LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!

Go down 
AuthorMessage
AviTavi




Posts : 7
Join date : 2012-10-09

Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 2:30 pm

sa 15 godina moj stariji brat je poceo da sakuplja lego kockice, i od kada znam za sebe odrastao sam pored njih. od porodicnih clanova sam uvek trazio da mi ih kupe za novu godinu rodjendane itd...
i sada posle nekih 10 godina zajednickog kolekcijonarstva (sa pauzama) smo odlucili da ih sve prodamo... dosta nam delova fali i dosta je delova polomljeno... ako imate neka potanja slobodno ih postavite, rado cu vam odgovoriti...
nisam izbrojao koliko ima tacno kockica... ali mogu da vam kazem da pogledate koliko ima postolja pa uporedite... stvarno je mnogo razlicitih vrsta.. od onih najstarijih pirata(broda), indijanaca, kraljeva, pa sve do novijih hari potere, star wars-a itd...

takodje ako ste zainteresovani za Bionicle posaljite mi mejl ( i njih imam preko 20 kom. sigurno bilo je i 5-6 onih bas velikih) mozda uspem i kutije da iskopam negde

figurice ne ulaze u ponudu jer sam za njih dosta vezan i moze se reci da ih i sam sakupljam (mozda mogu neke zamene)

cena nije fiksna ponude pisite dole, ili mi posaljite mejlom najveca ponuda dobije celu kolekciju
Back to top Go down
AviTavi




Posts : 7
Join date : 2012-10-09

Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 2:32 pm

izgleda da slike nmg da postujem jer sam nov clan... koga interesuje nek mi posalje poruku pa cu mu poslati linkove a pisite na AviTavi96(@)gmail.com izvinite sto pisem ovako
Back to top Go down
Guest
Guest




Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 3:43 pm

nazalost, treba da prodje 7 dana...

btw, dobrodosao Smile
Back to top Go down
AviTavi




Posts : 7
Join date : 2012-10-09

Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeTue Oct 09, 2012 11:57 pm

ps: gledacu da vas obavestavam o najvecoj ponudi svaki-svaki drugi dan Smile aukcija traje do 16. oktobra...
Back to top Go down
AviTavi




Posts : 7
Join date : 2012-10-09

Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 1:28 am

prva ponuda 4000din
Back to top Go down
AviTavi




Posts : 7
Join date : 2012-10-09

Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 10:34 am

5000 druga ponuda Smile
Back to top Go down
AviTavi




Posts : 7
Join date : 2012-10-09

Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeFri Oct 12, 2012 12:51 am

7000 treca ponuda
Back to top Go down
Guest
Guest




Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitimeThu Oct 18, 2012 4:34 pm

od sada pa nadalje, ovakve aukcije su strogo zabranjene, rezultirace brisanjem teme, a svaka dalja intervencija, brisanjem naloga

postoji limundo za takve stvari
Back to top Go down
Sponsored content





Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Empty
PostSubject: Re: Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!   Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rasprodaja (10+ godina kolekcijonarstva) AUKCIJA!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» PROCITATI PRE PRAVLJENJA PONUDE - Zabranjeno kacenje "aukcija" na ovom forumu
» Rasprodaja!
» Rasprodaja 2
» Rasprodaja!!
» SREĆNA NOVA 2012. GODINA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Lego Trgovina :: Ponuda-
Jump to: