LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 1:27 am

Fala, fala Smile
Evo pošto sam narodski čovek, vi ovde dajte glas za šta želite da odradim reviziju prvo:
-Blacktron 1 (imam 3 od 6 setova)
-Blacktron 2 (6 od 13)
-M:Tron (5 od 9)
-Ice Planet (5 od 8 )


Inače, žao mi je stravično što nisam kupio na limundu ni bazu ni veliki brod ledene planete (po meni - najbolji flagship ikad) koji su se dosta povoljno prodavali, baza je dugo stajala, ali sam se dugo i premišljao jer tad nisam bio pri parama, a brod je bio na limundu tipa 5 sati, ja rek'o "ma nek ide život" odem da bidujem, kad ono - brod sklonjen, neko ga izgleda kupio u međuvremenu... No
Back to top Go down
Guest
Guest




Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 1:29 am

ah da videh i ja to, mada Profa je pomalo ekspert za ice planet Smile

ja glasam za Blacktron 1 Smile taman da se ne preforsiras odmah. forsiracemo te nakon blacktrona. a nakon blacktron1 dolazi i blacktron2, to je znano Smile

znano je
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 48
Location : Belgrade

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 1:32 am

Hexx pogledaj sada na limund-u. Koki je vratio setove u prodaju koje nije prodao pre nove godine. Ima za tebe tu dosta stvari.
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 1:56 am

Da da, video sam i ja tu bazu i brod na Limundu, ali džaba, a baš su bili džabe Sad

A što se revizija tiče, kao što se kaže u narodu: "Neka ide redom!". Ice Planet za kraj Laughing
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 2:08 am

@daulex, video sam ponudu, ali od setova koji su tamo već imam one koji bi mi koristili, a ne skupljam UFO, Exploriens i Insektoide, pošto te teme nešto naročito ne gotivim.

Profo, računaću to kao glas za Blacktron 1 What a Face
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 2:20 am

Tako je, glasam za Blacktron 1.

Njih ne poznajem, pa ćeš ti lepo sve da ispričaš.

Ja imam jednog Blacktronca iz serije 2 u očajnom stanju Embarassed

Image hosted by servimg.com
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 2:30 am

Joj, nesrećnik No
Nakači mu facu od piratskog kapetana, pošto izgleda kao da je zaboravljen na nekom pustom asteroidu i da je prošao kroz pakao da bi izaš'o živ odatle :cthulhu:
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeTue Jan 10, 2012 2:36 am

Neka. Ovako se baš vidi da je srećan što je živ Laughing
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitimeFri Feb 10, 2012 12:31 am

Ja sam za Ice Planet!!! Surprised
Back to top Go down
Sponsored content





Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Empty
PostSubject: Re: Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte   Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte Icon_minitime

Back to top Go down
 
Koju temu sledecu da opisem, vi glasajte
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lego fantazijska priča (koju sam ja osmislio)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego reviewi-
Jump to: