LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Mortal kombat diskusija

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSat Feb 02, 2013 5:33 pm

Raiden ljut baš ga mrzim.Uvek kada bi smo ja i tata igrali Morta Kombat 4 (sada i MKD),
uvek bi uzeo Raidena i odma me dohvatio na onaj bambusov štap i počeo da struji, ali jednog dana sam uzeo Reika (Rajka po srpski Very Happy ) i po prvi put premlatio raidena
Baš lep set laugh
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSat Feb 02, 2013 9:31 pm

Nidzo, svaki junak iz MK-a je ubojit pod kontrolom pravog znalca Very Happy Very Happy Very Happy

Nije to nista strasno sto te je tata pobedjivao, strasno je kada je mene konjinu mlatio u Mortal Kombatu neki klinja kad sam bio na moru Very Happy

Ok necu vise offtopic Smile
Back to top Go down
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 12:04 am

Ni ja (ali ima nešto u Rajku i njegovom tati Shao Kahn-u (možda otvorim i MK topic u mediji))
Back to top Go down
Guest
Guest




Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 12:43 am

sad cu ja da ti pomognem u tome Smile
Back to top Go down
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 12:56 am

Hvala Very Happy
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 12:32 pm

Lele sećam se da smo se ubijali ko volovi u Mortal Kombat 4 kao klinci.
Imam ga na komp ovde, i imam neki patch da osposobim Kitanu, Gorora i Nob Sajbota, i jednu mapu gde se biju, zove se ,,Goro's Liar", sa lobanjama od kamena i vatrom.
Onaj ćelča Quan Chi nije loš što baca one zelene lobanje, i može da šutira odozgo.
Moj favorit tu je Goro. On ima tri puta veću energiju od ostalih, i ima jake udarce, nekoliko komada. Može da te uhvati sa dve ruke, sa druge dva da te udara dok ti ne izbije pola energiju, može da te podigne sa dve ruke i da te nabode na druge dve, može da te šutne jako da te odbaci na drugi kraj arene, može da udari super aperkat da te preokrene dva puta, može da pljuje raketice, može da pravi zenljotres da ti skine energiju čak i kada držiš blok, može da skače po tebe čak i kada držiš blok.
Nema oružije zato i fatalit, ali u ovoj mojoj verziji ima fatalit od Quan chia.
Ali četvorka ima malo ovih boraca, ovi ranije, trojka i nastavci imaju mnogo preko trideset možeš da biraš.
Sviđaju mi se varijacije nindži, sve isti model, samo različita boja, na primer Škorpion žut, Sub Zero plav, Reptil zelen, Smoke siv, Nob Saibot crn, Enmarc crven, Rain ljubičast, Kameleon menja boju od svakog itd.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 12:35 pm

Nisam znao da ima kitane u 4. Very Happy
Jel to MK Gold ili obična varijanta?
Moji omiljeni likovi su:
1.Baraka
2.Rajko (Reiko)
3.Ermac
4.Scorpion
5.Noob Saibot
Svi ostali tipa:Goro,Shao kahn Blaze http://www.kamidogu.com/games/mka/kombatants/view.php?kombatant=blaze su Bossevi u igrici pa mi nije zanimljivo igrati s njima.
Back to top Go down
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 1:55 pm

MasterHaosis - nisi ni ti lud kad volis da izaberes Goroa Very Happy

Ja sam odrastao uz prva 3 MK-a i naj likovi su mi bili Liu Kang, Kabal, Baraka, Scorpion.

Imao sam neku knjigu sa izvodjenjem svih poteza i fatalitija za MK3, to su bila vremena Very Happy

Probao sam najnoviji MK na PS3 i stvarno je super odradjen ali nisam se bas snasao sa potezima, nisam u toku vise.
Back to top Go down
Guest
Guest




Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 2:30 pm

ma sub zero je zakon! i onaj sa maskom i onaj bez, zavisi od dela koji se igra
Back to top Go down
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 2:40 pm

Sub Zero i Scorpion su prvi izmišljeni likovi igrice Very Happy
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeSun Feb 03, 2013 4:51 pm

Nidžo wrote:
Nisam znao da ima kitane u 4. Very Happy
Jel to MK Gold ili obična varijanta?
Nije Gold, nisam ga nikad igrao, obična varijanta, samo je neki patch koji ososobljava par stvari.
Na primer Kitana je ima u fajlovima, ali je onesposobljena.
Ona je tu kao Tanja samo crna, i ima neke poteze mešane od Tanje i Sonje, ništa posebno, ali bolje je da imaš borca više.

JaBaDaBaDu wrote:
MasterHaosis - nisi ni ti lud kad volis da izaberes Goroa Very Happy

E baš to! Very Happy


Ljudi i onaj Šinok iz četvorke nije loš, on ima mešavinu sposobnosti, od svakog može da uzme ličnost na deset sekundi da mu iskopira sposobnosti. Na žalost za svaku ličnost šifra treba da se kuca i traje samo deset sekundi, nem ožeš ti da biraš da ukloniš na primer drugom šifrom.
Ali on sam je brži malo kada ima svoju ličnost.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
JaBaDaBaDu
Tvorac 4000-tog posta
Tvorac 4000-tog posta



Posts : 307
Join date : 2011-06-20

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeTue Feb 05, 2013 3:45 pm

Sinok je neka nova verzija Seng Cunga - carobnjaka koji se pretvara u sve likove. Kada sam igrao trojku, nisam video da je postojao takav zaludjenik koji je uzimao tog lika i pretvarao se u sve zive borce Very Happy

U slucaju da su postojali ljudi koji su znali sve poteze sa svakim likom u igri, siguran sam da su njihove pare cinile dobar deo prihoda u igraonicama Very Happy
Back to top Go down
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeTue Feb 05, 2013 5:04 pm

Meni su bili omiljeni Scorpion i Reptile, a baš sam relativno skoro zab'o celu noć igrajući novi mortal kombat sa Čika Zombijem, 5 sati prošlo, niko ne zna kako Very Happy
Prešli smo igricu stalno menjajući između parova Kabal-Kitana i Jax-Kano (takozvani mačo-par Very Happy ).
Back to top Go down
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitimeTue Feb 05, 2013 9:07 pm

Eh,da..........novi MK posle kojeg se Ed Boon zainteresovao za DC heroje Sad tuzan
Kod Scorpiona je najbolja fora što ima ono malo čudovište u ruci i ona njegova
Dreka: Get Over Here!
Back to top Go down
Sponsored content





Mortal kombat diskusija Empty
PostSubject: Re: Mortal kombat diskusija   Mortal kombat diskusija Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mortal kombat diskusija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MORTAL KOMBAT 2010 ili 2011
» Diskusija o novim pravilima
» Diskusija o novim komandama i objašnjenjima

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Razno-
Jump to: