LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 18, 2012 12:56 pm

Zao nam je da to cujemo, zelimo tebi i klincima brz oporavak. no sledeci put bice jos sansi
Back to top Go down
Stanko

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 18, 2012 2:04 pm

Bilo je krajnje korektno od vas da date toliko vremena, ali nazalost ja jednostavno nisam stig'o da se organizujem Neutral

Poceo sam da radim Tantive IV scenu

i stigao sam do pola...valjda cu je i zavrsiti pa da vidite kako je ispalo.... Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 18, 2012 3:23 pm

daulex, e šteta što su se razboleli.Nadam se da nije ništa strašno i da će odmah da prođe.
Stanko, ah znam za tebe. Izlasci, škola, devojke.... Very Happy
Ali opet, mogao si da se takmičiš! Twisted Evil
Da je više reda, rada i discipline, ti bi našao vremena i za rad Very Happy
hahaha
Ostao je samo JabaDabaDu da se javi. Taj narandžasti.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 18, 2012 4:33 pm

Stanko, grehota, verujem da si uzivao gradeci tu scenu Smile kao kec na deset ti doslo, jbg, nadam se da ces zavrsiti i okaciti revijalno, kao hexx prosli put za novogodisnje takmicenje

tako je to, prosli put hexx nije mogao, sada ti, jbg, no bitno je da se razvija zajednica i da se druzimo

eto planiraj da ces za letnji raspust imati dosta vremena da gradis za sledece takmicenje, otprilike ce tada biti (mada jos masterhaosis i ja pregovaramo o tome)
Back to top Go down
Stanko

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 18, 2012 5:58 pm

ma bice vremena za sve , samo da smo mi zivi i zdravi Smile
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 18, 2012 9:18 pm

Hehehe, to. Very Happy

Okači scenu kad završiš u svakom slučaju, a biće još takmičenja ja se nadam LOTR
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 9:01 pm

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 10:05 pm

Čestitam pobednicima, nije bilo lako odlučivati.
Ovde ćete diskutovati o pobednicima i svemu, pošto sam onu temu zaključao da bi ostala pregledna.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 10:51 pm

Prvo čestitam svim takmičarima i zahvaljujem se Masteru, Bogdanu i Kocki na odvojenom vremenu, trudu, dobroj volji i nagradama Smile

A sada bih izneo svoje kratko mišljenje o radovima. Nadam se da mi niko neće zameriti Smile

Što se Hexx-ovog rada tiče, Balrog je dobro urađen, istina za mene malo neskladan što se širine i visine tiče, ali su zato glava i bič urađeni maestralno. Ostalo je jako dobro urađeno, ali moram da kažem, da čim sam video prvi put njegov rad, odmah sam se smorio Sad A evo i razloga (negde posle 5-og minuta):

Ne kažem da je Hexx bilo šta kopirao, samo sam ja o ovo već gledao, pa mi njegov rad i nije toliko originalan i impresivan.

Što se Legotrona tiče, tu nemam primedbi i po meni ovaj rad odnosi prvo mesto Smile

Što se LegoLovera tiče, ne dopada mi se što je uzeo zvaničan set, i licencirane figure, sve to malo rasturio, preuredio, i to je to Sad A da ne propustim i da kažem da je prvo uradio drugi rad, pa ga je zbog nedostatka figura, zamenio ovim.

Što se mog rada tiče, šta da kažem a da budem objektivan. Moram da repliciram na Masterovu konstataciju da na insertu postoji 5 tela položenih u drugačije položaje. To je tačno, ali bi mi u tom slučaju trebalo još šire stepenište, i još jedan red gelendara, kao i znatno duže stepenište (ja ovde imam samo 5 stepenika). Tačno je da sam rad složio brzo (sat i po) i to pretposlednjeg dana jer sam se uplašio da niko drugi neće da se takmiči sa Hexx-om, ali su figure tačno postavljene u položaje kako sam ja to video i zamislio (nisu nabacane, kako sam ja shvatio da je Master rekao).

I na kraju, izvinjavam se ako sam nekoga povredio, nisam ogorčen niti nezadovoljan pozicijom na takmičenju, samo prenosim moje utiske o radovima pivo

Hvala svima na ovakvom takmičenju i nadam se da će se i drugi članovi uključiti i potruditi da urade radove za buduća takmičenja, jer i kvantitet dovodi do kvaliteta Very Happy

Hvala još jednom Masteru i Bogdanu na ideji i realizaciji i hvala Kocki na obezbeđenim nagradama!

Hvala
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 10:59 pm

nema nesporazuma profo, naravno, mozes da repliciras na svaku izjavu, dokle god zivi sportski duh. mi smo se trudili da budemo objektivni, iskreno, i sve sto smo rekli je naravno bilo veoma strogo kriticki, ali svakako u cilju ocenjivanja.

znam da nisi nezadovoljan pozicijom, a to za tela sam i ja pomenuo, ili sam hteo da pomenem Smile razmisljao sam, sada kada je sve gotovo, kako bi cool bilo da si stavio mornare sa svog starog avatara, ako vec nemas nove kolekcionarske figure mornara Very Happy bio bi hit. stepeniste je iskrivljena perspektiva koju su svi imali otprilike, ali hajde ljudi, nismo mi dizajneri, niti su lego kocke savrsenih dimenzija napravljene, figura prva nije Smile

bitno je da su se svi lepo proveli, i da se druzimo, te smatram da je ovo takmicenje super proslo po tom pitanju Very Happy
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 11:08 pm

Tako je, samo apelujem na ostale da se uključe sledeći put! juhu
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 11:11 pm

ma hoce, svaki put je sve vise novih ljudi na takmicenju, to je super
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 11:12 pm

Bitno je takmičiti se, a ne pobediti!!! Surprised

Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 11:29 pm

Danas sam dva sata vozio biciklu, pre toga sam se masirao oko takmičenja. Ovih dana imam puno obaveza plus oko takmičenja, pa sam umoran nešto, kasnije ću da vam odgovorim.
Bogdane, pojasni LegoLoveru zašto nije u prva tri, ja ću kasnije.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 11:37 pm

Odmah krene lepo vreme, pa se skidaju kilogrami preko zime sto su se nabacili Smile slave ovo ono (samo ne znam koju to aktivnost ja da radim Smile )

Ok, mislim da je LegoLover je potvrdio sportski duh koji imamo na forumu

Nazalost moralo je da dodje da neki radovi ne dodju na pobednicko postolje, tako da sada je 1, a sledeci put ako bude vise ljudi, bice i vise

LegoLover jednostavno nije bio bolji od drugih radova. na stranu to koliko mu je vremena trebalo da napravi set, jednostavno detalji nisu se poklapali sa scenom, cela kreacija je izgledala previse na zvanicni set a figure iako su bile ti likovi iz filma, su oficijelne figure koje nije ni previse menjao (hajde crna vestica je ok, ali crvena zenica je mogla malo da se menja). previse je sve licilo na set sa premalo detalja iz filma da je zato nazalost ovaj unos bio cetvrti. sledeci put malo vise truda i da se ne boji da rastavi stare setove i malo mesa kockice i verujem da ce biti super
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Mar 23, 2012 11:51 pm

Mrzim da mešam kockice!!! Mad (ovo bi reko Mrgud)

Šalim se!Nekako ne volim da mešam pa kad sklapam po 5 min. da tražim 2 dela.(to sam jednom bio pokušao i umesto da set složim za 30 vreme se odužilo na još pola sata=1h)

Samo mi kažite na koji oficijalni set liči?Meni ne liči na ništa oficijalno?Nemam mnogo figura tako da je izbor bio mali.(samo ove dve imaju tu boju kose-ja imam samo te pa nisam mogao da kombinujem-dobro odeću sam mogao ali šta da se radi-nisam imao inspiracije za minifigure)

Kažem opet najbitnije je učestvovati.Bilo je uživanje takmičiti se sa vama(Legotron,Profa21 i Hexx - koji je stvarno zaslužio 1. mesto!!!) Surprised

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 12:17 am

ali u tome je draz sklapanja kockica... stalno novo da pravis, vise, bolje... no nema veze...

ne bih da ulazimo u neku raspravu ovde, malocas sam pohvalio sportski duh, kazem da je previse licilo na set a ne na scenu, sa tim da nisam bas gadjao da lici na specificni set, nego na nesto sto bi lego stavio kao set, postolje sa figurama, u tom smislu. zid je trebalo doraditi, zaokruziti nekako prostoriju, pa detalji

kazem da uvek neko mora biti prvi, neko drugi, neko treci, neko cetvrti, i tako dalje... ovog puta je tako bilo, sto ne znaci da sledeci put nece biti drugacije Wink bitno je da se druzimo i stvaramo nove fenomenalne kreacije

Back to top Go down
Legotron

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 12:46 am

Very Happy drugo mesto! Ulepšali ste mi dan Very Happy !

Čestitam Hexx-u na prvom mestu, stvarno kul kreacija!

Nadam se da će sledeći put biti mnogo više učesnika!

Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 12:47 am

Woooohooo, I won cheers

Hvala ljudi i da batalimo onaj govor Miss Sveta - s jedne strane nadao sam se da niko neće učestvovati pa da ću ja pokupiti sve nagrade, mwahahahahah (!), međutim drago mi je što su ljudi pravili i što su scene jako zanimljive i u skladu sa mogućnostima dobro izvedene.

Ono što ću vam reći je da mi je ovo proširilo horizonte i da ću raditi još par ovakvih scena, pre svega onu iz GoT, jer je zaista zabavno.

Što se tiče Balroga, neću ga rušiti, već ću ga još dorađivati, malo srediti te proporcije i dodati još par zglobova, tako da bude igriviji i pozabilniji, i da znaš Profo, moj Balrog bi totalno mogao da prebije tog Balroga iz filmića :sidious:

Elem, Legotronov rad se meni baš svideo, jedina zamerka je što stepenište nije upečatljivije, tj. što je skroz crno.

Profo, tvoj rad mi je ok, ali ću te iskritikovati za 2 stvari - prvo, što si krenuo sa tim pristupom da nećeš da učestvuješ, pa si se naknadno odlučio što je uticalo na to da zbrzaš rad, a drugo što si mogao pozajmiti neke stvari (mornare) jer kao, ipak smo mi neka zajednica i služimo tome da se potpomažemo Smile

Legolover je zapravo premalo modifikovao originalni lego set i to mu je zamerka, sa druge strane, razumem ga. I ja neke setove ne volim da mešam sa ostalima.

Sve u svemu, nemojte čekati takmičenja da bi mocovali LOTR

P.S. Za nagradu ću se još malo razmisliti Smile

Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 12:54 am

U pravu si Hexx za moj rad, ali mi je kasno palo na pamet šta da pravim Sad

Više neću ni da pomišljam da ne učestvujem. Učestvujem i tačka! Uvek!! Laughing

Ajde Hexx, brže malo sa premišljanjem. Nestrpljiv sam da vidim šta će da mi ostane drunken

Kako je prokleto neugodno kada imaš mogućnost izbora :party:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 12:58 am

zar ti profo imas mogucnost izbora? Very Happy

lol!
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 1:01 am

Profa21 wrote:
Kako je prokleto neugodno kada imaš mogućnost izbora :party:

To se odnosilo na Hexx-a, naravno Laughing

Moje je samo da čekam tuzan
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 1:05 am

Čovek se samo stavio u moje cipele Smaranje

To se zove empatija, Bogdane Razz

Najverovatnije ću uzeti Ambush, ali još ću razmisliti malo (da je nindža crn ne bih se dvoumio). Razmišljam se između toga i Sensei Wu-a (Sensei Vuja Very Happy )
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 1:06 am

Znam kako ti je Profo-i ja sam nestrpljiv(za neke stvari).

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 1:25 am

sensej vuja! win
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Today at 1:33 pm

Back to top Go down

Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jelejna je rodila bebu
» Latino zanimljivosti
» Sebastian Rulli
» Ana Brenda Contreras
» Èestitke- roðendani velikih i malih,godišnjice,praznici....