LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast   Sun Apr 01, 2012 9:55 pm

https://www.google.rs/#hl=sr&sclient=psy-ab&q=Tragedija+u+Novom+sadu&oq=Tragedija+u+Novom+sadu&aq=f&aqi=&aql=&gs_l=hp.3...19883l35293l0l35637l22l18l0l4l4l0l748l4082l0j13j0j3j0j1j1l22l0.frgbld.&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=82a7e51412c4d8e2&biw=1024&bih=601

Kao što ste već čuli, vesti bruje o tome, šestoro mladih je poginulo u diskoteci Kontrast u Novom Sadu.
Prema sadašnjim informacijama, oni su se ugušili od dima, jer su pobegli u vece da bi se zaštitili od vatre. Međutim, kako je gorelo, srušilo se nešto i zatrpalo im izlaz i oni su ostali unutra i na žalost, tu su i završili. Tri devojke i tri šuškarca. Njihova imena su objavljena.
Šteta!

A Novi Sad je najnebezbednije mesto ako izuzmemo Kosovo. To je grad koji je najviše porastao po broju stanovnika, pa su se dozvole za izgradnju objekata maltene na divlje izdavale.

A ja sam baš sinoć/jutros bio isto u diskoteci u Sparku kod nas u Nišu. Samo tu i idem jer je najbezbednije, prolaziš kroz detektor metala, pa te obezbeđenje pretrese, i mala je šansa da neko unese oružije unutra.
Ali mi se ne sviđa baš što imaju one prskalice, baklje i što pale vatru za šankom radi vizuelnih efekata, pogotovo što je sve okruženo alkoholom, lako može da dođe do požara.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast   Sun Apr 01, 2012 10:14 pm

Ta vest se stalno vrti na vestima. Sad pale
To znači da mladi više treba da paze gde idu!!! afro

Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast   Sun Apr 01, 2012 11:29 pm

Da, i da država više treba da povede računa o tim objektima, da ih više nadgleda.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta

PostSubject: Re: Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast   Mon Apr 02, 2012 8:27 am

Strašno! pale Sad

Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Stanko

PostSubject: Re: Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast   Mon Apr 02, 2012 8:05 pm

ovakve gluposti pokazuju dokle smo "zaglibili".....objekat nekada diskoteka i mesto za zabavu....a sada kovceg za 6 ljudi...zasto? - najverovatnije tudjom greskom. A sve ovo ukazuje na dublje probleme u nasem drustvu....

Neka im je laka crna zemlja Neutral
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast   Fri Apr 06, 2012 5:23 am

Stanko, ja kad sam bio zadnja oba puta u Sparku, uvek su palili one baklje i nekako palili šank. Zapali se šank na nekoliko sekundi i ugasi se, to je neki vizuelni trik ali sa pravom vatrom.
Poenta je u tome što je to diskoteka, ima preko 200 čoveka unutra, i neka neko obori flašu sa alkoholom, i neka samo opušak od cigara a kamoli varnica iz baklje ili šanka odleti, i eto ti požar.
Ja stvarno ne razumem čemu vatra pored onolikih svetla, lasera i efekata!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast   Today at 5:40 pm

Back to top Go down

Tragedija u Novom Sadu u diskoteci Kontrast
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1