LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Tue Dec 13, 2011 9:01 pm

ma da su figurice pametnije, okrenuli bi te grudve na njega Very Happy a ne medjusobno se gadjaju, pa ce on samo da pocisti onog koji poslednji ostane na nogama

ps guglajte Ithaqua, ili samo kliknite na sliku Smile
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Tue Dec 13, 2011 9:03 pm

Very Happy Very Happy

Da su figurice u mogucnosti , verovatno bi pobegle od svog vlasnika Smile Salim se Profo, nista licno Smile))) jocolor

Vidim na tom linku da se spominje Ctulhu a postoji igrica Call of Ctulhu i jako je bolesna, ne preporucujem nikome Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Tue Dec 13, 2011 9:08 pm

ma zezanje, zezanje, ali profa vodi u trci Smile niko drugi se ne javlja sa kreacijama, lako ce da odnese pobedu

zna profa da se mi salimo malo, nece da se ljuti
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Tue Dec 13, 2011 9:39 pm

JaBaDaBaDu wrote:
Profa je na zadnjoj slici kao monstrum iz okeana koji plasi jadne LEGO figurice Smile
Ahahaha!!! Zar stvarno tako izgledam!?

Bogdanst wrote:
zna profa da se mi salimo malo, nece da se ljuti

Naravno da se ne ljutim Viking juhu
Back to top Go down
Stanko

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Tue Dec 13, 2011 9:55 pm

JaBaDaBaDu wrote:
Very Happy Very Happy
Call of Ctulhu i jako je bolesna, ne preporucujem nikome Smile

Najbolesnija igrica koja je IKADA napravljena.....
Evo za one koji ne znaju...... http://www.youtube.com/watch?v=K-AwkVD6p3A
pale
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Thu Dec 15, 2011 10:57 am

Profo, da izgledas stvarno tako, ali iz ociju LEGO figurica Smile)) haha
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Thu Dec 15, 2011 12:24 pm

Stanko wrote:
JaBaDaBaDu wrote:
Very Happy Very Happy
Call of Ctulhu i jako je bolesna, ne preporucujem nikome Smile

Najbolesnija igrica koja je IKADA napravljena.....

Evo za one koji ne znaju......

pale

slazem se, mada preporucujem da ljudi krenu sa citanjem Lovecrafta, nece se pokajati. ima prevedenih prica, i naravno na engleskom, no te na engleskom su jako jako teske za citanje, jer ima dosta starih reci i izraza... no svakom svoje
Smile

da ne duzimo vise na tu temu, vratimo se takmicenju santa
Back to top Go down
Stanko

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 23, 2011 7:30 pm

Evo nesto od mene, da Profa ima konkurenciju Wink

Jednostavna kreacija....LEGO logo....u novogodisnjem stilu xD

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 23, 2011 10:30 pm

super Very Happy prihvatam legalnost unosa (sa sve mojim sismisom)
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 9:41 am

bez ljutnje, drugari, ali i niste napravili neku konkurenciju Wink
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 4:02 pm

bez ljutnje, ali dovoljno su ucinili, jer ako ovako ostane, svakako nagrade idu njima Smile

santa
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 4:34 pm

Ako se ne varam, Pijani je Angeli.

Ako je tako, onda će on da uradi neki moc na temu i svima da nam pokaže!

rendeer

p.s. Mene samo iznenađuje što Hexx, koji je i i dejni tvorac ovoga takmičenja nije uradio do sada nijedan moc tuzan
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 4:37 pm

dobro slutis, angeli je pijan Very Happy

ma znam, cikam ga ja, a i one nece da se ljuti, stari smo mi pajtasi
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 4:39 pm

Znao sam!!!

Ajde Bogdane promeni mu ime (nik), kad već traži Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 4:45 pm

kad javno potvrdi u koji nik da mu menjam, nema problema Smile
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 5:31 pm

Samo da bude neki nik koji može se menja kroz padeže Razz

Elem, Hexx je bolestan pa mu nije baš do igranja, ali napraviće makar nešto Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 5:35 pm

a ti si Hexx-ov alter ego?

ili te rade lekovi, pa si vec izasao iz tela i gledas na Hexx-a sa strane Very Happy
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 5:44 pm

E, da mi čuješ glas definitivno bi pomislio da sam neka paklena abominacija koja je zaposela Hexx-a Zombi

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Fri Dec 30, 2011 5:47 pm

a umesto lekova uzimas pet food Very Happy

od kada nisam gledao ejsa... mnogo je cool prvi deo
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sat Dec 31, 2011 10:29 am

bilo kako bilo, evo mog:

Linkovi do jos par fotki -1- -2-

Sobzirom da je moja Drow tematika, zamenio sam ove oficijelne minifigurine sa mojim tamnim Wink
Evo i fotografija Wink

Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sat Dec 31, 2011 10:57 am

Angeli, rad ti je kao i uvek fantastičan! Ostao sam bez reči Very Happy Nebo, ledenice na krovu, dimnjak... savršeno. Da li je ovo na nebu padalica?? I kula je dobra, samo bih ja voleo da je bele boje, ali znam da ti sve radiš crno-crveno. Još jednom Bravo!

A sada malo da ti "poturim kolac u točkove".

Svakako bi ovaj rad u trenutnoj konkurenciji bio najbolji, da je u skladu sa pravilima takmičenja Smile Nedostaje ti slika kao potvrda kada si pravio ovaj moc, a i poklon koji nosi Mraz si iskopirao od mene. Šalim se za poklon Laughing

Last edited by Profa21 on Sat Dec 31, 2011 11:45 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sat Dec 31, 2011 11:21 am

zaista fali nesto sto ce da potvrdi datum, moze i sirokougaona slika kreacije sa nap monitorom koji uslikava screen ovog foruma tj ove stranice konkretno sada

stari ti si lisac, znas da cesto ima takvih uslova, za bricenburg smo morali da se slikamo sa kreacijom u ruci, ovo sada je sitnica Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sat Dec 31, 2011 12:32 pm

Eto mogao bi i ja da budem u žiriju ako ima dosta takmičara Very Happy
POšto osoblje sajta ne može da se takmiči tako za te nagrade.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 9:11 am

aj jos jednom, niste se bas pomucili oko mocova; ok, bolje receno: niste se bas potrudili oko mocova; sledeca takmicenja trebala bi da imaju min broj prijavljenih, tipa "nagrade se dele ako ima 10 mocova" itd

nikad vise necu doci na ovaj sajt, iako Bogdana bas bas gotivim,ali nemam zivaca da se drq**am sa pogubljenim klincima, a znate moj stav o tome - svi problemi na netu prestaju kada jednom krenete da imate redovan sex Wink

ni skockane nesto ne gotivim ne znam koliko, ali oni su barem uvek sa nivoom u komunikaciji, i sve sto kazu je sa postovanjem (a da ne pominjemo pismeno:))

pritom mislim na postove monster haosisa, ili kako se vec zove

naravno, necu imati nikakav problem da pokupim nagradu jer se coporativno niste potrudili ni 5% da opravdate i ispostujete covekovo angazovanje Smile ali, to je opciono, pa se da progledati kroz prste.

jos jednom, da je mrstr haosis meni napisao nesto onako, u trenu bih se odjavio i napravio svoj sajt. ponovicu, kada u parku sretnes klinca u parku i on ti kaze "u-ta-ta imas narandzastu trenerku" ne raspravljas se sa njime, nego pomislis "glupo dete" i nastavis dalje, i nikad vise o tome ne razmisljas.

----

necu ni da ulazim kako sam besan sto neki nadr***ni klinac na taj nacin pricha sa mojim prijateljem, ali sobzirom da je na netu, i boli me uvo. svako ko misli da nisam u pravu voleo bih da me nadje uzivo da mi to kaze, a svi znate ko sam i gde me naci - i pritom mislim na nadrk**ne prozvane klince, koji vole da dele pravdu u svetovima koje su sami napravili, koji broje cetiri i po osobe

Jos jednom, tvrdim da svako ko moze tako da se pros**re po netu ima mali penis (penis je dozvoljena rech) i da nikad sex (sex je takodje dozvoljena rech) sa devojkom nije imao. I ponovicu, ako neko ima problem sa ovim sto sam rekao molim, ali molim da me potrazi uzivo ne bih li ponovio u lice Smile

link do fotke koja treba da se doda po pravilima: link
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 12:49 pm

Okej okej, ovom mestu konačno treba jedno električno pražnjenje.
Kao prvo ovo je 1. januar 2012, u Novoj godini bismo trebali da budemo srećni a ne da vređamo jedni druge i da glumimo idiote.
Ako je tebe neko iznervirao sinoć to ne znači da trebaš da rešavaš svoje frustracije tako što ćeš da upadaš ovde i da vređaš sve živo samo zato što tebi nešto ne odgovara.
I meni ne odgovaraju mnoge stvari pa se ne žalim i ne rešavam stvari ovako.
Ajde da ti dogovorim po delovima

Angeli wrote:
aj jos jednom, niste se bas pomucili oko mocova; ok, bolje receno: niste se bas potrudili oko mocova; sledeca takmicenja trebala bi da imaju min broj prijavljenih, tipa "nagrade se dele ako ima 10 mocova" itd
Prvo, imaš prava na svoje mišljenje. To trebaš da preporučiš, ali to zavisi od Bogdana jer sam Bogdan deli nagrade. Tako da kako njemu odgovara takvi će kriterijumi biti.

Angeli wrote:

nikad vise necu doci na ovaj sajt, iako Bogdana bas bas gotivim,ali nemam zivaca da se drq**am sa pogubljenim klincima, a znate moj stav o tome - svi problemi na netu prestaju kada jednom krenete da imate redovan sex Wink
Neću da komentarišem ovo. Što se mene tiče nemoj da dođeš, manje budala manje ću akaunta da banujem i da brišem i manje problema će biti.

Angeli wrote:

ni skockane nesto ne gotivim ne znam koliko, ali oni su barem uvek sa nivoom u komunikaciji, i sve sto kazu je sa postovanjem (a da ne pominjemo pismeno:))

pritom mislim na postove monster haosisa, ili kako se vec zove
Ajde da ti se nasmejem da ti ne propadne fazon. hahahaha
zadovoljan?

Angeli wrote:

naravno, necu imati nikakav problem da pokupim nagradu jer se coporativno niste potrudili ni 5% da opravdate i ispostujete covekovo angazovanje Smile ali, to je opciono, pa se da progledati kroz prste.
Ako je opciono za koj moj komentarišeš?
Ni ja ne volim što se nisu malo više potrudili, ali jebi ga ja ne mogu nikoga da nateram na silu da pravi mocove ako neće. To je izbor članova i gotovo. Pomiri se sa time ili nemoj, tvoja stvar.

Angeli wrote:

jos jednom, da je mrstr haosis meni napisao nesto onako, u trenu bih se odjavio i napravio svoj sajt. ponovicu, kada u parku sretnes klinca u parku i on ti kaze "u-ta-ta imas narandzastu trenerku" ne raspravljas se sa njime, nego pomislis "glupo dete" i nastavis dalje, i nikad vise o tome ne razmisljas.
A što ga ne napraviš ako misliš da je to tako lako? Uzmi napravi ga, pa prikupi članove pa ga održavaj. Evo odi kod Skockanih pa pitaj dugmenceta dal je lako biti administrator, pitaj ga šta je sve morao da radi i da trpi tamo kod vadera, pa sa koliko je budala morao da se mačuje i sa likovima kao što si ti koji misle da mogu kroz agresiju sve da postignu.
A za net mi ne drži predavanja, dok si ti zamišljao da si učitelj seksa, ja godinama i godinama i to u inostranim sajtovima i forumima što su pet puta razvijeniji i posećeniji nego naši sam bio moderator i administrator. Dovoljno ti je pokazati http://www.hiveworkshop.com/forums/ ovaj najveći sajt za WarCraft i Star Craft. (Sajt od preko milion poruka, pola miliona članova, u svakoj sekundi ima od osmasto do hiljadu ipo online članova, moderatori se neznaju međusobno, nekoliko administratora, ogroman server, vlasnika košta sto pedeset dolara međusobno, znači full). Tamo sam se za ovih nekoliko godina nagledao i ljude pametne kao tebe, i bolje, i gore, i svakakve, iz celoga sveta, tako da neko kao ti ne može da me načudi uopšte. Znaš kako tamo čiste ovakve kao što si ti? Samo te obeleži da si troll, spammer ili kako mu se ćefne, zalepi ti negativnu infrakciju i u roku od 24 časa pola moderatorskog tima se okomi na tebe i zaradiš ban da se pušiš posle.
Nema da se objašnjavaju ovako kao ja sa tobom. Imaš sreću jer ja sad imam malo slobodnog vremena.
Angeli wrote:

Jos jednom, tvrdim da svako ko moze tako da se pros**re po netu ima mali penis (penis je dozvoljena rech) i da nikad sex (sex je takodje dozvoljena rech) sa devojkom nije imao. I ponovicu, ako neko ima problem sa ovim sto sam rekao molim, ali molim da me potrazi uzivo ne bih li ponovio u lice Smile
Dečko neznam gde si ti bio po netu ali vidim da se razumeš u penise.
Evo ovako ćemo. Od ovoga momenta te za ovo ponašanje ja dobro kažnjavam. Neću da te banujem nego ću ceo nalog da ti izbrišem, da ostaneš ovakav kao primer svima, a predhodne višak poruke ću da obrišem, sve što je bilo off topic, jer je ipak Bogdan napravio ovu temu da bi učinio nešto pametno, da bi poboljšao aktivnost, ali ne može se svima ugoditi. Samo ću nalog da ti obrišem a znam da ćeš da se registruješ ponovo, e tad si gotov.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Today at 2:47 am

Back to top Go down

Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» MOC's Custom lego items
» Lego Shield
» The declining quality control of the LEGO product
» Lego Death star spotted
» You guys actually play with your LEGO?