LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
stefab97

PostSubject: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Sun Aug 05, 2012 10:12 pm

Gde mogu uzeti ovaj novi clone battle pack u beogradu i koliko kosta
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Sun Aug 05, 2012 10:55 pm

Da li mislis na ovaj set?

najjeftinije ti je da porucis sa sajta kocka.rs, link je u nastavku

http://www.kocka.rs/index.php?route=product/product&path=70_69&product_id=92

na ovu cenu dodaj 200 za postarinu, i jos uvek je jeftinije od bilo koje radnje u Beogradu, a stize ti na kucnu adresu kurirom, znaci nema ti ni cimanja
Back to top Go down
stefab97

PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Mon Aug 06, 2012 12:32 pm

A necu da narucujem,posto me cale i keva nerviraju da sam ko beba jer volim da skupljam figure a bas mi fale ta trojca koja se dobijaju,samo mi reci da li radnje imaju ovaj set i po kojoj ceni se prodaje ili je bolje da uzmem onaj elite clone trooper set
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Mon Aug 06, 2012 1:34 pm

Jaoj, moram da odgovorim na ovo Mad

Prvo, nismo mi ovde baš vladari svim informacijama, da ljudi dođu, postave pitanje i nestanu bez traga! Sve što mi znamo, znamo tako što krstarimo internetom i radnjama. Prema tome, lepo ti je Bogdan rekao gde je najjeftinije. Prošetaj do DexyCo-a, Lavirinta, Rodića, Idea-e... pa uporedi cene.

Drugo, ako ti trebaju baš, ali BAŠ te tri figure, kakvo je to onda pitanje da li je bolje ovaj ili onaj set. Ovaj je za tebe bolji: 7913 Clone Trooper Batlle Pack

Minimalna cena u radnjama je 2700 dinara za najmanji SW set, dok se na netu kreću od 1700 + poštarina od 200 dinara. Pa ako ti nije problem da plaćaš više, onda ja preporučujem Rodić vikendom, kada na kupovinu preko 2000 dinara imaš 10% popusta. Tamo su i inače cene setova niže za nekih 20-30% nego u DexyCo-u. Pitanje je samo da li ćeš tamo naći set koji ti treba.

Nadam se da sam ti barem malo pomogao Smile
Back to top Go down
stefab97

PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Mon Aug 06, 2012 7:51 pm

Znaci rodic,znam da je su lego sw stvari u lavirintu jeftinije,dexy co velike lopuze,imam resenje dok sam u nemackoj gde su battle packovi od 12 do 16 eura sestra mi uzima clone speeder pack a ja uzimam elite trooper pack.Videos sam ovde da onaj autobus oz harija potera koji sadrzi 3 figure i koji kosta u toysrus 20 eura i ima 200 delova a dok f figure i jedan budjavi speeder sav defektiran kosta 15,lego lopuze prave
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Mon Aug 06, 2012 8:26 pm

I ja se slažem sa Profom.Za te stvari tražite po Internetu i radnjama.Bilo bi lepo da nam se predstaviš u posebnoj temi, koju si sigurno primetio na dnu index-a Surprised

PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   

Back to top Go down

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My Clone Wars pinewood derby car
» Favorite Clone Wars Art
» Star Wars Clone Wars Animated
» Star Wars-Related [ONLY] Decal Requests
» 2011 Star Wars Rumour Topic