LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 1:07 pm

Vi ostali nastavite sa temom. E sada, ako ste nezadovoljni kao on organizacijom ovog takmičenja ili tako nekih stvari imate forum za diskusiju http://legosrbija.forumotion.com/f2-diskusija napravite temu i preporučite šta vi mislite da je najbolje, a ne ovako ko on da izvređate sve živo. Do sada nismo imali uopšte potrebe, ali mislim da ću popričati sa Bogdanom da postavimo nekog od vas za moderatora ovde, za koga Bogdan odluči. Jednostavno još neko ko bi obraćao pažnju na ovakve stvari kada Bogdan i ja nismo u blizini.
izvinjanavam se za dupli post, ali bilo je neophodno.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 1:57 pm

Angeli wrote:

link do fotke koja treba da se doda po pravilima: link

ovako, ja priznajem unos Angelijev unos, legalnost slike

ostalo necu ni da kometarisem, moja moderacija nije potrebna, jer je vec slucaj resen

ostalo je jos 12h sati do kraja takmicenja, hvala vam svima sto se sa mojom dobrom voljom tako lepo igrate, i sto ste se po njoj olaksali

zbog broja unosa, ja cu proglasiti pobednika i odluciti sta ce biti sa dodelom nagrada, na sta imam pravo kao jedini sponzor nagrada
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 8:00 pm

Wow, nisam siguran šta se baš izdogađalo...

'vako, ja neću stići da načinim unos, ali napraviću neki moc koji će se pojaviti u revijalnom delu Smile jer sam ja predložio takmičenje pa neću da ispalim za doprinos:)

Ne bih hteo da se neko oseća uvređenim, ali ja jednostavno nisam imao vremena i ne želim ni ja da radim nešto pod pritiskom niti da izvinete na izrazu, preko ku*ca, jer je ovo ipak hobi, ja uživam u ovome i bavim se time jer me ispunjava, ali ipak, hobi nema prioritet u odnosu na neke ozbiljnije stvari.

Ajd uzdravlje, voleo bih da ljudi nemaju gorak ukus u ustima oko ovog, ipak smo ovde radi zabave i druženja Sreca
Back to top Go down
Stanko

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 8:06 pm

Hexx wrote:
ipak smo ovde radi zabave i druženja Sreca

Tako je...Ne znam uopste sta je to toliko moglo da iznervira Angelija, a ne zelim u to uopste ni da ulazim .....
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 8:53 pm

Hexx lepo kaze, hobi je ovo, no ovde smo da bi se druzili i medjusobno postovali (mislim na poshtovanje, ne postovanje, kao ostavljanje reply na temu Very Happy )

Hexx nadao sam se nekom orkovskom shvatanju nove godine, ali dobro, ti i ja cemo revijalno da damo svoj doprinos ovoj tematici u predstojecim danima Smile
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 9:12 pm

Pa to, baš imam kul ideju, ali samo nisam stig'o da je sprovedem u delo... a evo sad čekam da me pokupe da idem na neku večeru i neću stići večeras, plus što mi je aparat kod devojke, tako da i da stignem, neću uslikati :/

ali ne brinite, Hexx i njegova banda orkova neće izdati troll
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Sun Jan 01, 2012 9:13 pm

ps mozes ti i mobom da slikas, ako mislis da ispostujes rok Very Happy

pokazao si na eurobricksu da moze i takva slika da se pravi za takmicenje Smile

pivo
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Mon Jan 02, 2012 4:39 pm

tema se zakljucava, i bice napravljena tema samo sa unosima i mesto gde cete moci da dajete svoje glasove
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija   Today at 11:00 am

Back to top Go down

Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» MOC's Custom lego items
» Lego Shield
» The declining quality control of the LEGO product
» Lego Death star spotted
» You guys actually play with your LEGO?