon Feb 28, 2011 12:56 pm

da ne otvaram novu temu, evo jedne zanimljivosti Smile ako pogledamo sliku ispod, kutiju za set mill raid, vidimo da se seljaci biju sa vitezovima, znaci neprijatelji su...
Bogdanst wrote:

ali propaganda cini cuda, ako pogledamo sada najnoviju sliku, vidimo da im seljaci drze festu, pozdravljaju ih kao pobednike, svoje heroje, smejulji im se devojka jedra, a detence je izvirilo napolje da vidi hrabre vojnike, jer mu bez sumnje roditelji brane da bude na ulici kada je parada pobednika Very Happy

ah da, imaju sada i lepe slike svih setova, iskreno, za sada raid izgleda mnogo bolje, a onaj prison je tako lose ispao... uzas
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Fri Apr 22, 2011 10:52 am

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Thu Apr 28, 2011 3:34 am

Uh jarci i kokoške! Koji dodatak čoveče!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Sat Sep 24, 2011 2:20 pm

Mill Village Raid - skroz unikatan set ! Želim odmah taj set! Viking Laughing

Evo reklama za Kingdoms iz 2010. i 2011. godine:

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Sat Sep 24, 2011 4:50 pm

joj, kako su dobre te reklame, secam se i pre kao klinac kada sam gledao reklame na cartoon networku za avanturiste u Egiptu... nesto slicno sada Pharaoh, samo manje mumija Smile negativci su bili pljackasi grobova
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Sat Sep 24, 2011 7:49 pm

Stvarno su super reklame XD Ja nisam video na CN te reklame ali pogledaj ovu (za ljubitelje Black Knights-a) :

A voleo sam te avanturiste (imam sfingu) ali sam zeleo da imam Anubisov hram pa sam ga sam pravio u sivoj boji XD
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Sat Sep 24, 2011 11:04 pm

ah, kako dobar smek imaju te stare reklame i setovi... bas nostalgicno...

extra, ako si napravio hram voleo bih da vidim i slike, ako imas

prebacicu uskoro ove postove u zasebnu tematiku "lego reklame", da bi ostalo pregledno za kingdoms, a ja cu pokusati da iskopam te avanturiste reklame

ne znam da li se secas, stara stara nasa reklama za neko osiguranje sa lego gusarima, kako svi igraju neku igru oko stola gomila mornarice i samo jedan gusar i on pobedi... ne znam kakve veze imaju lego setovi sa osiguranjem, ali ne mogu da nadjem tu reklamu a bas mi se doapal (jedina sprska reklama sa legom, extra)
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: LEGO Kingdoms   Today at 5:16 am

Back to top Go down

LEGO Kingdoms
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kingdoms in mai otome [Guide]
» MOC's Custom lego items
» Lego Shield