LEGO SRBIJA

Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu
Share | 

polovan set lego ninjago

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
milica444

PostSubject: polovan set lego ninjago    Sun Feb 19, 2012 11:38 am

http://www.kupindo.com/LEGO-NINJAGO_slika_O_2116778.jpg

pogledajte ponudu ako vam odgovara

Back to top Go down
Hexx

PostSubject: Re: polovan set lego ninjago    Sun Feb 19, 2012 12:11 pm

Koliko ima tu setova i koliko para za svaki?
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: polovan set lego ninjago    Sun Feb 19, 2012 12:14 pm

Dobro, otvorićemo posebnu temu za limundo pa ćemo tamo ubuduće razgovarati o tome.
Eto, upravo zato, evo sad hexx se interesuje, a mora da ide tamo na limundo da se raspituje.
Od danas, nema više otvaranja tema samo da bi se linkovalo ka drugim sajtovima gde nešto prodajete, nego se sve tiče ovde. Postuješ ovde, ovde ima da vodiš računa i da razgovaraš sa ljudima.
Takođe planiram, pošto nemam sad vremena, da otvorim kategoriju o Lego trgovini, pa onda par foruma unutra, jedan za prodaju, drugi za potražnju, treći za menjanje, četvrti za aukcije.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
milica444

PostSubject: Re: polovan set lego ninjago    Sun Feb 19, 2012 12:29 pm

fire temple

earth dragon

ice dragon

za sve 12000din

kontakt telefon 063/1054662
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: polovan set lego ninjago    Sun Feb 19, 2012 1:10 pm

Olično, ljudi imate informacije osnovne, ako vam se sviđa, komunicirajte.
milice, znači kao što je objavljeno, nisi dužna da objavljuješ ništa ako planirala da budeš neko vreme aktivna na forumu, onda bi ti sva pitanja postavljali ovde i prewko privatnih poruka, a telefon deliš sam osa kupcem.
Vi ostali, mi do sada nismo imali nikakav pravilnik vezano za trgovinu jer nismo imali potrebe. Eto, sada imamo potrebe, da bismo zaštitili kolko-tolko naše članove, a i ljude koji prodaju, da bi bezbedno došli ovde da trguju. Živimo u vremenu gde svakakve budale vrebaju internetom. Može neka budala da dođe da lažno prodaje nešto, ili neko da navodno želi da kupi nešto, da glumi kupca.
Zato smo rešili Bogdan i ja da unapredimo malo ovo vezano za Trgovinu. Na svu sreću, problema do sada nije bilo. Kao što sam rekao, planiram da podelim to na posebnu kategoriju i forume, i malo neki detalji da se dodaju/zimene vezano za pravilnik. Na žalot, to ne mogu da uradim danas imam obaveze prek oglave. Možda tek ovih dana. Pa ćemo postojaće teme odavde da razvrstamo gde pripadaju, stare ćemo zaključati i bolje ćete se svi snalaziti u Trgovini, nego ovako, sve na jednom mestu.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com

polovan set lego ninjago

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Quick start to Lego decal making!
» LEGO Ninjago Episodes of Season 2 on Netflix!
» Lunibook - A Lego Universe Database
» Your opinion on Ninjago world
» Ninjago/Ninja