LEGO SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEGO SRBIJA

NEAKTIVAN/INACTIVE: Lego Srbija je srpski sajt gde Lego kolekcionari mogu da diskutuju, predstavljaju i razmenjuju svoja iskustva o Lego kockama, i trguju njima. Na sajtu se takođe može diskutovati o raznim stvarima koje su bitne članovima
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog inOvde je prikazana detaljna statistika o forumimu

 

 Fudbal il' ti nogomet

Go down 
+3
LegoLover
Nidžo
Jony Prah
7 posters
AuthorMessage
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeThu Feb 14, 2013 7:13 pm

Otvaram ovu temu jer vjerujem da ima među nama nekih koji vole nogomet po hrvatskom ili fudbal (valjda sam dobro spelovao, ako nisam, moje isprike) po srpskom.

Pišite svoje najdraže klubove igrače i neke zanimljive stvari/događaje o istim, a može se razgovarati i o divljac/navijač-ima i njihovim postupcima s kojim se susrećemo (nadam se da nije tako grozno u Srbiji) na svakoj utakmici.

Meni trenutno najdraži klubovi su:
Španjolska- Barcelona
Njemačka- Bayern
Italija- Juventus
Engleska- Arsenal
Nizozemska- Ajax
Hrvatska- Dinamo

Usput možemo spomenuti i sraz naših dviju reprezentacija za 30-ak dana u Zagrebu. Uglavnom, ja se samo prije svega nadam da neće biti nekog vrijeđanja i omoložavanja bilo koga. grin


Last edited by Jony Prah on Thu Feb 14, 2013 8:07 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Nidžo

Nidžo


Posts : 168
Join date : 2012-06-01
Location : Beograd

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeThu Feb 14, 2013 7:31 pm

Volim da igram Fudbal (ili Nogomet Smile ). Najdraži klubovi su mi
Rad
Manchister United
Real Madrid
Najdraži igrač mi je Nemajna Vidić.Slabije nešto pratim Fudbal u zadnje vreme ali dobro.
I ja se nadam da neće biti nikakvog
Jony Prah wrote:
vrijeđanja i omoložavanja bilo koga.
laugh
Back to top Go down
Guest
Guest




Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeThu Feb 14, 2013 9:25 pm

sigurno nece biti omalovazavanja,ili bar nece dugo biti na forumu Smile cim budem video, brisanje posta, a ako je novi clan, onda i ban

elem, ja sam dok sam pratio fudbal, pratio sam Crveni Zvezdu, ali u poslednje vreme samo citam o uspehu repezentacije

mada sam poslednje o njima znao vise u Juznoafrickoj republici dok se igralo, i od tada... znam samo ko je selektor Smile
Back to top Go down
LegoLover
Tvorac 6000-tog posta
Tvorac 6000-tog posta
LegoLover


Posts : 749
Join date : 2012-02-08
Age : 22
Location : Niš

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeThu Feb 14, 2013 11:03 pm

Ja fudbal uopšte ne pratim.Volim odbojku. Surprised
Back to top Go down
Majki

Majki


Posts : 306
Join date : 2012-04-12
Age : 25
Location : Belgrade

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeFri Feb 15, 2013 12:41 am

Ja volim da igram i gledam fudbal,a omiljeni su:

Real Madrid,Milan,Barcelona,Bayern i Chelsea Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeFri Feb 15, 2013 1:18 am

a domaci?
Back to top Go down
Profa21
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Tvorac 2000-tog, 3000-tog i 8000-tog posta
Profa21


Posts : 1027
Join date : 2011-10-22
Age : 39
Location : Novi Beograd

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeFri Feb 15, 2013 1:26 am

Majki, kako to i Real Madrid i Barselona? Ne ide to Razz

Ja iz sezone u sezonu imam drugačije favorite u raznim ligama...

Ono što se ne menja su Zvezda i Liverpul! juhu
Back to top Go down
Majki

Majki


Posts : 306
Join date : 2012-04-12
Age : 25
Location : Belgrade

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeFri Feb 15, 2013 11:39 am

Bogdanst wrote:
a domaci?

Od domacih Partizan Very Happy

Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 11:18 am

Ja pa nemam posebno stranog favorita. Ali pratim ligu šampiona s vremena na vreme.
Pa bolje bi bilo da zakupe ligu šampiona umesto ovih retardiranih emisija.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Hexx

Hexx


Posts : 650
Join date : 2011-09-25

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeSat Feb 16, 2013 2:39 pm

Ja sad nešto i ne pratim fudbal, nekako nemam vremena za to, tj. to najlakše ispadne iz dnevnog rasporeda, mada ostalo mi je to da volim da gledam velika takmičenja, kad igraju reprezentacije.
Od domaćih najviše volim Partizan, ali ne sećam se kad sam zadnji put pogledao ni skraćenu reportažu, a kamoli celu utakmicu Smile
Od stranih volim Liverpul u Engleskoj, Dortmund u Nemačkoj, Bordo i Nant u Francuskoj, PSV u Holandiji, Deportivo Lakorunju u Španiji... Imam verovatno favorita za svaku zemlju da ne smaram sad, ali kao što rekoh, odavno već ne pratim.
U Hrvatskoj mi je omiljeni klub Inter iz Zaprešića, samo zato što zvuči kao nešto izmišljeno alien a od normalnih klubova, recimo Rijeka.

E da, što se Hrvatska vs. Srbija tiče, nekako očekujem remi samo po onom principu što mislim da će Hrvati da se uplaše od pritiska, a Srbi će da odigraju najbolju utakmicu moguću (da bi par dana kasnije mogli da izgube od Škotske u Beogradu), a realna je stvar da Srbija trenutno igra mnogo loše i nema šanse da se kvalifikuje, nit imamo igrače, nit imamo dobrog selektora. Sa druge strane Hrvatska igra poprilično dobro i mož' da se desi da oni budu prvi u grupi. Valjda neće biti incidenata...
Back to top Go down
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeSat Feb 23, 2013 11:06 pm

Ja volim banku Intezu kad mi stigne uplata! Very Happy
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeSat Mar 23, 2013 10:22 am

Jony Prah, čestitam brate!
Pobedili ste nas 2:0
Ovi konji naši nemaju veze.
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeSun Mar 24, 2013 12:16 am

Hvala! cheers

Ja sam više sretan što nije bilo nikakvog vrijeđanja, ali moram priznat da me je bilo trta prolaziti kroz grad, a tri policajca na svakom uglu. Shocked
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
MasterHaosis
Vlasnik Sajta
Vlasnik Sajta
MasterHaosis


Posts : 1206
Join date : 2010-02-17
Age : 35

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeSun Mar 24, 2013 1:27 am

TRTA! Very Happy
Hahaha dobra reč!
Ma beži, imate Modrića, imate dobru ekipu, pa skoro svi igraju u Ligu Šampiona.
Mi smo imali dobru šansu, onu jedinu najbolju kad je konj dva puta šutnuo u golmana a imao je prazan go.
ja nisam ni mislio da ćemo da pobedimo, slabiji smo.
Ali zato, tu je vaterpolo, tu je tenis i naš Đoković...
Back to top Go down
https://legosrbija.forumotion.com
Jony Prah
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Tvorac 5000-tog i 7000-tog posta
Jony Prah


Posts : 381
Join date : 2012-03-05
Age : 25
Location : Zagreb

Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitimeSun Mar 24, 2013 12:11 pm

Da, u Hrvatskoj nema takvog tenisača kao Đokovića, ali imamo isto tako odlične vaterpoliste. Smile
Back to top Go down
http://www.mocpages.com/home.php/82182
Sponsored content





Fudbal il' ti nogomet Empty
PostSubject: Re: Fudbal il' ti nogomet   Fudbal il' ti nogomet Icon_minitime

Back to top Go down
 
Fudbal il' ti nogomet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
LEGO SRBIJA :: OSTALE TEME :: Razno-
Jump to: