LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima

HomeCalendarFAQSearchUsergroupsRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

Share | 

Lego kolekcionarske mini figure

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next
AuthorMessage
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sat Jul 24, 2010 3:13 pm

Ja ne vidim maskaru i karmin, možda joj takva faca.
Ali u svakomn slučaju odlična ideja za kosu! hahaahaha
Ali faca ostaje ista zato sam i rekao da se nisu mnogo pretrgli da ga naprave različito.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
http://legosrbija.forumotion.com
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sat Jul 24, 2010 3:18 pm

ne, nego kazem, kad bi pravili zenku orka ne bi joj stavili maskaru i karmin, tako da ni mi ne treba da se ustrucavamo da orku stavimo dugu kosu da bi postao zensko Smile
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sat Jul 24, 2010 6:35 pm

Pa jeste, ali vidiš ona kraljica Orka ima slične usne. Ja ne mislim da veštica ima maskaru, jer se ne vidi apsolutno ništa, a teško je utvrditi da je ono karmin zato što joj je faca zelena, a usne su joj tamnije, dok je kod one veštice koju ti imaš glava žuta, maskara zelena a usne crne što znači da ima karmin.

Bogdanst wrote:
i voz je cool, moram reci, previse, novi duhovi su vrh, a moram uzeti voz zbog aviona, da se juri sa mojim crvenim baronom Very Happy sad vec lupam glupsti
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sun Nov 07, 2010 7:37 pm

dolaze nam nove figure od nove godine!

ima par fenomenalnih figura, moram reci da sam odusevljen, elf je vrh, i svemirski gusar sa drvenom nogom (od aluminijuma Very Happy )

vidimo i mumiju, to je logican nastavak za horor ljubitelje, jer smo imali zombija, vampira i vesticu, sledeci je sigurno vukodlak i mozda frankenstajn (znam da je vec bilo frenkija, ali tako je pre u istoj tematici bio i vampir, pa su ga ponovo dali, tako da velika je verovatnoca) a mumija se uklapa kao najava za novu temu avanturista a i u drugoj seriji je bio faraon kao vremenski komsija, ali logicki tu je i istrazivac sa lupom, koji mozda istrazuje ko je ta mumija bio (i koliku je piramidu sagradio)

a kao najava za novu temu ninjgo, tu je samuraj, a blisko mu je i sumo rvac, a i nadovezuju se na ninju iz prve serije figura, a svemirski gusar i vanzemaljac podrzavaju space police 3 od 2010. uz nadovezivanje na svemirca iz prve serije

a pored toga vidimo i lego dame: teniserku, snouborderku i hula igracicu (samo za mastera i mene su pravili nju, zar ne masteru?) no naravno tu je i igrac bejzbola sa bugo ocekivanim rekvizitom za figure (da bude oficijelni, naravno) a to je palica!

vozac formule je mozda opipavanje trzista da se vidi da li da vracaju ferari temu ili slicno nesto, a tu je i poglavica indijanaca, koji se mozda nadovezuje na indijanca iz prve serije, znaci dolazi nam uskoro i skvo! mozda vec u 4. seriji Smile

deda ribar mi je tako dobar, nista posebno ali me mnogo odusevio, a ako cemo da pravimo svoju grand paradu, tu nam je i reper da se nadoveze na figuru pevacice iz druge serije (koju mi u drustvu zovemo lepa brena)

sve u svemu ima mnogo lepog da se nadamo od nove godine, sto u drugim temama, sto u ovim figurama

pozdrav

Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Thu Nov 18, 2010 10:38 pm

kao sto sam vec pisao, serija 3 je izasla u americi, i oni su naravno odmah sve kupili (i poceli da prodaju na ebay-u)

ali su lepo i otvorili da mozemo da vidimo sta i kako...kao sto vec znamo, barkodova nema, tako da ce nalazenje zeljene figure biti tesko... a kako vidim njihove slike, moj favorit, deda ribar je jako retka figura, kao i vilenjak (mada cesci nego deda) a zato ferari vozaca koliko oces (pardon, ne koliko ocu, jer necu ni jednog, nego cak 5 po kutiji)

vise o ovome videti http://brickpop.com/2010/11/17/series-3-collectible-minifigures-the-unboxing-with-pictures-and-analysis/

ali da resimo jednu dilemu, koja je mene zabrinjvala - hvala bogu gorila nije gorila, neko lik u kostimu, sto mi je mnogo prihvatljivije (i uklapa se u tematiku cirkusa)

a i super je stvar da malo bolje vidimo kako izgleda vilenjak, bar mene jako zanima, a znam i druge

a na kraju za naseg master haosisa, evo jedne figure koja ce da mu ide u dzunglu Smile mada ni je se ne bunim na par njih al one su naravno retke

p.s. sumo ima bronzanog kipa u ruci, dedina brada je stvarno cool, nije samo isecena stara, eno je skroz novi dizajn, bejzbol igrac i reper imaju kackete istog kalupa, drugih boja, ali potpuno drugacijih od starih kapica

ne znam da li je neko ovo vec konastatovao, ali svemirski pirat ovde ima na grudima grb blacktron 2, starih negativaca svemirske tematike

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Fri Nov 19, 2010 5:01 am

Hehe mumija se mora uzeti, a i obavezno ona devojka sa Havaja, dobro bi došla za Islandere! Taman se slaže. A gde su oni tu je i gorila. Masa brate! hahahaha

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sat Nov 20, 2010 12:59 pm

evo krupan plan vilenjaka, i njegovog novog luka, koji je elegantniji, kakav bi i trebalo da bude vilenjacki luk

evo da vidite kako izgleda normalni luk

a i stampa na vilenjaku i njegovom stitu je fenomenalna, plus, mada ne vidim ovde, cini mi se da ima vilenjacke siljate usi kao deo kose(perike), ali na potvrdu toga cemo morati da cekamo
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sun Dec 05, 2010 11:53 pm

I naravno, mi nismo videli ni seriju 3, a vec se prica o seriji 4 na netu, i bogme ima svega i svacega

vukodlak, Frankenstein, za ljubitelje horora tu je i ludi naucnik (sa epruvetom Smile jupi), za srednjevekove zaludjenike evo malo musketara i vikinga (kao sto sam jednom drugu rekao, viking nece imati nove elemente, ali musketar oce Smile )

sa orijenta eto nam konkubina, a nama lepa poslastica napokon original lego gitara, mada nije akusticna. opet snouborder i opet skejtborder, ali dobro, da se uzmu pare malo...mornar popaj je tu, a i neka plavusa sa super novim oblikom kose

sta bi svet bio bez umetnosti (sa novom beretkom, paletom boja i cetkicom!!), sporta ( i to cak 2 ako se ne varam - a oklop hokejasa moze da se koristi i za vitezove, jer ima grb vuka na sebi - samo da nema broj na ledjima, nadamo se, nadamo) i jagodica na torti tu je i radnik sa nuklearnim otpadom u svom odelu Smile

lepa ponuda, lepa

p.s vukodlak ima kost u ruci to do sada nismo imali

p.p.s pogodio sam za vukodlaka i Frankenstein, ali sam promasio za skvo Sad a pre bih voleo da smo dobili skvo nego jedno od ova 2 horor cudovista... konkubina sem sto ima lepezu me podseca na mimicara...
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Mon Dec 06, 2010 1:07 pm

odavde se mnogo bolje vide sta imaju
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sat Dec 11, 2010 10:51 am

i dok pricamo mi o 4. seriji, misleci kako cemo lepo da kupujemo 3. seriju, ni ne slutimo da su neki vec zavrsili sa svojim kolekcijama iste, dok mi nemamo ni jednu

kad pre majku mu, vilenjaci su tako retka roba, i rasprodaju se odmah cim se okace na bricklink
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Mon Dec 20, 2010 2:04 am

fali jos konkubina, ali...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Wed Dec 22, 2010 12:08 pm

Frankenštajn, vukodlak i roker moraju da se uzmu!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sun Dec 26, 2010 2:16 pm

e sad se dvoumim da li ovde ili kod advent kalendara da stavim Smile

novi set sa istorijskim i bajkovitim figurama se pojavljuje, ima 22 figure, i grubo mozete videti ovde koje su:

za vise informacija http://shop.lego.com/Product/Default.aspx?p=9349

slicno je i za gradsku tematiku
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Thu Dec 30, 2010 1:23 am

Brate imaš li malo veće slike?
Ja ne mogu da uđem na Lego sajt iz nekog razloga

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Thu Jan 06, 2011 4:34 pm

ljudi postaju opasno navuceni na figure, sto znaci i veoma ocajni, krenula je glasina o seriji 5 minifigura jer je neko video ovu mrlju na netu

pa krecu nagadjanja, "vidi se vitez" "vidi se astronaut"...

ja ne vidim nista, mada slazem se da je krajnje vreme da izadje vitez kao kolekcionarska Viking vikinga smo dobili

i naravno skvo, koju cekam od prethodne serije (ocigledno indijanci preskacu svaku drugu seriju, protiv uroka Very Happy )
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sat Jan 08, 2011 10:00 pm

Ali ja sam najviše zainteresovan za One bajkovite serije, vidim tu da ima Kostura pirata, pirata i crvenih vojnika sa plavim pantalonama!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sun Jan 23, 2011 11:45 pm

i tako dok sam ja bio kod nas u radnji i pitao kada ce serija 3 doci u Srbiju, kazu od 1.2.2011, u svetu se vec prica o seriji 5...

evo slike

vidimo da je tu patuljak, bokser, covek u odelu godzile, britanski vojnik, novi klovn sa pitom i gladijator. nazad su i valjda serlok holms, kleopatra i zena pecinka
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sun Feb 06, 2011 10:38 pm

napokon neko pre amera da vidi nesto vezano za lego. nemci na sajmu igracaka slikali sve figure iz serije 5 Smile simpaticne su Smile
ima i diplomac, taj mi je najgenijalniji, a ostali su takodje super

pecinka je taman pojacanje pecinku Smile tu je i gangster sa koferom za violinu u kojoj mu je sigurno masinka Smile eskimski ribar (inace, to je treca vrsta ribolovca u lego minifigurama pecaros, gnom za bastu sad eskim)

al patuljak izgleda mracno Viking
Back to top Go down
sarap

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sun Feb 13, 2011 7:14 pm

Upravo sam saznala da ce od sutra moci da se kupi 3. serija u Hippopotamusu! mada nije 100% sigurno. Jel zna neko nesto o tome?
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Sun Feb 13, 2011 8:07 pm

hmmm...ne znam odakle ti ta informacija, ja poslednji put kad sam bio tamo, u ponedeljak prosli, dobio sam informaciju koju sam dobio i proslog meseca "stize, bice za 10 dana..."

naravno, bilo bi extra da se to dogodi Smile
Back to top Go down
sarap

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Mon Feb 14, 2011 2:40 pm

Da, definitivno imaju od danas 3. u prodaji, pozvala sam ih i pitala, pa reko da vam javim:) A informaciju sam dobila od druga koji je to video na facebooku
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Tue Feb 15, 2011 1:45 am

zaista dobra vest Smile hvala sto si podelila sa nama Smile juhu
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Tue Mar 15, 2011 9:12 pm

evo i ja da podelim lepu vest sa svima. stigla serija 4 minifigura u Srbiju! mi smo medju prvima u svetu da ima u prodaji, slicno je bilo i za seriju 1 kada smo dan ranije imali pre svih, ali sada 2 nedelje juhu

u hippopotamusu kod tasa u Beogradu se prodaju najnoviji setovi a medju njima ima i serija 4 minifigura...

ironicno, jer smo seriju 3 dobili pre mesec dana sa zakasnjenjem od 2 meseca, sada smo poranili pre svih Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Fri May 06, 2011 6:59 pm

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Fri May 06, 2011 9:46 pm

Lele brate arheolog, avanturistkinja i kleopatra idu za Avanturiste!
Ali ovo majmunče je ekstra!
I ova divljakuša bi mogla da prođe, ali je razbija konkurencija sa naših ulica Very Happy
I ovaj mafijoza izgleda super!

Bogdanst wrote:
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Lego kolekcionarske mini figure   Today at 11:02 am

Back to top Go down

Lego kolekcionarske mini figure
View previous topic View next topic Back to top 
Page 5 of 25Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Mojö Minis Cape Buffalo: a walkaround
» Papo mini farm Tub