LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Prodavnice igracaka kradu pare

Go down 
2 posters
AuthorMessage
stefab97




Posts : 20
Join date : 2012-08-05

Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitimeSat Sep 01, 2012 1:17 am

Svratio sam ovih dana da vidim neke nove setove u obliznjem lavirintu,a kada sam video sta se desava to je haos,set geonosisan cannon 4700 dinara,mando battle pack 2750 a ni nemaju elite trooper battle pack samo setove pre 2 godine,nemaju akcije niti popuste,jedino se desi 10% ali retko,tako da hocu da pokazem da sajt su prave lopuze i da sam video na kocki da je set oko 3600 ili manje.
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Re: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitimeMon Sep 03, 2012 4:52 pm

Eh, svesni smo toga itekako, tako da se trudimo da kupujemo stvari u inostranstvu (koliko nam mogućnosti dozvole) ili naručujemo sa bricklinka, a ovde najviše kupujemo minifigure ili ako kocka ima neku povoljnu akciju.

A zaista su mnogo bezobrazni, većina stvari je 100% skuplja ovde nego u inostranstvu, kako sam se smejao (od muke) kad sam video pre neki dan sniženje u Vulkanu, set 7947 košta sada 9100 umesto ranijih 9600 kreza


...


Originalno je set koštao 45 evra. :sidious:
Back to top Go down
Guest
Guest




Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Re: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 7:00 am

da, da, muke nase, ali nije samo lego skuplji kod nas, sve je tako...
Back to top Go down
stefab97




Posts : 20
Join date : 2012-08-05

Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Re: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 4:37 pm

haos battle pack kosta u dexy ku 2800 a geonosis cannon 5000 a na kocki 3200 ko sad tu krade???
Back to top Go down
Guest
Guest




Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Re: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 4:57 pm

bez bezobraznih reci molim Smile
Back to top Go down
stefab97




Posts : 20
Join date : 2012-08-05

Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Re: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 7:48 pm

Zar je krade bezobrazna rec?Mislim da nije al ok nece se ponoviti
Back to top Go down
Guest
Guest




Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Re: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitimeTue Sep 04, 2012 8:07 pm

naravno da nije ''krade'', nego nesto drugo sto sam vec obrisao... nije ni to bezobrazna rec vec odomacena, ali nije nimalo pristojna te je u punom obliku brisem iz postova
Back to top Go down
Sponsored content





Prodavnice igracaka kradu pare Empty
PostSubject: Re: Prodavnice igracaka kradu pare   Prodavnice igracaka kradu pare Icon_minitime

Back to top Go down
 
Prodavnice igracaka kradu pare
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sa ponosom predstavljam on line prodavnice LEGO kocaka u Srbiji

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: LEGO :: Lego opšta diskusija-
Jump to: