LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

4641-1: Speedboat neki novi life jacket

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
bilewp

PostSubject: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Fri Apr 06, 2012 10:42 am

Naime dobio sam gore navedeni set na poklon i unutra sam dobio krajnje cudan life jacket, kao neki novi. Jako cudno s obzirom na to da je na slici prikazan starija verzija. Ne svidja mi se kod ovog novog sto ne pasuje kako treba, tj. glava ne moze da se stavi do kraja, krajnje bezveze. Bacite pogled na sliku i recite mi sta mislite? Smile

Back to top Go down
daulex

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Fri Apr 06, 2012 11:08 am

Meni to deluje krajnje sumljivo, jer po bricklink-u i dalje ide stari pojas. Da nije to neki fals:

http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?M=oct056
Back to top Go down
bilewp

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Fri Apr 06, 2012 11:22 am

Mislim da je kupljen u legolendu u floridi, mada moram da proverim. nasao sam jos na nekom forumu da se neko zali. inace mozda je fals jer "OIL" print je malo kriv :S

i da je fals, jako dobar fals Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Fri Apr 06, 2012 7:43 pm

hmmm, stvarno cudno... mada ja imam PotC sa cudnim zlatnim polugama koje su kasnije povukli, tako da.... imaju oni svoje gluposti
Back to top Go down
bilewp

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Fri Apr 06, 2012 8:45 pm

bas cudno znam... okacicu kasnije bolju sliku da vidite, ovu sam skinuo sa nekog foruma :S
Back to top Go down
bilewp

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Fri Apr 06, 2012 8:56 pm

evo i slika

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Sat Apr 07, 2012 12:30 am

Hmm... čudno, nisam znao da i lego pravi takve gluposti, prikaže jedno a prodaje drugo.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
bilewp

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Sat Apr 07, 2012 12:37 am

da, upravo to mi se desilo. ovaj "novi" je sranje
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: 4641-1: Speedboat neki novi life jacket   Today at 1:38 pm

Back to top Go down

4641-1: Speedboat neki novi life jacket
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Has Your Life Gone by Fast?
» Jacket Potatoes
» Second Life Phantom Of The Opera (Back in business!)
» The Wilder Life - A new book
» "A Dog's Life"