LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeFri Dec 21, 2012 1:37 am

Ovde sam izdvojio radi preglednosti prethodne teme, komentar na postupak clana prilikom davanja ponude, kao i dalju raspravu koja je otisla malo u offtopic Smile ali dobro... neka stoji jos neko vreme, pa ide pod kljuc


Last edited by Bogdanst on Fri Jan 11, 2013 1:41 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
milosh23




Posts : 7
Join date : 2013-01-07
Age : 40
Location : Novi Beograd

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 10:57 pm

u odbranu kamera-e decko je prisutan na skockanima duze vreme takodje nije sigurno znao da su aukcije zabranjene...drugo ima 13 godina i sumnjam da je u fazonu da ponudjacu ovog seta dize cenu i stvara los takmicarski duh...
Back to top Go down
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:02 pm

slazem se da nije dizao cenu u konkretnom slucaju, nego se prica za razlog zasto inace aukcije ne valjaju na sajtu koji nije za to... ali da je ponudio mnogo nisku cenu, jeste...
Back to top Go down
milosh23




Posts : 7
Join date : 2013-01-07
Age : 40
Location : Novi Beograd

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:09 pm

Pazi bila je i niska da ne kazem preniska cena i za Portal of Atlantis 8078 pa se tad neki nisu bunili Razz xe xe xe xe
Back to top Go down
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:11 pm

gresi covek Smile taj Portal ko zna sta im bi... mislim da ovaj trgovac nije u tom fazonu Smile
Back to top Go down
milosh23




Posts : 7
Join date : 2013-01-07
Age : 40
Location : Novi Beograd

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:14 pm

...uvek ostaje nada...mada za Portal of Atlantis cu vas mrzeti vecno Very Happy xaxaxaxa
Back to top Go down
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:17 pm

e, znas kako, bilo je ponovo - takolako shop, pred novaka, imali su kratko u ponudi... ko je stigao, stigao.. pitaj Profu Smile
Back to top Go down
milosh23




Posts : 7
Join date : 2013-01-07
Age : 40
Location : Novi Beograd

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:17 pm

Ma znam on mi i pricao...bedak...eto rastuzio me za praznike Razz
Back to top Go down
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:24 pm

ne koliko ja njega kad sam mu javio da vise nemaju Twisted Evil
Back to top Go down
milosh23




Posts : 7
Join date : 2013-01-07
Age : 40
Location : Novi Beograd

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:31 pm

Neka neka kad ja nadjem Helm's Deep za 5 banke' ima da placete Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:33 pm

lol! i ja cekam sta ce sledece dexyco da nam smisli Smile
Back to top Go down
milosh23




Posts : 7
Join date : 2013-01-07
Age : 40
Location : Novi Beograd

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeThu Jan 10, 2013 11:52 pm

jel to bila radnja u uscu ili?
Back to top Go down
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: neadekvatne ponude i los takmicarski duh   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeFri Jan 11, 2013 12:14 am

sve radnje, koliko znam. konkretno jeste radnja u Uscu odakle je Profin set, ali sam ja pricao i sa ljudima u DC koji su rekli da su rasprodali... a na pamfletu je pisalo da je i u valjda Krusevcu, Kragujevcu i Novom Sadu bilo...
Back to top Go down
Guest
Guest




neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeSun Jan 13, 2013 10:03 pm

Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeSun Jan 13, 2013 10:07 pm

Bolje kupiti Helmov Ponor u kocka.rs umesto ovog.
Back to top Go down
Majki

Majki


Posts : 306
Join date : 2012-04-12
Age : 25
Location : Belgrade

neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitimeSun Jan 13, 2013 10:19 pm

Taj to nece prodati ni za 20 godina tras
Back to top Go down
Sponsored content





neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Empty
PostSubject: Re: neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic   neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic Icon_minitime

Back to top Go down
 
neadekvatne ponude i los takmicarski duh plus malo off topic
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Spam Topic

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: Lego Trgovina :: Ponuda-
Jump to: