LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu
Share | 

LEGO friends - novi lego belville

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: LEGO friends - novi lego belville   Wed Dec 14, 2011 9:15 pm

Malo tema i za devojcice i tatine princeze, i kako ciju devojku Smile

elem, verovatno je Miskovic krenuo da stavlja trade mark na Belville, bar dok se ne rasprodaju stanovi (sto znaci jos dugo dugo vremena) pa ocigledno ni Lego vise ne moze da nastavi sa svojom starom tematikom Belville, te su bili primorani da ubace sve figurice u ves masinu, ukljuce na 90, dok se ne skupe od pranja i lansirao nove setove Firends Smile

salu na stranu, radi se o setovima koji su za devojcice, dosta roze boje preovladjuje, i figure su nestandarne, nisu minifigovi, nego su minibarbike, da ih tako nazovem. Mada je Belville imao jos vece lego minibarbike, ove su se kao sto je receno, skupile pri pranju

no, setovi su krenuli da se pojavljuju po svetu, pa hajde da okacimo i par slika istih

za imena setova i brojeve istih, link na brickset je http://www.brickset.com/browse/themes/?theme=Friends

elem, sta sada i drugi mogu da primete? pa na primer, nekoliko setova uopste nisu losi, ruku na srce, da nema figura skroz su super setovi, kao stari lego paradise... moji favoriti su prva 3 seta, kad bih imao para, definitivno bih i ta 3 uzeo (kad bih prethodno uzeo sve drugo sto zelim od setova, i novo i staro Smile )

drugo, ima mnosto novih zivotinjica (mada su u manga fazonu, buljave, lepo bi isle uz star wars clone wars figure) i novi cvetovi i novi accessory za zenske minifigove (prave lego, ne barbi, ali rukohvat im je isti, tako da staje u ruku obicne figure) kao sto su tasnice i slicno

no vrhunac mi je kosa Smile nije to cudan fetish, nego kosa takodje odgovara obicnoj figuri, iako glava na vratu ne (hvala bogu) kosa da!

u fazonu: "da ti cika selja sargarepu" sreca pa nije banana, jer bih se zabrinuo o skrivenim konotacijama Smile

a sama figura izgleda ovako

e cika selja je bio iz Teksasa, pa ju je motornom testerom podshishao Very Happy

na kraju, da zakljucim, ipak zanimljiva tema, vidim ja da ce dosta delova sa bricklinka da se kupuju, kose narocito, te ce vredeti kose svaka po par dolara Viking ali i tasne i slicno... te ako je neko jos pokvaren kao i ja i mozda planira da kupi ove setove i devojci da figure da bi se ona rastopila od neznosti i paznje da se i ona ukljuci u svet lega, dok joj friends figurica ima frizuru kao Marija Serifovic i ni jednu od tasnica i slicno... pozdravljam vas saborci Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Wed Dec 14, 2011 10:32 pm

Nije loše, ipak sada više liče na lego Smile

Šteta što im se šake ne pomeraju, malo bezveze. A to što se kose uklapaju, to je fino.

I u svim ovim setovima samo jedan baja! Šta je ovima u Legu??? Gde je tu ravnopravnost polova? Ja sam za više tetica među lego čikicama, i više baja ovde! Very Happy

A najjači set mi je ova mala sa robotom i gomilom alata. Moj tip! Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Wed Dec 14, 2011 11:40 pm

ma bre, ovo je klasicno girl power, feministicki pokret u lego kompaniji... nego, mene brine gde su kineskinje medju ovim devojkama? imamo crnkinje, belkinje, ali nema kineskinja... stvarno su politicki nekorektni u ovoj liniji setova, zato svi setovi odmah da se prodaju po snizenoj ceni 50%... tako mozda zalece ranu koju su ostavili na mojoj psihi

ps jedini baja se nalazi u najskupljem setu, koji najverovatnije najmanji broj dece ce imati... brinem se za reproduktivna shvatanja tog narastaja
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Tue Dec 20, 2011 1:36 pm

SPRING 2012 LEGO FRIENDS PRODUCTS
· 3930 Stephanie’s Outdoor Bakery (age 5+; $5.99) includes Stephanie mini-doll figure and everything she needs to host an outdoor garden party.
· 3931 Emma’s Splash Pool (age 5+;$5.99) a fun space where the Friends gather that includes Emma mini-doll figure, lounge chair, pool and an ice cream cone to stay cool.
· 3932 Andrea’s Stage (age 5+; $9.99) mini-doll figure Andrea showcases her musical talent at the piano and on stage as a vocal performer.
· 3933 Olivia’s Inventor’s Workshop (age 5+; $9.99) mini-doll figure Olivia loves having a space to flex her brain inventing cool gadgets and conducting chemistry experiments.
· 3934 Mia’s Puppy House (age 5+; $9.99) mini-doll figure Mia loves animals and takes good care of her puppy with a comfortable doghouse and everything she needs to keep it bathed and groomed.
· 3935 Stephanie’s Pet Patrol (age 5+; $9.99) build a quad vehicle and trailer to help mini-doll figure Stephanie rescue animals, like the cute bunny, around town.
· 3936 Emma’s Design Studio (age 5+; $9.99) this design studio has everything mini-doll figure Emma needs to express her creative side, including a project table, accessories and laptop.
· 3183 Stephanie’s Cool Convertible (age 6; $14.99) the Friends love to move about town in mini-doll figure Stephanie’s sweet ride that features her puppy and fun accessories, including an MP3 player.
· 3065 Olivia’s Tree House (age 6; $19.99) a treetop meeting spot for all of the Friends that includes Olivia mini-doll figure and her cat, a bird, folding ladders and a secret hideout.
· 3942 Heartlake Dog Show (age 6; $19.99) mini-doll figure Mia organizes the annual dog show, complete with adorable puppies and bones, fun accessories, runway, obstacle course, podiums and a trophy for the winner.
· 3187 Butterfly Beauty Shop (age 6; $24.99) this salon includes everything the Friends need for a day of pampering, including new mini-doll figure hairstyles to try, hairbrushes, cosmetics and accessories, plus Emma and stylist, Sarah, mini-doll figures.
· 3061 City Park Café (age 6; $29.99) in this fun spot, the Friends can order up buildable cupcakes, milkshakes, and burgers while sharing stories and laughter. Includes cash register, tables and Andrea and café server, Marie, mini-doll figures.
· 3188 Heartlake Vet (age 6; $39.99) mini-doll figure Mia volunteers at the local vet clinic that features everything needed to care for the animals such as the dog, hedgehog and horse. Also includes Sophie, the veterinarian, mini-doll figure.
· 3315 Olivia’s House (age 6; $69.99) mini-doll figure Olivia’s suburban home is loaded with buildable, functional details that girls can use to create rooms including a bedroom, living room, bathroom, kitchen, outdoor terrace, yard and more. Features modular building instructions that allow the house to be remodeled, redecorated or rearranged for hours of building and role play fun. Also includes Olivia’s parents, Anna and Peter, mini-doll figure.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Tue Dec 20, 2011 1:52 pm

ipak se cini da su gumirane kose Sad

Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Tue Dec 20, 2011 4:39 pm

Gumirane kose lepo se nose Laughing

Lepo izgledaju. Šteta ako su gumirane (a liče da jesu).
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Tue Dec 20, 2011 6:00 pm

Pazite, izlazi LOTR, ako su zbog nečeg pravili nove perike - zbog toga su, verujem da neće biti ekskluzivne za frendove Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Tue Dec 20, 2011 6:45 pm

tuzno je sto bas mislim da ce namerno da stave te perike samo u frendove (kad su gumirane, manje ih kosta, verovatno i kalup je laksi za izradu i sve...) samo da bi naterali ljude da kupuju te setove sto vise.

lotr ce boditi nove slemove ako ja vidim dobro na slici i maceve kao serija 6 brave heart figura, ali kose ipak idu samo za zenske likove, a njih nazalost u LoTR necemo vidjati (kako se pripoveda na snimku)
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Tue Dec 27, 2011 1:54 am

ufrckana kosa je nesto nasta polazem pravo Wink
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Tue Dec 27, 2011 2:12 am

deal, ja bih svetloplavu koja pada na ramena Very Happy skroz planiram da odradim malu modifikaciju koja ce sve da obori na zadnjicu od smejanja Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Sat Jan 07, 2012 5:22 pm

cini se da ce jeftino da se nabaljaju kose na netu, jer su friends pocele da se prodaju i u kesicama, i to cak 4 (nikad nisam video odjednom 4 kesice za jednu temu)

ok svi setovi su toliko losi, sem ove anemicne goticarke sa kolima... mmm
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Sat Jan 07, 2012 5:45 pm

Bogdane meni se prvi sviđa, to bi moglo da se upotrbi, taman peščano i kraba se dobija i durbin i riba. Okej je.
Nego ako ćemo o Bellvilu najjači setovi su definitivno oni Golden Lands, hiljadu i jedna noć kako li se zove tema. Tu ima dosta dobrih stvari na primer muslimanske palate, mnoštvo oruđa, opreme, raznobojnih čaša, flaša, plavih, roze i zelenih papagaja, baš je ekstra.
Ali paradise je najjača ,,miroljubiva tema" koja je za devojčice uglavnom.
ovaj Friends ništa posebno, bar za mene.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Sat Jan 07, 2012 5:53 pm

sta je golden lands?
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Sat Jan 07, 2012 6:30 pm

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: LEGO friends - novi lego belville   Sat Jan 07, 2012 6:44 pm

wtf je ovo, nisam video pre Smile

a gresis za freinds po pitanju korisnih stvari, imaju dosta oni torbica, nozeva viljusaka i sl a za razliku od belvilla, a ovak golden je deo belvilla, u velicini su standardne minifigure, a belville je duplo veci
Back to top Go down

LEGO friends - novi lego belville

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next