LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Sortiranje...

Go down 
AuthorMessage
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Sortiranje... Empty
PostSubject: Sortiranje...   Sortiranje... Icon_minitimeMon Jun 25, 2012 12:41 am

Evo da pokrenem temu o tome da li, ako da kako, sortirate svoje lego kocke. Ja sam ovo ljeto (od raspusta) počeo sortirati sve svoje dijelove i došao sam do dvije crvene kutije (u nekim kutijama od cipela još stoje ne sortirane kockice). U većoj se nalazi gotovo sve vezano uz minifigurice osim njihovih tijela i ruku. U drugoj, manjoj su tailovi, raound plateovi... mali dijelovi koje je teško tražiti i praktično je da su na jednom mjestu. Very Happy

Sortiranje... Scaled.php?server=402&filename=sortiranje007¸

Sortiranje... Scaled.php?server=151&filename=sortiranje005

Sortiranje... Scaled.php?server=84&filename=sortiranje006

I još samo da kažem da putujem na more pa me neće biti dva tjedna.
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Guest
Guest




Sortiranje... Empty
PostSubject: Re: Sortiranje...   Sortiranje... Icon_minitimeMon Jun 25, 2012 9:20 am

nice, super je kad si tako poceo

ja imam 2 kriterjuma kod sortiranja - prvo po boji za uopstene delove, drugi je po tipu dela (za automobile, za kuce..) koji su izmesanih boja... oruzja i sl mi idu pak zajedno ne po boji, a odvajam oficijelna od custom marki

nazalost nemam takve separator kutije Sad pa su mi svi delovi po kesicama (od najmanjih za zastavice do ogromnih za panele)

nije mi najbolji sistem sortiranja, ali za sada sluzi kao prelazno resenje... inace mi je cilj da nabavim mnogo onih starih basic kutija (plavih kojima je poklopac baseplate) pa da u nih stavljam... to je nesto sto sam kao mali gotivio, a sada mozda imam i mogucnost da nabavim negde



sretan put jony i lepo se provedi (i ako te put nanese, zelim i uspesnu kupovinu Smile )
Back to top Go down
 
Sortiranje...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego kolekcionarstvo-
Jump to: