LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Proslava godisnjice foruma

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Proslava godisnjice foruma   Tue Jan 31, 2012 1:11 am

Dragi clanovi,

blizi se godisnjica foruma, te je gazda foruma, master haosis odlucio da casti najaktivnije clanove, sa po figurom iz nove serije

sredjivanje statistike, a i uopsteno svojom aktivnoscu, izdvojili su se kao najaktivniji korisnici Hexx, Profa21, Daulex i Stanko te su svi dobili po figuricu

Hexx je kao orkovski spijun dobio kip slobode, da ga malo prepravi i dobije novu vesticu i ko zna kakvog monstruma pride, da bi mu price bile jos mastovitije

Profa21 je dobio bandita, kao pojacanje njegovoj druzini pljackasa grobova, jer ipak je uvek dobro da neko u drustvu ima stav i par pistolja

Daulex je ipak urbanijih shvatanja, te je za njega uzeta skejterka, da se pridruzi maloj druzini vec postojecih skejtera, u nadi da nece da demoliraju grafitima zidove lepog gradskog trga

Stanko kao nas strucnjak za svemirska pitanja je nagradjen roze rondzerom, junakinjom 3 sazvezdja i par meteorskih kisa

Moram se pohvaliti da sam i ja bio medju pomenutim aktivistima, te sam nagradjen malim prgavim stvorom koji pati za finim porcelanom

Kao deo osoblja, zeleo bih da se zahvalim svim clanovima, a posebno da cestitam svima koji su dobili figurice. I naravno pozivam sve da se pridruze zahvalnici Materhaosisu na ovom lepom poklonu.

Hvala

Kada se budemo opet videli ili okupljali, dacu svima njihove figurice. Do tada, :jas)
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Tue Jan 31, 2012 1:14 am

Jeeeej juhu

Fala Masteru, a fala i tebi Bogdane troll
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Tue Jan 31, 2012 1:23 am

Ko grom iz vedra neba me pogodi ova vest!

Veliko hvala i Master Haosis-u i Bogdanu Hvala
Back to top Go down
daulex

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Tue Jan 31, 2012 11:12 am

Bas lepo i pazljivo Hvala
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Tue Jan 31, 2012 3:25 pm

Hvala hvala momci.
Bogdan me je preduhitrio, ja sam mislio da otvorim temu danas ili ovih dana, ali dok ja okom, Bogdan skokom Very Happy
Nego, to je mali znak pažnje od Bogdana i mene. Ja sam mislio ajde da malo budete nagrađeni, naravno, Bogdan je išao tamo da se mrzne i da pipka setove, a ja sam donirao, i tako.
Kao što znate, mi smo jedini u Srbiji koji smo neprofitabilni, znači nemamo nikakvo udruženje, nemamo članove, članarine, ništa ne organizujemo javno van interneta (osim okuljanja sa Bogdanom), nikakvih prihoda od Lega, a jedini bespovratno delimo nagrade iz naših džepova. I to sve zarad dobrobiti Lega, i cele Lego zajednice u Srbiji. I naših članova, naravno.
E sad, znam da vama ne trebaju baš te kolekcionarske mini figure, ali ipak vidim da cenite to kao gest, kao znak pažnje, što je bio i cilj. E sad, kolko pare, tolko muzika, da se imalo više novca, dobijali biste više. Ali eto, mi mislimo na vas! Samo vas posmatramo Very Happy

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Stanko

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Tue Jan 31, 2012 8:37 pm

Ovo je bilo neocekivano, bas kao sto Profa rece kao grom iz vedra neba... Very Happy

Veliko hvala my master ....may the force be with you Star wars
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Wed Feb 01, 2012 11:25 pm

Nema na čemu projatelju! Very Happy
I Bogdan je zaslužan, naš ,,admin of all admins" Very Happy
Stanko, ,,da je više reda, rada i discipline, u školama nebi bilo ovako a deca bi imala bar malo poštovanja!" lele care to ti je bilo najbolje, to moram da ubacim za potpis Very Happy

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Stanko

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Thu Feb 02, 2012 12:54 am

Imam ja ponekad te izlive mudrosti Laughing .

Drago mi je da se slazes sa mnom. Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Fri Feb 03, 2012 2:52 am

Haha, trebao bi češće onda da pišeš kada dobiješ te izlive mudrosti Very Happy
Znaš kako se kaže: ,,Ko hoda sa mudrima, postaje mudar. A ko hoda sa bezumnicima postaje još gori!" haha, to piše u Bibliji, to sam slučajno saznao.
Evo, promenio sam potpis Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Thu Feb 16, 2012 3:08 am

Dragi clanovi,

godisnjica foruma je odmah iza uglu tu, te vas svecano pozivam da se okupite na chatu foruma 17. februara u 15h, da se malo simultano druzimo.

Takodje spremamo i takmicenje za sve registrovane clanove foruma, sa presekom registracije 16. februar 1:00 (znaci sada po objavljivanju ove poruke) sa vrednijim nagradama, a zanimljivom temom, no o tome vrlo brzo, odnosno, okacicemo i zvanicno obavestenje 17. februara.

Dosta je razloga da ne propustite da budete sa nama 17. februara, ali i naravno svakog dana Smile
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Fri Feb 17, 2012 8:25 pm

Danas smo se okupili na chatu, razmenili mnoge price, bilo je bas zivo, moram reci, toliko se pisalo, da su se mozda neki pogubili Very Happy

ali svi koji su bili na chatu u dogovoreno vreme (ili kasnije, gledamo neke popreko) su dobili prema sopstvenom izboru boju kojom im je username sada obojen. Eto cisto smo malo ukrasili i obelezili proslavu godisnjice, svojevrsno kao pecat kad se udje u klub Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Fri Feb 17, 2012 10:24 pm

Tako je, nekoliko člana je dobilo boje kao nagradu što su prisustvovali današnjem danu.
Jedna ista ekipa, Profa21, Stanko, Hexx, ali i nikola.pejic2002. Legotron je isto ušao na momenat, ali je bio sprečen pa je morao da nas napusti. Međutim, pre nego što smo se svi razišli on mi je pustio PM da je sprečen i da ne može da prisustvuje, pa pošto se jedini od novih setio bar da nas ispoštuje danas, i došao na momenat, i njemu sam dao boju.

Nego, napraviću večeras spisak sa bojama koje su zauzete, i koje su dostupne kako bi ljudi imali uvid kada biraju idući put boje, kada ih dobiju kao nagradu za nešto.
Ali da vas obavestim da zadržavam pravo na izmenu nijansi već postojaćih boja, pošto sam danas delio boje kojima su članovi pisali na chatu, a večeras (ili kad budem imao vremena) ću lepo da istestiram boje i nijanse, kako bi napravio listu. Gledaću da od svake boje ima po dve, tri varijacije. Na primer svetla plava, plava i tamno plava, pa ako član već ima plavu boju koje je između, ja ću da mu je distanciram (prosvetlim ili zatamnim) kako bi mogao da dodam nijansu da se ne kosi sa tom.
Ipak, sve boje i nijanse po želji nisu moguće, zbog specifične pozadine sajta koji onemogućava svetlim i nežnim bojama da se vide kao što je žuta, svetlo zelena, i tako to.
kako bilo, trebalo bi da napravim listu sa bojama.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Fri Feb 17, 2012 10:27 pm

A da, da nebi trpao sve u jednom postu, evo da vidite kako je izgledala online lista malopre

oenta je da svaki član koji je zaslužio, da bude prepoznatljiv po svojoj boji i nijansi.
naravno, postoji mogućnost da se u nekoj budućnosti boje ukinu jer su predviđene za rangove moderatora i administratora, ali otom potom, biše nam se sviđa ovako za sada.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Proslava godisnjice foruma   Today at 9:48 am

Back to top Go down

Proslava godisnjice foruma
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Èestitke- roðendani velikih i malih,godišnjice,praznici....
» Neki od tutoriala foruma...