LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest

PostSubject: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Fri Oct 19, 2012 2:03 pm

i tako, dok lego forsira da nece da pravi vojne teme, a ima oruzja vise nego SAD, klon marka Kre-o je pocela da radi licencirane setove GI Joe...

inace, ove figure se prodaju kao kolekcionarske, tj ne zna se koja je unutra, i icice samo preko ToyRus... Hasbro ima para...

slicno smo vec pisali o ovom brendu na http://legosrbija.forumotion.com/t139-sve-se-moze-kad-se-ima-para
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Fri Oct 19, 2012 4:09 pm

Hahaha lego da ne pravi vojne teme! Very Happy
Možda ne baš vojne država protiv države i tako to, ali imaju oni tepačine i pucačine i više nego dovoljno Very Happy

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Nidžo

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Fri Oct 19, 2012 8:16 pm

Veća dimenzija manji kvalitet Evil or Very Mad
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Sat Oct 20, 2012 8:20 pm

E danas sam baš video kopiju od ninjago nekoliko setova, ali original kopija,

Sve do najsitnijeg detalja, ne možeš da provališ da je kopija.

I još neke setove sam video neznam ne mogu sada da se setim. Cena je mnogo jeftinija.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Sat Oct 20, 2012 8:26 pm

Sve može da se provali Wink
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Sun Oct 21, 2012 3:33 am

culi smo za ove setove... mislim da je plastika jako losa... ja bih zaobisao to. jbg, kakav god, lego je ipak kvalitet
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Sun Oct 21, 2012 5:04 am

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Sun Oct 21, 2012 6:00 pm

Video u nekoj knjižari klonove spinera pod etiketom igrica(?)Stvar je u tome što Lego stavi uzrast, a klonovi ga nekad nemaju.

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Sun Oct 21, 2012 7:02 pm

mislim da je ovo otislo u ozbiljan offtopic...

za nauk da ljude ovo ne zanima Smile
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal   Today at 9:44 am

Back to top Go down

Sokiran sam klon markom kre-o - GI Joe serijal
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Acer shirasawanum 'Aureum' - Bonsai