LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Translegia

Go down 
+3
Hexx
Profa21
Jony Prah
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Translegia Empty
PostSubject: Translegia   Translegia Icon_minitimeMon Mar 05, 2012 11:46 pm

Translegia
Dobrodošli u svijet Translegie... Ja sam čarobnjak i kroničar Dwight Blanch. Nadam se da ne želite ući u svijet Translegie, a da prije toga neznate ništa o njoj. Moji predci su se ovdje doselili prije mnogo, mnogo godina. Od tada bilježe i opisuju sve što se dogodilo u Translegii. Mnogo se toga dogodio i neke dane bi se moglo pričati danima, ali sada kada dolazite najvažnije je da znate nešto o sedam pokrajina i trinaest naroda.
Translegia Scaled.php?server=718&filename=translegiaroyalunite001

Pokrajine:

Dvorac:
Dvorac je središte Translegie. Sagradili su ga ljudi. Ljudi broje vrijeme od kada je završen. Građen je ga od kamenja koje se nalazilo u koritu rijeke Gieml. Prvo su sagradili svoje kuće, a zatim su s patuljcima sazidali Zidine. Zidine je projektirao patuljak Uistean Duende. U Dvorcu je Dvor kralja i Sjedište čarobnjaka.

Mračna šuma:
Mračna šuma je jedan od najstarijih dijelova Translegie. Treba je se kloniti i po danu, a kamoli po noći. Priča se da u njoj rastu stabla ljudožderi. U njoj žive orkovi, trolovi, vilenjaci sijena, a u jazbinama se skrivaju crne vještice i čarobnjaci i svakakve druge mračne životinje. Dobri su čarobnjaci raščistili zlo u zapadnom dijelu šume i od tada tamo žive izvorni vilenjaci šume koje je istjeralo zlo.

Močvara:
Močvara je uz Planine i Mračnu šumu najstariji dio Translegie. Napajaju ju je dvije rijeke Gieml i Kor-revir. U njoj živi više 7000 životinja. Osim mnogobrojnih životinja u Močvari žive i zelene vještice, vodenljudi i goblini. Od životinja treba spomenuti Wolie.

Planine:
Postoji sedam planina. Na vrhu najviše planine svakih sedam godina sastaje se trinaest predstavnika glavnih naroda. Na drugoj po visini nalazi se Kraljevstvo patuljaka. Na ostalih pet planina žive trolovi, orkovi, ogrovi, divovi, vilenjaci planine, nemrtvi, zli duhovi i krvopije. Od većih životinja tu su Velike ptice i Woloxi.

Pašnjaci:
Pašnjaci su nastali nakon velikog požara 93. godine nakon Dvorca. Ljudi su trebali tlo gdje će njihova stoka pasti i gdje će moći posaditi drveće. Nakon što je trava narasla, tamo su se doselili i dobri čarobnjaci.

Ravnice:
Ravnice su pokrajina u Translegiji na kojoj ljudi od kada je Dvorac sagrađen uzgajaju pšenicu i ostale žitarice. Prije je to bila Mala močvara, ali kada se rijeka Gieml 201. prije Dvorca presušila, nestalo je pritoka vode pa iz tada bujne vegetacija je nastalo tijekom godina plodno tlo. Kada su ljudi odlučili na ovom mjestu uzgajati žitarice zamolili su čarobnjaka Emaurria Blancha da opet prizove vodu.

Luka:
Luka mali grad uz obali Mora svijetla. Luka je najprometnija točka u Translegiji. Ovdje dolaze čarobnjaci, ljudi, gnomovi…

More svijetla i More smrti:
Ova mora se nalaze zapadno od Luke. More smrti je nazvano ovim imenom jer tamo je središte vodenljudi, a oni često potapaju brodove. More svijetla je nazvano ovako jer se tamo vide posljednje zrake sunca. U njima žive vodenljudi.


Narodi:

Ljudi:
Najbrojniji i najmlađi narod. Svojom vještinom i lukavstvom uspjeli su otjerati druge narode. Uz pomoć patuljaka sagradili su Dvorac. Kralj ljudi je Ben Richardson II.

Patuljci:
Narod nižeg rasta od ljudi. Uglavnom imaju duge brade. Patuljčice su visoke kao patuljci i raste im brada, ali ju briju. Patuljci izrađuju najbolja oružja i oklope. Imaju svojega kralja i ljudi im dopuštaju da imaju određeni stupanj samouprave. Njihov Kralj je Áinle Duende i on je tek četvrti kralj u povijesti patuljaka.

Čarobnjaci i vještice:
Svojim čarolijama i napitcima mogu pomoći, ali i odmoći svima bićima u Translegiji. Visoki su kao ljudi. Njihov prosječni životni vijek je dvjesto godina, ali jako moćni čarobnjaci ili vještice mogu živjeti i do četiristo godina. Čarobnjaci i vještice se dijele na nekoliko skupina: dobri čarobnjaci, crni čarobnjaci, crne vještice i zelene vještice. Predstavnici čarobnjaka i vještica su Dwight Blanch i Nessia Alvarez.

Vilenjaci:
Vilenjaci su visoki kao ljudi i žive oko dvjesto godina. Dijele na četiri skupine: vilenjaci sijena, vilenjaci šume, vilenjaci planina i vilenjaci vatre. Vilenjaci vatre su jako rijetki pa nemaju stalno prebivalište. Vilenjaci se odlikuju elegancijom, spretnošću, mudrošću i brzinom. Predstavnik vilenjaka je najjači vilenjak Ewald Tyahnybok.

Goblini:
Goblini su prvi narod koji se doselio na prostor Močvare. Iste su veličine kao i patuljci, ali imaju velike uši i male oči. Hrane se ribom i algama. Njihov predstavnik je najstariji goblin, Quin Mahaut.

Divovi:
Divovi su veliki čovjek i pol. Svojim snažnim rukama mogu micati velike predmete, ali su miroljubivi. Žive u Kućama u stijeni koju su sami izdubili. Njihov predstavnik je Ziemowit Isyanov.

Orkovi:
Orkovi su iste veličine kao čovjek, ali su malo snažniji. Imaju zelenkastu kožu, a obično koriste nekakvu kožu kao oklop. Bore se sa svime što im dospije u ruku. Zli su iz dna duše i ako im se pruži prilika napraviti će neko zlo. Žive u mračnim špiljama i jazbinama. Njihov vođa je Gazini Zubov I.

Trolovi:
Trolovi su veliki kao divovi. Često se udružuju sa orkovima. Isto kao orkovi žive u spiljama i isto toliko su zli samo što imaju manju inteligenciju. Najsnažniji trol je Nkosana Bakos.

Ogri:
Ogri su velika stvorenja koja žive u malim skupinama od tri – četiri člana. Najgluplji su od svih, ali svojom veličinom straše manje od sebe. Nemaju zajedničkog vođu. Predstavnik ogra je vođa najjače skupine.

Duhovi:
Dobri ljudi, čarobnjaci, vještice i vilenjaci, goblini i divovi – to su duhovi. Nemaju stalnog mjesta nego žive gdje hoće. Dolaze na skupštine samo da bi govorili što ne valja u Translegiji i da kažu neku ideju koja bi poboljšala vlast ili život. Postoje i zli duhovi. To su duhovi koji su u svom duhovskom životu postali zli.

Vodenljudi:
Vodnljudi su ljudi koji su potonuli na dno mora, a tamo su im morske životinje dale svoj život. Žive jako dugo i uglavnom se hrane ribom. Njihov vođa je Rurik Olasz.

Krvopije i vukodlaci:
Krvopije su bića slična čovjeku, samo što imaju svjetliju kožu. Neki piju krv ljudima, čarobnjacima, vješticama i vilenjacima, a neki životinjama. U većini slučajeva žive samotnjačkim životom i zli su. Vukodlaci jedu ne pečeno mesu i dosta se ponašaju kao životinje. Veliki su kao ljudi, ali uglavnom prekriveni od glave do pete gustom dlakom. Imaju vuko-čovjekovu glavu kada se ne razbjesne ili kada nije oun mijesec. Kada je pun mijesec ili kada se razbjesne dobiju oblik vučje klave i postanu slični više vuku nego čovjeku. Nemaju stalnog predstavnika.

Nemrtvi:
Nemrtvi su zli ljudi, čarobnjaci, vještice, orkovi, trolovi… koji nakon što su umrli nisu postali duhovi nego su uskrsnuli. Teško ih je ubiti. Nemaju stalnog vođu.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Napomena: slike oružja, kapa, kosa, itd. su samo kao primjer što možete koristit u igri. Naravno možete koristiti te stvari i u drugim bojama (ako postoje).

Nivoi „dobrih“ naroda (sve što ste zaradili (što možete nositi), možete prenositi i na sljedećim nivoima):
1. Početnik – Dva čovjeka ili čovijek i patuljak. Vaši ljudi smiju imati mali štit, kapu, kosu, početnički nož, početnički mač, malo koplje.
2. Vojnik – Smiju imati kacigu, nož, lagani luk, srednje koplje, srednji mač.
3. Konjanik - Patuljak ili još jedan čovijek ili vilenjak (šume, planine ili vatre) + jedan konj. Smiju imati tešku kacigu, srednji štit, drugo oružje (sve što imate (a da nije prvo oružje) možete koristiti kao drugo oružje), teško oružje, veliko koplje.
4. Kapetan – Vilenjak ili goblin. Smiju imati samostrijel, teški luk, veliki mač.
5. General – Dobri čarobnjak ili duh ili vodenčovjek (čarobnjak ima lagani štap odmak na početku) + još jedan konj. Smiju imati veliki štit.
6. Veliki general – Div (div ne smije imati na ovom levelu nikakvo oružje). Čarobnjak može nositi teški štap.
7. Plemić (najviši nivo) – smijete svoje vojnike zamijeniti nekim predstavnikom (predstavnici smiju biti istog naroda koje je i vaš vojnik). Div smije nositi (samo teško) oružje.

Nivoi „loših“ naroda (sve što ste zaradili (što možete nositi), možete prenositi i na sljedećim nivoima):
1. Odbjegli robijaš – Dva orka ili ork i (vukodlak ili krvopija. Vaši orkovi smiju imati mali štit, kapu ili kosu početnički nož, početnički mač ili koplje.
2. Primitivac – Smiju imati laganu kacigu, nož, teško oružje, srednji štit.
3. Kradljivac – Zli duh ili (vukodlak ili krvopija) ili vilenjak (sijena, planine) + jedan konj. Smiju imati drugo oružje (sve što imate (a da nije prvo oružje) možete koristiti kao drugo oružje), srednje koplje, srednji mač, tešku kacigu.
5. Zli general – Ne mrtvi ili vodenčovjek + još jedan konj. Smiju imati veliki štit.
6. Veliki zli general – Trol (trol može nositi veliko koplje)
7. Vladar zla (najviši nivo) – Smijete svoje vojnike zamijeniti predstavnikom (predstavnici smiju biti istog naroda koje je i vaš vojnik). Trol smije nositi teško oružje.

*Leveli se kupuju zlatnicima koje osvajate na questovima ili MOCofff-ovima;
Drugi nivo - 200 zlatnika
Treći nivo - 250 zlatnika
Četvrti nivo - 300 zlatnika
Peti nivo - 350 zlatnika
Šesti nivo - 400 zlatnika
Sedmi nivo - 500 zlatnika
Napomena: Nivoe morate kupovati po redu, ne smijete ih preskakati.


Oružja:
1. Lagana metalna oružja: noževi, mačevi, koplja.

Mačevi:
Noževi:
Koplja:

2. Luk i strijela, samostrijel.
Lukovi i strijele, samostrijeli:

3. Teška metalna oružja: toljage, trozubac, sjekire, čekići (čekići radite sami)
Teška oružja:

Štitovi:
1.Štitovi

Štitovi:

Za glavu:
1. Kose:

Kose:

2. Kape:
Kape:

3. Kacige:

Kacige:

Quest-ovi:

1. Svaki petak ćete dobivati quest-ove putem PM-a, osim ako nije neki quest za sve.

2. Kada napravite kreaciju (rok je sedam dana), objavljujete je ovdje. Putem PM-a dobiti će te u dva do tri dana ocijenu i njeno obrazloženje.

3. Ocijene i zlatnici:
odličan (5) - 50 zlatnika
vrlo dobar (4) - 40 zlatnika
dobar (3) - 30 zlatnika
dovoljan (2) - 20 zlatnika
nedovoljan (1) - 10 zlatnika

MOCoff-ovi:

1. Morate prvo naći igrača koji se hoće boriti s vama.

2. Kada ste napravili prvi korak, obratite se meni putem PM-a i ja ću vam zadati temu.

3. Rok za rađenje kreacije je sedam dana (kreacije objavljujete ovdje). Nakon toga ja ću vam putem PM-a napisati ocijenu i obrazloženje. Pobjednik će biti objavljen ovdje. Ako je rezultat izjednačen idete u drugi krug. U drugom krugu dobivate novu temu, a sve ostalo je isto.

4. Bodovanje:
Sudjelovanje - 10 zlatnika
Poraz - 10 zlatnika
Remi - 50 zlatnika
Pobijeda - 100 zlatnika + mali zmaj ili sova

Uživajte! LOTR Translegia Scaled.php?server=718&filename=translegiaroyalunite001http://desmond.imageshack.us/Himg718/scaled.php?server=718&filename=translegiaroyalunite001.png&res=landing


Last edited by Jony Prah on Fri Apr 27, 2012 3:19 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeTue Mar 06, 2012 11:55 pm

zanimljivo, Hex je imao slicnu ideju, ali bez skorovanja...

sta znam, Hexx? sta ti mislis?
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeTue Mar 06, 2012 11:57 pm

Ja predlažem da se ova tema pomeri iz kolekcionarstva u priče Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 2:07 pm

Da, pomerite u priče, a ja velim da isprobamo ovu igru, pošto sam ja ono moje malo slobodnije zamislio, a ovo je dosta detaljno i deluje zanimljivo, plus što oko naših likova i eventualnih mocova možemo praviti zanimljive priče Smile
Deklarišem se za zlikovce! troll
Back to top Go down
Guest
Guest




Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 10:11 pm

ja sam vukodlak i patuljak, uzimam 2 frakcije Smile pa da vidim koju cu moci da razvijam (tako da imam da se bijem protiv Hexxovih sila mraka i bezumlja)

btw, pomerena je tema kao sto je popularno vecina glasala
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 10:21 pm

Bogdanst wrote:
ja sam vukodlak i patuljak, uzimam 2 frakcije

na žalost to nije moguće. Možeš samo da biraš između dobra (dva čovjeka ili patuljak i čovjek) ili između zla (dva orka ili ork i (vukodlak ili krvopija). Ne može se miješano. Exclamation
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 10:24 pm

damn... onda krvopija/vukodlak i undead
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 11:00 pm

Bogdanst wrote:
damn... onda krvopija/vukodlak i undead

Jao! Pa mora se početi sa barem jednim orkom. Smaranje

Počinje se sa dva orak ili sa orkom ili (krvopijom/vukoldakom)


Da li je jedan ork i jedan vukodalk u redu? Shocked

Like a Star @ heaven EDIT: Počinje se sa slabijim narodima i brojnijim narodima, a kako se penjete levelima dobijate bolje ratnike.
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeWed Mar 07, 2012 11:46 pm

pa ja orka ostavljam za Hexx-a, znam da ih on voli

evo, ja bih krvopije/vukodlake, i sta mi jos das Smile

Zombi

ili ako moze, samo krvopije/vukodlake, jel to ok?
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 5:14 am

Samo vas posmatram Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 10:30 am

Ma može samo krvopija i vukodlak. Very Happy
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 2:56 pm

Jony- svaka cast na ovako detaljnom uputstvu ali ja se ne mogu igrati sa vama Smile Ja cu samo da vas posmatram kao MasterHaosis Very Happy
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 5:08 pm

Ajde Jaba, nemoj biti party-poopah Smile ubaci makar obične seljane, neće ti oduzimati mnogo vremena bounce

Ja šaljem moj junake večeras troll
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 7:33 pm

HAhaha nije meni problem da se igram s vama ovako iz zezanja, problem je sto ne volim da rasklapam setove da bih pravio MOC-ove pa iz tog razloga bih samo posmatrao Smile A kad bih pravio nesto svoje to bi potrajalo Smile

Hexx, bila bi fora da ti uzmes neke seljane jer ipak sviras u Seljackoj Buni Very Happy
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeThu Mar 08, 2012 7:42 pm

Avaj imam jako malo seljana Sad tj. praviću orkovske seljane troll

a kažem, ajde makar napravi heroje, ne moraš mocovati Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 8:47 pm

So it begins...


Tinera je mlada orkovska ratnica koja je ostavila iza sebe svoje pleme i dom u planinama i počela trening u asasinskom gildu u jednom od neutralnih gradova.
Translegia DSCI0007-1
Kombinacija njene okretnosti kao i urođene snage i stamine orka ubrzo su je izdvojili u odnosu na ostale asasinske šegrte, te ju je jedne noći figura predstavljena samo kao finansijer gilda poslala na veoma specifičan zadatak.
Da se ušunja u zatvor jednog od planinskih lordova...
Translegia DSCI0001-2
i oslobodi krvopiju znanu pod imenom Gert.
Translegia DSCI0002
Iz nekog razloga Gert nije pogubljen, već je čuvan u najvišoj kuli sakriven od očiju sveta... ali sad nije bilo vreme da se upušta u razmišljanje o tome, niti da pokuša da od krvopije izvuče informacije koje će joj dati širu sliku. Njen zadatak je bio jasan - izvući Gerta i izgubiti se u planinama.
Translegia DSCI0003-1
Jednom kada budu na sigurnom, misteriozna figura će stupiti u kontakt s njima i dati im dalje instrukcije. Međutim, potera im je bila za leđima...
Translegia DSCI0004-2
Back to top Go down
Guest
Guest




Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 9:22 pm

Smile I love it!

mada krvopija je moja rasa, so hands off! da ti ne bi zabio kost u ledja Very Happy

mada ja da pravim okolis, tesko ovih dana... no prica o vucku je moguca Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 9:31 pm

Ovaj okoliš je samo sneak peek na moj unos za takmičenje Very Happy

A ja mislim da ima dovoljno krvopija za sve Zombi
Uostalom, ja sam zamislio da unapređujem moje junake, tako da je Gert ustvari prikriveni mračni čarobnjak, ali psst, to je tajna What a Face
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 10:06 pm

Lijepe figurice! king

Orkica je fenomenalna! lol!

Gdje se pojavljuje ta glava?
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeFri Mar 09, 2012 11:21 pm

kolekcionarska figura, kip slobode, jako jako zahvalna figura za orkove, sand green u potpunosti, prosto savrsena... ja sam pre mislio da je kolekcionarska figura vestice orkica, ali onda smo dobili kipusu...
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeSat Mar 10, 2012 8:35 pm

Razmišljam da bi valjalo da nabavim još statua, em mi treba još orkica, em što ove mogu da koristim ako neke zle pristese, samo im nakačim plašt i crne rukave.

Back to top Go down
Guest
Guest




Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeThu Mar 15, 2012 12:47 am

ja se nadam za vikend da cu moci da se ukljucim malo muskije Smile mislim da nece biti samo figura, nego i neki okolis ili zamak ili slicno
Back to top Go down
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 12:02 pm

Moze neki kostur posto to jedino imam od monstruma i bauka Zombi
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeWed Aug 01, 2012 5:10 am

Samo da prijavim da mi se orkica leveluje Wink

Translegia P80100042
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 10:20 pm

Super da se još neko zanima! Kada završim svoju kućicu, bude neka priča. Smile
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Sponsored content





Translegia Empty
PostSubject: Re: Translegia   Translegia Icon_minitime

Back to top Go down
 
Translegia
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego priče-
Jump to: