LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Lego Dragon Masters revizija

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 13, 2010 7:04 pm

I da da, evo još jedne revizije teme od našeg Bogdana! Znate šta, ima da postavim ove revizije da budu lepljive jer su toliko dobre da su neodoljive! Very Happy
Ja nemam ovde ništa posebno da dodam, sve što treba da se kaže, sve je rečeno i dobro pojašnjeno ovde.
Jedino da dodam da se ovaj set 1736 Wizard's Cart negde zove i 2891 Wizard Trader, verovatno u Americi, i predstavlja čarobnjaka trgovca. Znači naznam baš da li je ovaj čarobnjak napustio njih ili nije, moguće ali je sigurno da ide po kraljevstvu, po selima i prodaje svoje lekovite napitke i još svašta što može da koristi ljudima.
Treba dodati da im je mana što nemaju nikakvu artiljeriju, katapult tako nešto, ali zato imaju vazduhoplovstvo za desetku. Zelene zmajeve i sokolove! A imaju i onu letelicu u 6082 Fire Breathing Fortress
Njihovi neprijatelju su kao što je Bogdan rekao oni prokleti odmetnici, Forestmeni i banda ,,vukovi" ali to samo za provociranje, oni ima nisu nikakva pretnja, jedan napad i ovi bi bili gotovi.
Takođe u 6078 Royal Drawbridge vidimo da se kače sa Kraljevskim vitezovima. haha isti neprijatelju Strašnih vitezova.
Oni me baš podsećaju jedni na druge. Dragon vitezovi imaju čarobnjaka sa sokolom, čarobnim štapićem i opremom, zelene zmajeve, dvokolice sa strelama, kočije, dvokolice sa kovčegom, letelicu, A i Fright vitezovi imaju vešticu sa šiš mišem, čarobnim štapićem i opremom, zelene i crne zmajeve, dvokolice sa strelama, kočije, dvokolice sa blagom, letelice....

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 13, 2010 7:12 pm

masteru, ovo je katapult, opsadna sprava, a

je sva artiljerija koja im treba. vidis da je gura mali obicni vitez, znaci toga imaju na tone... verovatno nemaju toliko mnogo u svojoj vojsci dvokolica

jer ih vozi ovaj plemic

a i vidis da malo malo, pa neko ima samostrel ili luk i strelu

a, kod onog zamka, ona sprava nije letelica, nego je zamka na ulazu iz koje ispada kamenje, kao sto sam opisao, a ima krila jer lici na zmaja, da bi plasilo narod
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 13, 2010 8:17 pm

E brate ja sam svo vreme mislio da je ovo letelica... Gle stvarno zamka!
I moja greška, 6043 jeste artiljerija nisam video katapult. To je istovremeno i za napad izdaleka i iz blizine.
A samostrele nisu artiljerija. Artiljerija nije sve što puca iz daleka. Artiljerija je ono što može da bombarduje izdaleka nepokretne mete i pravi ogromnu štetu, na nepokretnim metama i metama koje pogodi a posebno građevinama. Zato i služi artiljerija, nabombarduješ ga, da ga domlatiš izblizine. Artiljerija u srednjem veku ti dođu katapulti bilo da su u dvokolicama, na kočijama ili fiksirani, onda one rakete što vidiš kod orkova... Sa njima uništavaš zidove, i ostalo. A samostrele nisu baš alternativa za srtiljeriju jer se od njih možeš zakloniti, raznim štitovima ili da staneš iza kočije, a zakloni se kada te gađa katapultom pa da vidiš šta će da bude.
Strele imaju posebnu svrhu, i u većini bitaka one mogu i da presude borbu jer se tako začas eliminiše neprijatelj. Ali pre svega se misli na živu silu.
Tako da jedino im je ta mašinerija pravo artiljerijsko oružije.
Ovi samostrelci su zakon kad ih ima mnogo, pa kad raspale pobiše sve.
A ovaj što ga konj vozi u dvokolicama neznam šta ima od artiljerijskog oružija. ja vidim dve sekire i bič da udara konja.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 13, 2010 8:22 pm

ma nisam rekao da je dvokolica artiljerija, vise sam mislio da pogledas ko vozi dvokolicu, plemic, a ko vozi ovaj crossbow cart - obican vitez - zato moze da ima mnogo crossbow cart-ova u armiji, a dvokolica ne mnogo, jer nema ni mnogo plemica
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 13, 2010 8:33 pm

Da, ali pazi opet i te dvokolice sa samostrelama nisu baš kao obični samostreli, jer su fiksirani za dvokolice tako da su precizniji, nema ruka da ti drhti od straha i hladnoće, a i čovek je saktriven iza dvokolice i ima štit! I još ima dve samostrele pa kad ispali rafalku! Aj oš što ti kažeš, ovo su vojnici, nisu plemići i još to su impuls setova takozvani army builders što znači da ih mnogo ima. Nekolko takvih i neprijatelji imaće problema. Ajde neka pokušaju odmetnici da opljačkaju ovo! Samostrela pogađa u momentu. A i može da puca u vazduh, za slučaj neke letelice da naiđu.

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Astefan

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Mon Jun 14, 2010 7:48 pm

E, ovo ti je brate extra!
Back to top Go down
http://www.ciglice.com/
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Tue Jun 15, 2010 9:22 pm

Pa kada ga je Bogdan napisao mora da bude extra Very Happy

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 31, 2012 10:56 am

Odlicna revizija kao i uvek.

Evo japanske reklame za Dragon Masterse Very Happy

Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 31, 2012 5:10 pm

Smešno Very Happy ,ali izgovor je najbolji!!! Surprised

Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sat Mar 31, 2012 8:52 pm

Haha! Predobro! Neznam što je smiješno u izgovoru, to je samo japanski, zamisli njih kada čuju nas slavene. lol!

Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sun Apr 01, 2012 10:28 am

Stvarno je super cuti japance u ovim reklamama Very Happy

Nego hteo bih da okacim jos neke LEGO reklame i najave pa bih molio administratore da mi kazu gde da okacim ili da se napravi nova rubrika recimo LEGO commercials ili oficijalne LEGO reklame.
Back to top Go down
Legotron

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Sun Apr 01, 2012 1:02 pm

Mni je baš kul podloga za 6079 Dark Forest Fortress. Razmišljam koliko bi kul bilo imati četiri takve i spojiti ih i napraviti zamak sa silnim mostovima na tome.......

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Mon Apr 02, 2012 2:18 am

Yaba, zapocni temu lego reklame na http://legosrbija.forumotion.com/f3-lego-opsta-diskusija

bilo je i pre zelja za ubacivanjem istih, ali evo neko treba da pokrene Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Lego Dragon Masters revizija   Today at 9:46 am

Back to top Go down

Lego Dragon Masters revizija
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» power tool dragon deck(rate and fix)
» MOC's Custom lego items
» Lego Shield
» Black rose dragon and Beast of the pharaoh.
» Plant Red Nova Dragon Deck