LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Danas je godišnjica foruma

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Danas je godišnjica foruma   Fri Feb 17, 2012 11:14 am

Pozdrav momci i devojke. Evo da vas sve obavestim, da na današnji dan 17. februara 2010. godine smo otvorili forum.
Upravo obeležavamo dve godine postojanja našeg foruma koji je van konkurencije u nekim kategorijama, kao što su besprofitne akcije i nagrade, kao što smo već dokazali, kada je Bogdan organizvoao takmičenje iz svog džepa, pa sam ja kasnije nekim članovima dao nagrade za aktivnost iz svog džepa. Evo, danas će biti predstavljeno takmičenje sa velikim nagradama ovog puta, zahvaljujući kocki.rs ko je nesebično pomogao svemu tome. Ali, danas ćemo više o tome.
Takođe da napomenem da smi mi prvi, nezavisni forum specijalizovam samo za lego. U početku smo bili svi na legolandu, koji je bio za stripove, lego, hobije i ostale stvari, pa smo se mi prvi odvojili posle nove godine u 2010. i počeli da pravimo svoj nezavisni forum koji je specijalizovan SAMO za lego i ništa više. Par meseci nakon nas su se i skockani odvojili i napravili svoj sajt. I evo nas, nakon dve godine tu smo, ne zaboravite šta je Bogdan rekao, danas u tri na forumu svi, na chatu da se ispričamo. U to vreme bi trebali i detalji oko takmičenja da stignu.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com

Danas je godišnjica foruma
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Danas je tvoj dan Xemar ....
» Èestitke- roðendani velikih i malih,godišnjice,praznici....
» poezija i proza....
» El internado
» SRB: Novosti I