LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma

Go down 
+8
Legotron
Stanko
LegoLover
legolan
MasterHaosis
Hexx
daulex
Profa21
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
AuthorMessage
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 14, 2012 11:14 pm

Majstore! Cool

Baš mi trebalo ovako nešto. Sad samo da nađem set u Zagrebu. juhu
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 14, 2012 11:39 pm

Super Profo!!!
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeWed Mar 14, 2012 11:42 pm

Hvala drugari Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:34 am

bas me zanimao taj set sta ima na prednjoj strani, na slici je licilo na vrata Suspect

kocija mi je skroz ok, vuku je 2 konja, kako bi i trebalo, ali ne znam za ovo drvece... bas su mogli neku pecinu da naprave sa lurp-ovima...

ali, taj set je cudo, ni ja ga nisam video skoro nigde (ok kod nas, ali cene su smesno velike) mislim po drugim svetskim gradovima... bas bas cudno... escape from dragon prison da mi hexx nije nasao, ne bih ni to imao, a vidim po katalozima da je vec povuceno...

profo, opet po mom ukusu Smile cool, hajmo sada neki stari dragin master set Smile zamak ili pecinu
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 48
Location : Belgrade

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:38 am

Bravo Profo

Sto se seta tice, lep, kod nas precenjen. Jedina mana je sto nije srazmeran sa zamkovima iz iste edicije. Glupo ali istinito ne moze da udje ni kroz jedna vrata ...
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:44 am

sem jousta Smile
Back to top Go down
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 48
Location : Belgrade

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:47 am

Eh da, jedva cekam da ga nabavim ...
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:49 am

Hvala, hvala Very Happy

Bogdane, jesi li mislio na ovako nešto?

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 6076-1Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 6082-1

Eeee, Joust drunken
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:55 am

da Smile

a za joust... neka ceka Ceca
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 1:00 am

Ok, biće uskoro 6076. Ovaj 6082 mi je mnogo zeznut, zbog baze Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 1:05 am

istina... kad bi samo vec imao slicnu bazu u jos nekom setu... hmmm...


hajde hajde, jesi li ti digitalni mag ili nisi? Smile
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 8:19 pm

A sada je na redu set 6076 Dark Dragon's Den vitez

Image hosted by servimg.com

Stari dobri Castle setovi su uvek u modi, a Dragon Knights spadaju, po meni, u zlatne godine (90-95) Castle tematike Smile

Kao i uvek tu su potrebni delovi:
Image hosted by servimg.com

I figure sa malo izmenjenim, osavremenjenim licima Smile
Image hosted by servimg.com

Postupak izrede:

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Završen set iz nekoliko uglova:

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Ovde da napomenem da crne stepenice ne postoje u programu, pa sam morao da ih modelujem Laughing
Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

I naravno, evo slika sa zmajem u letu LOTR

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Ldd_kr11
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 8:58 pm

to profo care, i za set i za izjavu o zlatnim godinama Smile mada, ipak su i pocele pre tog perioda, ali definitivno su tada prestale, sem ovog sada sto gledamo sa vracanjem na klasicne setove, koji su jako kul

ali cudim se i sto ima toliko delova za ove figure... lepo lepo
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 9:03 pm

Hvala king

Pa to su zlatne godine za mene bile, jesu krenule ranije, ali ja se tada baš i nisam igrao sa Legom Smile

Jao, sada vidim da mi nedostaje koplje na vrhu za zastavu Embarassed A bio sam ga stavio.
Aaaa, prijavio mi je program da je jedan deo izbrisan, a ja nisam našao koji... Nema veze, i onako nema platnenih zastava Sad Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 9:17 pm

ma da, ovako je super - kupa na vrhu kule

ma dobro nisam ni ja, nego sam gledao te ranije setove, moj katalog je bio iz 86, jbg verovatno tada to nije bila potrosna roba u Beogradu (ma sta ja pricam, nije ni sada, na ne mogu da nadjem novi katalog za prvu polovinu ove godine)
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 9:33 pm

Lepo
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 9:39 pm

Ja sam takve setove iz "zlatne ere" slagao kod prijatelja koji sada ima 19 godina. Iskreno mislim da su ti setovi super i malo žalim što se nisam rodio ranije ili da imam brata koji ima dvadesetak godina. bounce
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 9:58 pm

A ti imaš 13?
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:07 pm

MasterHaosis wrote:
A ti imaš 13?

Da. confused
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:09 pm

Pa dobro. A vidim da si iz Zagreba. Jel ima tamo kod vas u Hrvatskoj dosta izbora što se tiče Lega? Jel noviteti odmah dolze kod vas?
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:39 pm

MasterHaosis wrote:
Pa dobro. A vidim da si iz Zagreba. Jel ima tamo kod vas u Hrvatskoj dosta izbora što se tiče Lega? Jel noviteti odmah dolze kod vas?

Dolaze po mojoj procijeni oko 2 tjedna nakon što izađu u SAD-u, Italiji, Njemačkoj... Neznam da li je u Srbiji došao Muller, ali u Hrvatskoj njima uvijek prvima stižu setovi. Što se tiče izbora u Zagrebu dosta je velik. U centru ima oko petnaest prodavaonica koje stalno imaju legiće, ali u ovo novije vrijeme počeli su se otvarati i Shoping centri, a u svakom ima po bar tri dućana sa legićima,.

Ima dosta i prodavaonica koje prodaju zasebno Lego kocke i Brick Architect je jedan od najboljih (oko 140,000 kockica u ponudi). Happy

Sada sam gledao malo po Brick Linku i vi u Srbiji imate jako mali izbor legića na zasebno kupovanje. Shocked Sad
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:43 pm

Jadni mi.Blago vama
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:45 pm

ma mi nemamo nikakav izbor na bricklinku, srednje zalosno... da, da brick architect, nadaleko cuvena utopija kockica na komad Smile

a kakve su vam cene u poredjenju sa italijom i austrijom i slicno?
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:49 pm

Nemoj da ga ispituješ ko u sudnici Very Happy To je rekla moja drugarica
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:53 pm

@Jony Prah,

U Srbije nema PayPal, a nema ni naznaka da će ga uskoro biti. Jednostavno državnim institucijama i krvopijama koji rade za nju tako odgovara...

Zvanični uvoznik Lega je DexyCo i cene su barem 2x veće nego na sajtu Lego.com

Broj prodavnica je užasno mali u Beogradu, a za ostatak Srbije neću ni da pričam... Sad

Specijalnih prodavnica nemamo tuzan

Standard u Srbiji je oko 320-350 evra, dok je u Hrvatskoj oko 650-700, ako se ne varam.

Jedini izlaz nam je kada neko ide van zemlje pa doveze, a ima i nekoliko prodavaca koji idu u Mađarsku po Lego, pa ga ovde prodaju za 10-20% veću cenu nego na zvaničnom sajtu Lego.com, na čemu smo im veoma zahvalni Smile

Jao jao, uništiste mi temu affraid
Back to top Go down
Sponsored content





Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Empty
PostSubject: Re: Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma   Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma - Page 9 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego Digital Designer (LDD) - Kreacije članova foruma
Back to top 
Page 9 of 15Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lego Digital Desinger
» Lego kreacije by Majki
» PRAVILNIK FORUMA LEGO SRBIJA
» Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija
» Moje kreacije

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: