LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Unos za takmičenje - Legotron

Go down 
+3
MasterHaosis
Profa21
Legotron
7 posters
AuthorMessage
Legotron

Legotron


Posts : 70
Join date : 2012-02-14

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 6:05 pm

Evo mog unosa za takmičenje:

Unos za takmičenje - Legotron Ejvnzt

Inspiracija je secna:
Unos za takmičenje - Legotron 5x2ype

Legalnost unosa bih dokazao slikanjem sa aktuelnim katalogom:
Unos za takmičenje - Legotron Rrs9w8

Gde se vidi datum da traje tokom marta.

Načelno bih i ja izbegao da slikam celu kreaciju, jer ima tu naravno raznih nosećih konstrukcija, ali evo ptičije perspektive:
Unos za takmičenje - Legotron 302uejd

U ovaj ostatak sobe jedino da sam stavio kamermana i ostalu ekipu Very Happy

I predstavio bih našeg heroja:
Unos za takmičenje - Legotron 2r4ndbqUnos za takmičenje - Legotron Iny5wg
Scenu mozete pogledati ovde, i videti sta sam sve hteo da unesem:


Ideja za ovaj unos mi je pala nakon gledanja novih setova Gospodara prstenova, i pokrenute rasprave o setu The Mines Of Moria 9473, za koga nije ništa posebno napravljena dvorana. Onda sam se setio ovog klasika, i prvenstveno scene na stepenicama (kraj duela, gde Ramirez umire), ali je nekako ova uvodna scena tog duela bolja za ovu svrhu. Ko ne zna o kom je filmu reč, evo ga link na imdb sajtu:
http://www.imdb.com/title/tt0091203/
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 6:28 pm

Super si uradio, svaka čast Smile

Za film se to baš i ne može reći. Jadne li scenografije... Stare, dobre osamdesete... Laughing
Back to top Go down
Guest
Guest




Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 6:37 pm

stvarno cool. a film mislim i da nema kompjuterske efekte, nego crtanje ali je ipak tako cool (iako vidimo kanape koji drze glumca u poslednjoj sceni)
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 6:41 pm

Odlično. Dobro je i kod tebe. Mislim da kod nikoga za sada neće biti problema oko legalnosti, niko neće biti poslat da dorađuje setove, mislim da imate sve dovoljno. konsultovaću se sa Bogdanom i oko toga, mi smo sada redovno u kontaktu oko takmičenja. Premda takmičenje još traje, večeras će ga Bogdan zatvoriti oko ponoći.
Ajde momci, brže ako neko još ima da stavi svoj rad.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 7:53 pm

Lepo.Ja nisam imao vremana za to!!! Crying or Very sad Kad bude sledeće 100% učestvujem!!! Surprised
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 8:58 pm

Imao si mesec dana sinko! Twisted Evil
Znao sam da će neko da kaže da nije imao vremena, tačno sam znao.
Pa da, vi neki orete, kopate, obrađujete njivu a mi samo imamo knjige i to nam je teško!
Stara dobra rečenica matorih, samo malo prepravljena. Original ide ovako: ,,Vi ništa ne učite. Vi neznate kako je bilo u naše vreme, vi niste kao mi sadili, orali, kopali, obrađivali njive, vi sada imate samo knjigu i to vam je teško!" Very Happy
Tako i ti sinko, nemoj ti meni ovo ono Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 9:01 pm

Problem je u tome što na vreme nisam imao dovoljno legoa iste boje,a ja ne volim da mešam setove,pa tako moj plan Bitke za Hogvorts iz Harija Potera 7 nije uspela.Z jedno 1h stiže The BurrowUnos za takmičenje - Legotron Index19
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSat Mar 17, 2012 9:12 pm

Dobijaš novi set?
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 4:01 pm

Pa pogledaj čim e smó se ponovili
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 4:19 pm

A to, video sam. Raste ti kolekcija redovno.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 9:17 pm

Bogami, fino je! Dobar je Ramirez, ali hoćemo i Kurganov close-up cheers
Back to top Go down
Guest
Guest




Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 9:19 pm

sad gledam... sem mindjuse, Ramirez je pljunut

kako bih se ponadao da ce mozda nekad da prave tu tematiku Smile samo jedan talas, za prvi film...

zamisli Kurgana u onom oklopu od lobanja kao lego... auuuu
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeSun Mar 18, 2012 10:51 pm

bas slicna scena kao u filmu, svaka cast Legotrone
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeMon Mar 19, 2012 10:06 am

Jako lijepa scena. Dobro si "skinuo" onog frajera. Wink
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Legotron

Legotron


Posts : 70
Join date : 2012-02-14

Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitimeFri Mar 23, 2012 12:23 am


Hteo bih svima da se zahvalim na komentarima. Baš mi je krivo što tek sad odgovaram ali sam prethodne dve tri nedelje bio u neviđenoj gužvi. Bukvalno sam jedva okačio slike na forum. A scenu sam krenuo na vreme da pravim i to je jedini razlog zašto sam uspeo da učestvujem u opšte.

Inače zaista mislim da je takmičenje super ideja i nadam se da će naredni put biti mnooogo više učesnika! Svima preporučujem učestvovanje - veoma zabavno i pogađa suštinu lega u sam centar!





Back to top Go down
Sponsored content





Unos za takmičenje - Legotron Empty
PostSubject: Re: Unos za takmičenje - Legotron   Unos za takmičenje - Legotron Icon_minitime

Back to top Go down
 
Unos za takmičenje - Legotron
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Unos za takmicenje - Hexx
» Unos za takmičenje - Profa21
» Unos za takmičenje-LegoLover
» Novogodisnje takmicenje foruma LEGO Srbija
» Veliko takmicenje povodom godinjice foruma

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Takmičenja Foruma :: Veliko takmičenje povodom godinjice foruma-
Jump to: