LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Collectable Minifigures Series 8

Go down 
4 posters
AuthorMessage
daulex

daulex


Posts : 195
Join date : 2011-11-13
Age : 48
Location : Belgrade

Collectable Minifigures Series 8 Empty
PostSubject: Collectable Minifigures Series 8   Collectable Minifigures Series 8 Icon_minitimeFri Aug 31, 2012 7:10 pm

Stigle su mi i figurice osme serije. Sledi prvo par slika:

Collectable Minifigures Series 8 P8270016
Collectable Minifigures Series 8 P8270018s
Collectable Minifigures Series 8 P8270019v
Collectable Minifigures Series 8 P8270022
Collectable Minifigures Series 8 P8270023
Collectable Minifigures Series 8 P8270026

Kvalitet slican kao u seriji 7. Evo komentara o svakoj figurici:

1.Evil Robot - Vec vidjeno.
Collectable Minifigures Series 8 88334Collectable Minifigures Series 8 86837
2.Conquistador - Zanimljiva figura, postoji musketar iz ranijih serija pa mogu da se macuju...
3.Lederhosen Guy - Ko je bio u Minhenu, sve mu je jasno, mada Bavarci ne nose bas ovakve sesire. Peraca veoma upotrebljiva za neke pekare ili tezge.
4.Cowgirl - Kosa i sesir su iz jednog dela. Nista posebno.
5.Football Player - Velika slicnost postoji sa hokejasem iz ranijih serija. Kao i kaubojka ocigledno namenjeno americkom trzistu.
6.Diver - Javljao se i ranije ali sada je u starom odelu. Meni licno veoma zanimljiva figurica.
Collectable Minifigures Series 8 88336Collectable Minifigures Series 8 868315
7.Downhill Skier - Vec vidjeno, samo sto je sada dama u pitanju.
Collectable Minifigures Series 8 883311Collectable Minifigures Series 8 868412
8.Businessman - Zanimljiva figura, veoma upotrebljiva u City MOC-vima.
9.Fairy - Prelepa figura, moja cera ju je odmah zgrabila i ne pusta je. Pretpostavljam da testiraju trzizte za neku novu temu.
10.Santa - Deda Mraz koji je napokon uradjen kako treba, za razliku od ranijih iz Advent serijala. Brada i kapa su bas kakave i treba da budu. Dzak je perfektan.
Collectable Minifigures Series 8 883313Collectable Minifigures Series 8 Hol011
11.Vampire Bat - Veoma upotrebljiva figura, pogotovo za one koji vole Monster Fighters.
12.DJ - Stvarno ne znam koliko ce vise figurica da izbacuju na ovaj fazon. Doduse kosa sa slusalicama mi se veoma dopada.
Collectable Minifigures Series 8 883315Collectable Minifigures Series 8 868413
13.Red Cheerleader - Vec vidjeno.
Collectable Minifigures Series 8 883312Collectable Minifigures Series 8 86832
14.Actor - Ne znam koliko upotrebljiva ali veoma zanimljiva figura. Zbog kosturske glave i pozorista postoji slicnost sa pantomimicarem od ranije. Kragna je odlicna.
Collectable Minifigures Series 8 88331Collectable Minifigures Series 8 86849
15.Pirate Captain - Za ljubitelje pitata obavezna figurica.
16.Alien Villianess - Vec drugi vanzemaljac sa tematikom iz Alien Conquest serijala.
Collectable Minifigures Series 8 88335Collectable Minifigures Series 8 880312


Last edited by daulex on Sat Sep 01, 2012 12:17 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Majki

Majki


Posts : 306
Join date : 2012-04-12
Age : 25
Location : Belgrade

Collectable Minifigures Series 8 Empty
PostSubject: Re: Collectable Minifigures Series 8   Collectable Minifigures Series 8 Icon_minitimeFri Aug 31, 2012 9:58 pm

Cool ! Cool
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Collectable Minifigures Series 8 Empty
PostSubject: Re: Collectable Minifigures Series 8   Collectable Minifigures Series 8 Icon_minitimeSat Sep 01, 2012 10:30 am

Ja rekoh da mi se cela serija uopšte ne dopada, ali polako menjam mišljenje Smile

Konkvistador, Mraz, DJ pod obavezno, a za ostalo ću još razmisliti.

Daulex, čestitke i hvala na recenziji Smile
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Collectable Minifigures Series 8 Empty
PostSubject: Re: Collectable Minifigures Series 8   Collectable Minifigures Series 8 Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 4:42 pm

Ima ovde korisnih stvar, nema šta.
Mislim da opet hoću pola serije da nabavim, dok mi druga polovina apsolutno ne treba.

Glumac, čovek šišmiš i konkistador - nekoliko komada (baš smo Bogdan i ja komentarisali kako glumac može biti neki plemić ili kralj zelenih zmajeva iz kingdomsa).

Baja u lederhoznama može poslužiti, makar u delovima, tako da - jedan za početak, a još ako mi zatreba.

Ronilac mi je delovao glupo, ali sad mi se sviđa, jer kontam da bih mogao da ga kombinujem sa adventurersima tj. svime što je smešteno između 1890. i 1930.

Vanzemaljka je obavezna (i možda najbolja figura u ovoj seriji), ali mi treba samo jedna.

Biznismen treba jedan, naći će mu se svrha.

Vila mi treba jedna, da imam sva fantasy stvorenja.

Deda Mraz isto makar jedan.

Zli robot je mnogo bolji od dobrog iz serije 1, ali mi je on relativno nebitan, ako ga nabavim - nabavio sam ga.
Ista priča manje više i za pirata, ok je imati, ali makar kapetana imam kol'ko 'oćeš, a mogli su baš da se isprse za epolete.

DJ, skijašica, čirliderka, kaubojka i ragbista mi apsolutno ne trebaju.
Back to top Go down
Guest
Guest




Collectable Minifigures Series 8 Empty
PostSubject: Re: Collectable Minifigures Series 8   Collectable Minifigures Series 8 Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 7:06 am

pola figura je ok, pola nije neophodna Smile ali hamlet i vila su vrh Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Collectable Minifigures Series 8 Empty
PostSubject: Re: Collectable Minifigures Series 8   Collectable Minifigures Series 8 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Collectable Minifigures Series 8
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Collectable Minifigures Series 9
» Collectable minifigures 3
» Collectable Minifigures Team GB

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego reviewi-
Jump to: