LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack

Go down 
3 posters
AuthorMessage
stefab97




Posts : 20
Join date : 2012-08-05

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Empty
PostSubject: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 10:12 pm

Gde mogu uzeti ovaj novi clone battle pack u beogradu i koliko kosta
Back to top Go down
Guest
Guest




Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Empty
PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 10:55 pm

Da li mislis na ovaj set?

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack 7913-1

najjeftinije ti je da porucis sa sajta kocka.rs, link je u nastavku

http://www.kocka.rs/index.php?route=product/product&path=70_69&product_id=92

na ovu cenu dodaj 200 za postarinu, i jos uvek je jeftinije od bilo koje radnje u Beogradu, a stize ti na kucnu adresu kurirom, znaci nema ti ni cimanja
Back to top Go down
stefab97




Posts : 20
Join date : 2012-08-05

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Empty
PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 12:32 pm

A necu da narucujem,posto me cale i keva nerviraju da sam ko beba jer volim da skupljam figure a bas mi fale ta trojca koja se dobijaju,samo mi reci da li radnje imaju ovaj set i po kojoj ceni se prodaje ili je bolje da uzmem onaj elite clone trooper set
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Empty
PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 1:34 pm

Jaoj, moram da odgovorim na ovo Mad

Prvo, nismo mi ovde baš vladari svim informacijama, da ljudi dođu, postave pitanje i nestanu bez traga! Sve što mi znamo, znamo tako što krstarimo internetom i radnjama. Prema tome, lepo ti je Bogdan rekao gde je najjeftinije. Prošetaj do DexyCo-a, Lavirinta, Rodića, Idea-e... pa uporedi cene.

Drugo, ako ti trebaju baš, ali BAŠ te tri figure, kakvo je to onda pitanje da li je bolje ovaj ili onaj set. Ovaj je za tebe bolji: 7913 Clone Trooper Batlle Pack

Minimalna cena u radnjama je 2700 dinara za najmanji SW set, dok se na netu kreću od 1700 + poštarina od 200 dinara. Pa ako ti nije problem da plaćaš više, onda ja preporučujem Rodić vikendom, kada na kupovinu preko 2000 dinara imaš 10% popusta. Tamo su i inače cene setova niže za nekih 20-30% nego u DexyCo-u. Pitanje je samo da li ćeš tamo naći set koji ti treba.

Nadam se da sam ti barem malo pomogao Smile
Back to top Go down
stefab97




Posts : 20
Join date : 2012-08-05

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Empty
PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 7:51 pm

Znaci rodic,znam da je su lego sw stvari u lavirintu jeftinije,dexy co velike lopuze,imam resenje dok sam u nemackoj gde su battle packovi od 12 do 16 eura sestra mi uzima clone speeder pack a ja uzimam elite trooper pack.Videos sam ovde da onaj autobus oz harija potera koji sadrzi 3 figure i koji kosta u toysrus 20 eura i ima 200 delova a dok f figure i jedan budjavi speeder sav defektiran kosta 15,lego lopuze prave
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Empty
PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 8:26 pm

I ja se slažem sa Profom.Za te stvari tražite po Internetu i radnjama.Bilo bi lepo da nam se predstaviš u posebnoj temi, koju si sigurno primetio na dnu index-a Surprised
Back to top Go down
Sponsored content





Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Empty
PostSubject: Re: Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack   Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack Icon_minitime

Back to top Go down
 
Lego Star Wars Clone Wars Speeder Battle pack
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Star Wars 7654 Droids Battle Pack
» 9488 Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack
» Lego STAR WARS
» Lego Star Wars
» LEGO Star Wars filmovi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Lego Trgovina :: Potražnja-
Jump to: