LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

7671 AT-AP (All Terrain Attack Pod)

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Stanko

PostSubject: 7671 AT-AP (All Terrain Attack Pod)   Sun Dec 11, 2011 11:35 pm

Ime: AT-AP Walker
Set: 7671
Broj delova: 392
Broj minifigura: 2
RRP (Recommended Retail Price) : 39.15$/3034.41din.
u prodaji od: 2008

Jedan od meni omiljenih setova.Ima nekih mana ali sve slupa je dobar set i vredi kupiti ga.

Mifigure:

U setu se dobijaju 2 minifigure i to dva "Shock" troopera.Nista posebno kod njih...isti kalup kao kod normalnog Clone troopera sam drugacije boje

Vozilo:

Veoma dobro uradjeno sa malo mana. Veoma je stabilno i ima prilicno crvstu konstrukciju te postoji mogucnost igranja.

Veliki top moze samo da se podize i spusta,dok manji top moze da se pomera u svim pravcima.

Gornji deo se otvara,kao i delovi sa strane. U cokpitu se nalaze dva sedista, mesto za odlaganje oruzja, kao i veoma detaljno odradjen kontrolni deo(sa leve strane).

Vratanca sa obe strane se takodje otvaraju i pruzaju jasan pogled u cockpit.

Takodje treca noga moze da stoji u dve pozicije, kao dodatni oslonac pri koriscenju velikog topa i u uvucenoj poziciji.

Gradnja:

Gradnja ovog seta je malo teza i kkompleksnija te se model preporucuje za starije od 8 godina.Vreme gradjenja: 1h

Kutija:

Zakljucak:

Set 7671 je odlicnog izgleda,odlicne cene( bar u US,kod nas je skuplji),sa super funkcijama i dobrim figurama.Jedina mana je majnak figura(2 clona nasuprot 3 sedista).

Star wars
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: 7671 AT-AP (All Terrain Attack Pod)   Mon Dec 12, 2011 12:35 am

Dobar set, a i review nije loš Smile

Ja nekako preskočim SW kad gledam kataloge, ne mogu da počinjem od nule sa novom temom (koja je pritom skuplja od ostalih). Elem, ovaj set mi se zapravo baš sviđa, dopada mi se što je onako masivan i deluje opasno. Inače, iako znam iz tipa SW enciklopedije za AT-AP-ove, ne sećam se gde se oni zapravo pojavljuju...

E da, sviđa mi se i što ima nešto više boja od hodača iz prve trilogije.
Back to top Go down
Stanko

PostSubject: Re: 7671 AT-AP (All Terrain Attack Pod)   Mon Dec 12, 2011 12:52 am

Hexx wrote:
Inače, iako znam iz tipa SW enciklopedije za AT-AP-ove, ne sećam se gde se oni zapravo pojavljuju...

Pojavljuju se u sceni iz 3 dela Order 66 evo linka
http://www.youtube.com/watch?v=09n0qd_n4c0
NA 1:07 i na 2:23 videces ga sitno u donjem levom uglu... Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: 7671 AT-AP (All Terrain Attack Pod)   Mon Dec 12, 2011 10:26 am

pravi fan, nema sta, i sekund ce ti reci

e taj kalup vojnika mi je nekako bezveze... tj kacige, ali vozilo je cool, nikad nisam imao niti prisao istom, bas zbog cene... ovo je bas naprednije sakupljanje SW setova, nije basic kao battle pack-ovi

super review, malo sam se zabunio sa trecom nogom, ali sam posle zagledao malo bolje i videh je Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: 7671 AT-AP (All Terrain Attack Pod)   Today at 9:44 am

Back to top Go down

7671 AT-AP (All Terrain Attack Pod)
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Review on set 8019 Republic attack shuttle
» Flipchuck's Mordheim terrain
» Oswor´s terrain