LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Royal Flush

Royal Flush


Posts : 15
Join date : 2013-01-05

Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 7:42 pm

LegoLover wrote:
Jedino ako imaš nekog u Srbiji, jer ne šalju u ostale zemlje.

Malo idemo u off-topic (valjda se admini ne ljute). Nemam nikog u Srbiji, no malo su mi preskupe cijene, drzat cu se ja prodavaca na forumu "Kockice" koji imaju BL ducane jer su povoljniji.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 7:58 pm

Šta si primetio da je preskupo u odnosu na vas?
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest




Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 8:16 pm

sve je preskupo u odnosu na nas Sad ipak HR ima paypal...

druze, naruci sa Amazona ako mozes...
Back to top Go down
Royal Flush

Royal Flush


Posts : 15
Join date : 2013-01-05

Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 8:16 pm

^Al' pazi, ne na nase ducane, vec na nase BL ducane. Usporedujemo Kocka.rs i hrvatski BL ducan GroovyBricks Evo primjera:

79001 Escape from Mirkwood Spiders May
-kod vas 3900din sto dode okvirno 260kn
-kod nas 220kn sto dode okvirno 3250din

9473 The Mines of Moria
-kod vas 11000din sto dode 740kn
-kod nas 580kn sto dode 8620din

To su dosta velike razlike sto se tice kao sto sam i rekao BL ducana, no u nasim ducanima je isto kao i kod vas.
Back to top Go down
Guest
Guest




Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 8:24 pm

da, ali fizicka prodavnica igracaka ima cene duplo vece od toga Sad moria je u DexyCo 18000 din sto je oko 1000kn ako se ne varam... e to je tuga... monopol je teska rabota...

a kad uzmes carinu na HR ili bilo koji BL iz sveta dobijes cenu vecu od 30% do 40% u odnosu na onu koji vidis na sajtu - razradjen je to biznis
Back to top Go down
Royal Flush

Royal Flush


Posts : 15
Join date : 2013-01-05

Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 8:37 pm

^Zato cu ja i prvu svoju posiljku (dvije CMF) kupit u GroovyBricksu jer je prodavac moze doc na primopredaju Very Happy
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 8:48 pm

Evo, pomerio sam temu ovde, kako bismo mogli da razgovaramo bolje o tome.
Royal Flush ,a kako se kreću cene kolekcionarskih mini figura kod vas?
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Royal Flush

Royal Flush


Posts : 15
Join date : 2013-01-05

Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 8:59 pm

^U ducanima su, cini mi se do 6. serije, figure bilo do 15kn (okvirno 220din). No kad je (opet kazem cini mi se) dosla 6. serija, povisile su se za 5kn na 20kn (okvirno 300din.). Naravno, kad neka serija prode, cijene ovise o minifigu, neke su jeftinije (Karate Master recimo kosta 15kn, 220din.), dok je Elf, Spartanac, i random figura iz 1. serije skuplja.

Ako te jos nesto oko cijena zanima, slobodno pitaj.
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitimeSun Jan 06, 2013 9:12 pm

Pa dobro, kod čini mi se oko 300 dinara su mini figure.
Ali su na kokci.rs bile na popustu oko 250 dinara skoro sećam se. Da, starija serija.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Sponsored content





Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Empty
PostSubject: Re: Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama   Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama Icon_minitime

Back to top Go down
 
Odnos cena Lega u srpskim i hrvatskim prodavnicama
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Trenutne cena Lego kocaka u raznim prodavnicama u Beogradu i Srbiji

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Lego Trgovina :: Diskusija-
Jump to: