LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 3:11 pm

Ja mislim da je Bogdan sve lepo objasnio šta i kako je teklo ocenjivanje.
Meni je samo krivo što se nisu prijavili bar petorica, ovako je jedan faktički ostao bez nagrade, ali ništa strašno.
LegoLover, ti si bar napravio tvoju takmičarsku kreaciju, a ostali nisu. Nisu hteli, nisu smeli, nisu se usudili i tako dalje, šta već, a ti si u poslednjem momentu uleteo i pokazao svoje sposobnosti. Tako da ti nisi ništa otpao u poređenju sa ovom trojicom. Samo pogledaj ostale koji nisu ni učestvovali i eto ti ogromna uteha. Blam na njih.
Lepo su svi imali vremena i više nego dovljno, mesec dana je Bogdan predvideo za takmičenje, i opet neko ,,nije imao vremena". Tako da, nemoj da se ti čudiš ništa, ti iako si četvrti, ti si na konju sa ostalima.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 4:13 pm

Čestitke svima na napravljenim kreacijama, a pogotovo Hexx-u koji je svojom odličnom kreacijom pobijedio. :party:

Ja se nadam da ću na sljedećem natjecanju moći sudjelovati. Sudjelovao bih i na ovom, ali sam prekasno vidio i iskreno nisam imao ideje. Wink

Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Mar 24, 2012 10:45 pm

Jony Prah, eh drago mi je, ali na ovom takmičenju nisi mogao da učestvuješ, ovo je bilo takmičenje samo za članove iz Srbije, zbog slanja u inostranstvo.
U idućem takmičenju ćemo videti, možda bi i bila dobra ideja da mogu ljudi sa strane da se takmiče, pošto ovi ovde domaći izvode nešto nemaju kao vreme, e onda neka dođe neko sa strane ko ima vreme.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Legotron

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 3:54 am

Bilo bi kul, što više ljudi učestvuje to će takmičenja biti kvalitetnija a tako će i sam forum postati bolje mesto za blejanje što će dalje pozitivno delovati na broj članova. Svi dobijaju.

Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 6:25 am

Prva stvar, biram Ambush! Smile

Druga stvar, Jony nije mogao da učestvuje najpre zato što se prijavio na forum nakon početka takmičenja, ali se nadam da će učestvovati na sledećem.

Treća stvar, slanje nagrada za Hrvatsku nije problem, imam ja dobre veze, pa mogu poslati po nekom ili možda na leto i doneti lično, samo eto što bi se čekalo.
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 1:17 pm

eto, odluceno je Smile

sada legotron da odluci svoju nagradu

da podsetim, moze da bira sada izmedju

2255 sensei Wu

i 2516 Ninja Outpost

Back to top Go down
Legotron

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 4:25 pm

E ja sam se u suštini nakačio da prozivam Hexx-a što toliko razmišlja kad čovek odlučio i preduhitrio me - odlika šampiona Very Happy .

Ok, mudar izbor, ja biram 2255 sensei Wu - staviću klinca pored njega i biće namenjeni za grad i to u ulozi mr. Mijagija i karate kida-a Very Happy

Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 4:40 pm

Jea, onda ja biram Laughing 2516 Ninja Outpost Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 7:28 pm

ovo zahteva okupljanje Smile sutra u 20h u pubu?
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 7:42 pm

Ja sam za!

Hexx-u donosim njegove ploče, tela, glave, mač.

Dule, ako dolaziš ponesi ono što si rezervisao za mene, a možeš da poneseš i Pottere, ako ste naumili da ja idem da se nađem sa Bilewp-om za kocke.

I naravno svi mi dođete neke kocke, ili pare Viking vitez Mad Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 7:44 pm

moze profo, nadji se sutra sa biletom i uzmi mu sve kockice Smile uzmi moje i jabadabaduove isgurno, cenim i daulexove
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 7:46 pm

Ja mislio da sutra od Daulexa pokupim Pottere i novac, pa da to pokupim u utorak ili sredu, pa vam dostavim. Odnosno tebi dostavim Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 7:50 pm

ma ne, sutra uzmi od bileta Very Happy to je mnogo bolji plan Very Happy
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 7:58 pm

A kad će on onda da dobije Pottere od Daulexa?

Znači, postoje 3 varijante:

1. Sutra vi meni lepo pare + Pottere, ja u utorak-sredu se nađem sa Biletom;

2. Daulex mi večeras dostavi Pottere, pa se ja sutra nađem sa Biletom;

3. Daulex se nađe sa Biletom Very Happy

Jes da smaram, al ja sam Profa, to mi je pos'o Smile
Back to top Go down
daulex

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 8:18 pm

E Profo

Ja sam za varijantu 1 ...
Varijanta 2 je trenutno ne izvodljiva...
Varijanta 3 je teoretski moguca ali pitanje kad ce se ostvariti ...

Pozdrav
Back to top Go down
Profa21

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 8:20 pm

I meni varijanta 2 otpada. Niti mogu večeras, niti sutra prepodne.

Onda je varijanta 1 na snazi. Vidimo se sutra Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 8:38 pm

ah... ajde de...
Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Mar 25, 2012 9:01 pm

Samo da napišem da i ja potvrđujem za sutra.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Wed Mar 28, 2012 5:29 pm

Koji ste vi carevi! Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Fri Jun 08, 2012 10:31 pm

Kada će sledeće takmičenje?

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Jun 09, 2012 2:48 am

radimo na tome, dogovaramo se, no sada su obaveze pritegle sve, te nije izvodljivo

ali ne brini, bice obavestenje blagovremeno
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Dec 30, 2012 8:29 pm

Isto pitanje kao i prošlo:
Ima li uskoro nekog takmičenja na vidiku?

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Dec 30, 2012 8:40 pm

isti odgovor, bicete blagovremeno obavesteni
Back to top Go down
Nidžo

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sat Feb 16, 2013 10:10 pm

Nije mi jasno šta znači ovo Lepjliva ?
Izvinite nisam pročitao deo ''Oko takmičenja povodom godišnjiće foruma'' Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Sun Feb 17, 2013 12:32 am

lepljiva je sticky ako ti je poznata terminologija sa drugih foruma (na engleskom), a u principu znaci da je uvek pri vrhu, ma koliko god niko ne kacio nista u njoj tj pisao...

e sad, kad si vec polu zapoceo ovu temu, sutra je treca godisnjica foruma Smile cisto da znate svi Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma   Today at 11:03 am

Back to top Go down

Mesto za pitanja u vezi velikog takmicenja povodom godisnjice foruma
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Jelejna je rodila bebu
» Latino zanimljivosti
» Sebastian Rulli
» Ana Brenda Contreras
» Èestitke- roðendani velikih i malih,godišnjice,praznici....